کانادا در بستن مرز به بسیاری از غیر شهروندان با توجه به COVID-19: PM ترودو

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که کانادا خواهد بود بستن مرز به غیر شهروندان کانادا به غیر از اقامت دائم فوری اعضای خانواده از شهروندان کانادا دیپلمات هوایی خدمه و شهروندان ایالات متحده در این زمان.

هر کسی که دارای علائم COVID-19 قادر خواهد بود برای ورود به کانادا. هوا اپراتورها در حال دستور به جلوگیری از هر مسافر که ارائه علائم این ویروس از سوار شدن به هواپیما.

“من می دانم که این اخبار را جرقه نگرانی” ترودو گفت: به کانادایی که در حال حاضر در خارج از کشور است.

او گفت: دولت را حمایت کانادایی در حال حاضر در خارج از کشور از طریق یک برنامه است که آنها را ببینید یا پوشش هزینه های آنها را به خانه و یا پوشش نیازهای اولیه خود را در حالی که آنها صبر کنید برای بازگشت.

او خطاب به ملت از خود انزوا در Rideau کلبه به روز رسانی کانادایی در اقدامات گرفته شده برای مبارزه با گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

ترودو گفت: این ویروس منتشر شده است به سرعت در سراسر جهان و کانادا از این قاعده مستثنی است. بنابراین کانادا است که مصرف “به طور فزاینده مراحل تهاجمی” برای حفظ کانادایی امن است.

ترودو اعلام کرد پرواز اضافی محدودیت های موثر شنبه که دیدن برخی پروازهای بین المللی جایگزین به مونترال و تورنتو و کلگری یا ونکوور به صورت اختصاصی پیشرفته غربالگری.

نخست وزیر گفت: این مرز محدودیت را اعمال نمی شود به تجارت یا تجارت است.

“من می دانم که این اقدامات بسیار گسترده است. آنها شرایط استثنایی خواستار استثنایی اقدامات” ترودو گفت.

با مدارس و مراکز جامعه و کسب و کار بستن درهای خود را در تلاش برای کمک شامل رمان coronavirus بسیاری از کانادایی ها در حال گذراندن روز در داخل خانه اجتماعی فاصله و یا خود جدا.

در طول روز استانی دولت ها و مقامات بهداشتی ارائه شده اند به روز رسانی در تعدادی از موارد در استانهای خود را با برخی از premiers خواستار اقدام بیشتر از دولت فدرال از جمله سفت کردن مرزها.

نخست وزیر شده است خود-جدا از روز پنج شنبه هنگامی که همسرش سوفی تایید شد که قرارداد این ویروس. صبح دوشنبه ترودو صحبت با همکار G7 رهبران.

به زودی خود را در کابینه فدرال خواهد شد برگزاری یک رسانه در دسترس بودن این برنامه شامل چندین وزیر از پارلمان هیل که در آن جزئیات آخرین اقدامات گرفته خواهد شد.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland, وزیر بهداشت Patty Hajdu خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos عمومی ایمنی و آمادگی اضطراری وزیر بیل بلر وزیر حمل و نقل مارک Garneau و رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا دکتر ترزا Tam صحبت از مطبوعات ملی تئاتر.

ترودو ریاست فدرال جلسه کابینه خود از انزوا در روز یکشنبه. قبل از این نشست گفت: CTV سوال دوره که تمام گزینه های بیشتر برای اقدامات شد روی میز و مورد بحث قرار گرفته. او همچنین متعهد است که اقدامات بیشتری برای حمایت از خانواده ها و کارگران خواهد بود در آینده.

هفته گذشته پارلمان معلق نشستن به مدت پنج هفته و لیبرالها نورد از $1 میلیارد و سلامت اقتصادی پاسخ بسته و همچنین به عنوان یک اضافی 10 میلیارد دلار برای کسب و کار که در حال نهفته ویروس و مصرف کنندگان تغییر عادات.

از زمانی که ترودو شروع به صحبت کردن وجود دارد 377 موارد در کانادا بیشتر ناشی از سفر به خارج از کانادا است.

با فایل های از CTV News’ میشل بویر و Cillian o’brien

این اخبار به روز رسانی بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو