کانادا می گوید حملات سگ به حامل های پستی در طول همه گیر

افزایش یافته است

تورنتو — کانادا به دلیل افزایش حملات سگ ها به حامل های پستی در جریان همه گیر، از صاحب خانه ها می خواهد که سگ های خود را از کارگران خدمات پستی دور نگه دارند.

شرکت کراون در ایمیلی به این شرکت گفت: «ما شاهد افزایش حوادث امسال در سراسر کشور CTVNews.ca.»

به گزارش کانادا پست، حدود 41 درصد از خانوارها در کانادا سگ دارند. کارگران خدمات پستی در تماس با حیوانات خانگی هنگامی که آنها رها کردن الکترونیکی، و با همه در خانه در طول همه گیر، شانس آنها آمدن رو در رو با یک سگ حتی بیشتر از حد معمول است.

کانادا در بیانیه ای اعلام کرد: «تا آنجا که ما حیوانات خانگی سگ مان را دوست داریم، از خانه و خانواده شان محافظت می کنند و غیرممکن است که ماموران تحویل بدانند وقتی برای تحویل به خانه شما نزدیک می شوند، چگونه واکنش نشان خواهد داد.» “حوادث سگ می تواند از برخورد با سگ های تهدید کننده گرفته تا مورد حمله قرار گرفتن و گاز گرفتن را در بر گیرد.”

کانادا از صاحب خانه ها می خواهد که درهای خود را در طول تحویل باز نکنند، چرا که این نه تنها می تواند دوری فیزیکی را سخت تر کند، بلکه می تواند به یک سگ اجازه دهد که در یک حامل پستی بی گمان به بیرون عجله کند. آنها به مردم یادآوری می کنند که صبر کنند تا یک کارگر خدمات پستی برود تا برود ایمیل یا بسته های باقی مانده در آستان را بردارد.

در این بیانیه آمده است: «راهی برای جلوگیری از نزدیک شدن سگ شما به کارمندان ما این است که آنها را برای زمان تحویل در اتاق دیگری نگه دارید.»

در یک ویدیو ارسال شده به حساب های رسانه های اجتماعی خود را در ماه آوریل، کانادا به صاحبان سگ گفت که حامل الکترونیکی هنوز هم قدردانی موج هر چند از شما و حیوان خانگی خود را، با گرافیک از یک فرد و یک سگ تکان دادن را از طریق پنجره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو