تورنتو — کانادا نمی خواهد که یک تیم در بازی های المپیک توکیو مگر اینکه بازی ها به تعویق افتاد, یک سال — یک حرکت جسورانه که حداقل به کانادا ورزشکاران برخی از حس جهت در ماه های آینده.

کانادا کمیته المپیک کانادا و پارالمپیک کمیته با صدور بیانیه مشترک در روز یکشنبه گفت که آنها حاضر به فرستادن تیم های خود به توکیو مگر مربوطه خود را بازی در حال تحت فشار قرار دادند یک سال است.

“در حالی که ما می دانیم ذاتی پیچیدگی های اطراف به تعویق افتادن هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی” این COC گفت: در آن بیانیه است.

“این نه تنها در مورد ورزشکار سلامت — آن را در مورد بهداشت عمومی. با COVID-19 و خطرات مرتبط با آن است که امن نیست برای ما ورزشکاران و سلامت و ایمنی خود و خانواده و گسترده تر جامعه کانادا برای ورزشکاران برای ادامه آموزش به سمت این بازی ها.”

توکیو بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای شروع جولای 24 با پارالمپیک میله میله به دنبال on Aug. 25.

کانادا در بیانیه ای می پیوندد یک گروه کر در حال رشد از منتقدان در اطراف کمیته بین المللی المپیک در پاسخ به این COVID-19 بیماری همه گیر.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت یکشنبه که آنها می خواهم مجموعه ای از یک مهلت چهار هفته برای تعیین سرنوشت این بازی ها و این که سازمان جهانی است و با توجه به گزینه ها از جمله به تعویق افتادن. لغو بازی به طور کامل باخ گفت: نمی شود در نظر گرفته شود. این اولین بار پس از COVID-19 همه گیر آغاز شد که کمیته بین المللی المپیک تا به حال اعتراف کرد که آن را به در نظر گرفتن گزینه های دیگر.

کانادا ورزشکاران تا به حال احساسات متناقضی در مورد باخ چهار هفته مهلت — امداد که لغو نشده در نظر گرفته می شود اما اضطراب هنوز هم در اطراف عدم اطمینان از بازی های المپیک در میان اورژانس بهداشت جهانی به ارمغان آورده است که ورزش جهان را به زانو در.

“این nerve-wracking شما می خواهید به می دانم که زمانی که آن را به اتفاق می افتد گفت:” بریتنی خدمه کانادا دارنده رکورد زنان شات قرار داده است. “بنابراین من خوشحال هستم که آنها در نهایت تصمیم به آن را در چهار هفته بعدی به دلیل آن است که ناعادلانه برای (IOC) به بگو هی ما میخوایم در ماه جولای” هنگامی که ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد با این ویروس است.”

کمیته بین المللی المپیک تغییر در استراتژی می آید پس از باخ کنفرانس تماس با هیئت اجرایی. کمیته بین المللی المپیک گفت که آنها در حال بررسی سناریوهای تغییر طرح برای بازی به پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24, به علاوه تغییرات در این تاریخ شروع به بازی اضافه کرد که “لغو در دستور کار نیست.”

“من فکر می کنم وجود دارد خبر خوب امروز گفت که لغو نشده روی میز” خدمه گفت.

کمیته بین المللی المپیک و ژاپن سازماندهی کمیته تا به حال به طور مداوم گفت: این بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده. نخست وزیر ژاپن شینزو آبه اعلام کرد بازی رفتن جلوتر خواهد بود “اثبات که نژاد بشر را تسخیر جدید کروناویروس.”

اما آبه خود را تغییر لحن یکشنبه گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو اجتناب ناپذیر خواهد بود و اگر این بازی را نمی توان برگزار شد در تکمیل راه به دلیل coronavirus.

کمیته بین المللی المپیک را عدم انعطاف پذیری بی سابقه ای در این زمان به حال صدا تن به ورزشکاران ناشنوا در سراسر جهان که از دست داده اید دسترسی کامل به امکانات آموزش در یک زمان آنها به طور معمول خواهد بود نزدیک شکل فیزیکی بالا است.

استوارت مک میلان, کانادا با سرعت مربی مستقر در شهر فینیکس, Ariz., به نام کمیته بین المللی المپیک را مهلت “تعریف بسیار از لگد زدن به سنگ پایین جاده ها است.”

اوان Dunfee جهان مدال برنز در مسابقه پیاده روی خواندن باخ نامه به معنی این بازی به تعویق خواهد افتاد.

“این فقط طول می کشد زمان به شکل و هماهنگ چگونه به حرکت کوه است که برگزاری این بازی و ما فقط یک شات در اعلام آن بنابراین اجازه دهید مطمئن شوید که ما آن را” Dunfee گفت. “من فقط نمی شخصا دیدن هر راه که در آن بازی شروع می شود در ماه جولای.”

کانادا در میان کشورهای متعدد تحت مجازی, مستند, معنی, وزن, اتاق, استخر و ورزشگاه در حال بسته خروج از ورزشکاران برای پیدا کردن راه های خلاق به ماندن در شکل. ممنوعیت سفر باید حذف توانایی برای آموزش در خارج از کشور. مسابقات متعدد از جمله بی شماری مقدماتی المپیک, حوادث شده اند به تعویق افتاد.

“این بسیار روشن برای من به عنوان یک ورزشکار در این نقطه است که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده” گفت: بوکسور مندی Bujold دو بار پان آمریکن بازی قهرمان. “این در حال رفتن به نیاز به زمان برای تصمیم گیری در بهترین جایگزین است. من شخصا امیدوارم که آن را به یک تاریخ جدید و کامل لغو شود.

“سالم ماندن در حال حاضر اولویت شماره 1 برای همه. من ادامه خواهد داد برای انجام این آموزش که من می توانم از خانه و انجام بخشی از من در نگه داشتن جامعه و خانواده امن است.”

بین المللی پارالمپیک, کمیته رئیس جمهور اندرو پارسونز پشتیبانی باخ مهلت. بازی های پارالمپیک در حال برنامه ریزی برای باز کردن Aug. 25.

“بعد از چهار هفته ارائه خواهد شد زمان برای دیدن اگر بهداشت جهانی وضعیت را بهبود می بخشد در حالی که دادن یک پنجره فرصت برای نگاه به حالات مختلف باید تاریخ این بازی ها نیاز به تغییر” پارسونز در بیانیه ای گفت. “همانطور که شما می توانید تصور کنید که به طور بالقوه تغییر تاریخ المپیک و پارالمپیک یک چالش لجستیکی و IPC را حمایت کمیته بین المللی المپیک در هر مرحله از راه است.”

برنت Lakatos یک 11 بار قهرمان جهان در مسابقه صندلی چرخدار بود خوشحال IOC حداقل ارائه یک مهلت برای تصمیم گیری آن است.

“من درک می کنم آنها نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری در مورد آنچه به انجام,” او گفت:. “اما با این مسیر از همه چیز این روزها من نمی توانم تصور کنید که آنها را به انجام هر چیزی غیر از به تعویق انداختن آن است.”

انتقاد از کمیته بین المللی المپیک موضع رشد کرده است در روزهای اخیر. هر دو بدن حاکم برای دو و میدانی و شنا در ایالات متحده را به نام خود به مقامات المپیک به فشار برای به تعویق افتادن و شنا کانادا بعد حمایت همتای کانادایی خود.

“پیشرو در جهان است. بسیار افتخار (کانادا) در این شب” گفت: شش-زمان المپیک زمستانی هیلی Wickenheiser نقل قول-tweeting COC بیانیه رسمی.

ملی کمیته المپیک در برزیل اسلوونی و نروژ در میان کسانی که فشار برای به تعویق افتادن تا بهداشت جهانی بحران فروکش.

“آخرین هفته یا بیشتر شده است وجود دارد کمی از ناگهانی . . . خواستار به تعویق افتادن و سپس شما ببینید بین المللی المپیک برگزار شده بود نسبتا محکم و این نوع از سمت چپ همه چیز مرتب کردن بر اساس در هوا شما واقعا نمی دانم چه به باور” گفت: Scott Tupper, کاپیتان کانادا در مردان هاکی روی چمن تیم. “به نوعی یک جدول زمانی در حال حاضر کمی آرامش.

“این بدیهی است که هنوز هم دشوار مردم تعجب آنچه که آنها باید انجام دهند و اگر همه چیز پیش می رود چگونه آنها در حال رفتن به تحت تاثیر قرار و یا اگر آن را نمی کند پیش بروید . . . اما باید یک کمی بیشتر از یک جدول زمانی مشخص است یک گام مثبت برای اطمینان حاصل کنید.”

زنان بسکتبال ستاره کیا پرستار گفت: او تراست “(کانادا کمیته المپیک) و کانادا مقامات بهداشتی که باید به تصمیم گیری های دشوار در حال رفتن به انجام این کار با بهترین بهره را از کارکنان طرفداران و کانادا ورزشکاران در ذهن داشته باشند.”

با تعداد بی شماری از لغو تنها 57 درصد از المپیک صلاحیت نقاط تعیین شده است.

در حالی که کانادا ماراتون رید Coolsaet گفت: او را رها که یک تصمیم است و آمدن او خواسته شد هر چه زودتر.”

“من خوش شانس هستم که با من رویداد من هنوز هم می تواند قطار, اما من نیاز به دانستن زمانی که به اوج و این بستگی دارد که در زمانی که من مسابقه دوباره. المپیک پیش رفتن یا نه یک قطعه از پازل برای کسی مثل من که هنوز به دنبال واجد شرایط” Coolsaet گفت.

Dunfee آرزو باخ نامه شامل یک تماس به عمل از ورزشکاران است.

“اذعان مورد چگونه به خوبی ورزشکاران انجام داده اند تا کنون در برخورد با این بیماری همه گیر در کشورهای متبوع خود و تشویق به ادامه به نقش مدل های ما را می توان در جوامع ما به عنوان به خوبی به عنوان یک تعهد از سوی کمیته بین المللی المپیک که آنها همین کار را انجام,” او توضیح داد. “چه اقداماتی باید آنها گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس و اطمینان از ایمنی و صلح از ذهن از کارکنان خود را.”

پس از اولین بازی های المپیک مدرن در سال 1896 در آتن بازی را تنها لغو شده و در طول جنگ های جهانی از جمله سال 1916 1940 و 1944. شده اند وجود دارد سه عمده تحریم در سال 1976 در مونترال 1980 و 1984.

شده اند وجود دارد بیش از 330,000 موارد coronavirus در سراسر جهان با بیش از 14 ، 000 مرگ و میر.

“وجود دارد یک افزایش چشمگیر در موارد جدید شیوع COVID-19 در کشورهای مختلف در قاره های مختلف” کمیته بین المللی المپیک گفت. “این رهبری (هیئت مدیره) به این نتیجه رسیدند که کمیته بین المللی المپیک نیاز به برداشتن قدم بعدی در سناریو خود را برنامه ریزی می کند.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 22 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im