OTTAWA — کانادا یک هواپیمای آماده به پرواز کانادایی خارج از استان در چین در مرکز شیوع جدید coronavirus وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت.

گام بعدی این است که برای تضمین همکاری از چین برای کمک به 160 کانادایی که درخواست کمک شامپاین گفت. نه همه آنها می خواهند به ترک او تاکید کرد در ظاهر در پارلمان هیل.

چین همه اما مهر و موم کردن یکی از آن استان مرکزی که در آن رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده است. این ویروس باعث می شود که علائم تنفسی شبیه به سرماخوردگی است اما می توان آن را مرگبار در موارد بسیار شدید.

در شامپاین طرف وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: دولت هنوز به تصمیم می گیرید چه چیزی اتفاق خواهد افتاد با کانادایی ها که ترک, چین, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

شامپاین, گفت که کانادا در حال همکاری با متحدان برای هماهنگی برنامه ها و تدارکات کار است که می تواند برخی از زمان است.

برخی دیگر از کشورها قول داده اند که شبیه به شهروندان گیر در استان هوبئی-به ویژه کسانی که دفتر دیپلماتیک وجود دارد, که کانادا نمی کند — و شامپاین گفت: کانادا است به مراتب پشت سر آنها.

“تنها هواپیما که فرود یک هواپیما ایالات متحده است که برنامه ریزی شده بود به وجود” شامپاین گفت که پس از آن به دنبال یک هواپیما فرستاده شده توسط ژاپن در اوایل روز چهارشنبه.

یک معلم که زندگی با او حامله کانادا همسر و فرزند در یک شهر است که در مرکز چین از شیوع کروناویروس شده بود امید به خارج از کشور در یک پرواز.

تام ویلیامز امید به همسرش لورن است که حدود 35 سال باردار از ووهان هوبئی شهرستان شده است که در اصل قفل شده است و با ظهور این بیماری است. زن و شوهر نیز دو و نیم ساله و پسر جیمز کانادا است.

ویلیامز یک جاست و همسر و پسرش در حال از بریتیش کلمبیا.

“ما فقط در حال حاضر در حال انتظار برای شنیدن از تایید این که آیا ما باید فضایی در بریتانیا پرواز” ویلیامز گفت: کانادا مطبوعات در FaceTime مصاحبه از چین در روز چهارشنبه قبل از شامپاین اعلام.

خانواده دریافت تماس از مقامات در اتاوا در اوایل این هفته که خواسته اجازه به اشتراک گذاری همسر خود را با فایل با سفارت بریتانیا, او گفت:.

“ما برخی از مسائل در مورد این آخرین لحظه خروج.”

این ویروس کشته و 132 نفر و آلوده بیش از 6000 در سرزمین اصلی چین و خارج از کشور.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam خواهد مختصری نمایندگان مجلس عوام سلامت کمیته بعد از ظهر چهارشنبه.

حداقل 250 کانادایی ها باید ثبت نام با امور جهانی کانادا می گویند آنها در ووهان گفت شامپاین که اضافه شده است که مقامات در حال تلاش برای تماس با هر کس به ارزیابی نیازهای خود را.

ویلیامز گفت: به دنبال در گزینه های واقعا کمک به مردم روی زمین, اگر چه او می داند که کانادا نمی باشد و حضور دیپلماتیک در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است. کانادا دفاتر در پکن و شانگهای در حال بسته تا روز یکشنبه برای سال جدید قمری تعطیلات.

“ما فقط کمی مضطرب و امید برای برخی پاسخ ها خیلی زود گفت:” ویلیامز که اضافه شده است که او و خانواده اش “هنوز سالم و هنوز هم خوب است.”

خانواده رفت و در طول روز چهارشنبه و در خیابان بودند “بسیار آرام” او گفت:. آنها را در درجه حرارت خود را هر زمان که آنها را وارد کنید و ترک آپارتمان خود را پیچیده است.

جیمز به تماشای “داستان اسباب بازی” بعد از ظهر چهارشنبه.

“او کمی clingy, اما ما در حال انجام بهترین های ما با آموزش مجموعه و چیزهای مختلف. تلاش برای نگه داشتن او را سرگرم.”

کانادا Wayne Duplessis که می آموزد در چین گفت که او و خانواده اش ثبت نام با مرکز امدادرسانی در اتاوا به دانستن آنچه که کمک ممکن است در دسترس در ووهان.

اما Duplessis, که در اصل از Espanola, Ont., گفت: او به دنبال ندارد را ترک کنند.

اکثر مردم او می داند که با در نظر گرفتن وضعیت در گشاد گشاد راه رفتن اگر چه او گفته است “برخی از استعفای” و “ناامیدی است.” Duplessis و اعضای خانواده خود را در دماهای هر روز صبح در صبحانه.

بیشتر محدودیت های قرار داده شده بر روی خودرو و برخی از مردم نگران هستند کسانی که ممکن است روز به روز فعالیت هایی مانند گرفتن مواد غذایی, او گفت:.

از 28-طبقه بالکن, Duplessis گفت: او می تواند ببینید بزرگراه معمولا وزوز با فعالیت های خالی بود.

“IKEA در بازار در سراسر خیابان خالی است که بیش از حد بد است. بزرگ وجود دارد ناهار وجود دارد,” او گفت:.

“یک IKEA کوفته ناهار خوب خواهد بود در حال حاضر.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Jan. 29, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو