کانادا نیاز به دراز مدت رابطه سلامت روان برنامه حمایت از پزشکان و طرفداران می گویند

به عنوان همه گیر مربوط به استرس و اضطراب در ادامه به عوارض آن, برخی از پزشکان می گویند آنچه مورد نیاز است یک سیستم است که آدرس طولانی مدت تاثیر روانی در کانادا.

روان سازمان بهداشت و درمان سراسر کشور در حال راه اندازی آنلاین خود ارزیابی ابزارهای توسعه مجازی مشورت و افزایش قابلیت های بحران خطوط به آدرس افزایش تقاضا برای حمایت روانی.

در حالی که او را تحسین کسانی که طرح های مارگارت ایتون سر از کانادا انجمن بهداشت روان گفت: یک برنامه بلند مدت برای ارائه پشتیبانی مداوم لازم است.

در یک آنلاین آدرس اوایل این ماه به کمیته پارلمانی در بهداشت و درمان ایتون نگرانی در مورد یک “اکو همه گیر” سلامت روان گلایه.

“در سراسر کشور از خطوط تلفن شده اند زنگ خاموش قلاب,” او گفت: از انجمن است که فراهم می کند خدمات در تمام استان ها و یوکان در حال حاضر آنلاین و از طریق تلفن.

یک آنگوس رید گزارش منتشر شده در این هفته در بر داشت نیمی از افراد مورد بررسی گفت: سلامت روان خود را بدتر شده طی ماه گذشته نیم.

ایتون گفت: آن می تواند تا دو سال برای کسی که تجربه یک تراژدی برای از سرگیری زندگی عادی خود و توازن موجود در جامعه برنامه هایی که ارائه درمان شناختی رفتاری برای مثال می تواند یک راه برای ملاقات های طولانی مدت نیاز به خدمات.

“آنچه که ما به دنبال در حال حاضر پوسته پوسته شدن برنامه های است که می تواند به صورت آنلاین انجام می شود و در گوشی,” او گفت:, فوری, نیاز, توجه به یک چنین برنامه مدیریت توسط انجمن به نام BounceBack فراهم می کند پشتیبانی آنلاین برای بزرگسالان و جوانان بیش از 15 به مقابله با خفیف تا متوسط افسردگی, اضطراب و استرس است. او گفت: آن را به تازگی دریافت کمک های مالی بیشتر در بریتیش کلمبیا و مانیتوبا.

“این جایی است که ما امیدواریم دولت فدرال را پر کردن شکاف. آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که برخی از کوچکتر در استان ندارند جیب عمیق به سرمایه گذاری در سلامت روان.”

او گفت: نوا Scotians خاص روبرو هستند “طوفان کامل” برای اختلال استرس پس از سانحه به عنوان استان قرقره از وحشتناک تیراندازی داد و بیداد, در حالی که همچنین با تلاش مداوم اضطراب بیش از COVID-19. ساکنان در حال حاضر نیز در برخورد با اخیر سقوط یک هلیکوپتر نظامی ارتش در سواحل یونان عامل از یک هالیفاکس-بر اساس ناوچه. شش خدمه بودند روی.

تماس به کانون بحران خطوط در نوا اسکوشیا شروع به پریدن به عنوان بالا به عنوان 700 تماس در روز از به طور متوسط 25 روز پس از اقامت در خانه اقدامات معرفی شدند ماه گذشته ایتون گفت.

نوا اسکوشیا اقتدار بهداشت راه اندازی کرده است یک سرویس رایگان راه اندازی توسط انجمن روانشناسان نوا اسکوشیا برای مردم به صحبت در مورد پریشانی خود را بیش اخیر تیراندازی که در سمت چپ 22 نفر مرده.

ایتون گفت: این استان خواهد شد و نیاز به حمایت دولت فدرال برای دراز مدت مراقبت از سلامت روان برای افرادی که نمی توانند حتی غمگین هم با توجه به محدودیت در تجمعات و می تواند رنج می برند ذهنی برای سال.

فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu اعلام کرده است یک منبع آنلاین به نام به سلامتی با هم کانادا که شامل خود ارزیابی ابزار برای رای دادن به این سطح از پریشانی. آن را فراهم می کند و ویدئوها در تمرکز حواس و تعداد محدودی از زندگی تلفن جلسات ارائه نظیر پشتیبانی از کارگران خط مقدم و حرفه ای دیگر.

دولت نیز افزایش تا بودجه به صورت سه بحران خطوط از جمله کسانی که اختصاص داده شده به جوانان و مردم بومی است.

چه چیزی باعث درمان شناختی رفتاری برنامه ها و جامعه در برنامه های مختلف از این طرح ها این است که آنها ارائه می کنند مردم با ادامه استراتژی های مقابله ای برای مسائل خاص مربوط به اضطراب و افسردگی گفت: ایتون که انجمن تاسیس شد و در سال 1918 به کمک آسیب های روانی سربازان, بازگشت به خانه پس از جنگ جهانی اول.

ساکنان جوامع زده بلایای طبیعی مانند مه 2016 آتش سوزی در فورت مکمورری آلتا., باید نیاز به حمایت مداوم و دراز مدت منابع ایتون گفت.

یک مطالعه از دانشگاه آلبرتا منتشر شده در مجله Frontiers در روانپزشکی مورد بررسی 3,252 دانش آموزان در کلاس های 7 تا 12 یک سال و نیم پس از آتش سوزی. آن یافت می شود 37 درصد نشان داد علائم PTSD و حدود 30 درصد بود و احتمال افسردگی است.

ربکا کنسرو از فورت مک موری گفت: همه گیر آورده تا برخی از تروما او را تحمل و پس از فرار از آتش سوزی در آن جامعه با شوهرش برنت و سه پسر.

“از آن زمان خوب دو سال حتی قادر به صحبت در مورد آن” کنسرو گفت: آتش سوزی که مجبور نزدیک به 90000 نفر به فرار و کاهش 2,400 خانه ها و ساختمان به کلی ویران کرد.

“ما را از گذشته آتش در هر دو طرف از ما,” او به یاد می آورد. “همه چیز در شعله های آتش.”

نگرانی اصلی او بود و او را پسر ارشد دیلن که در حال حاضر شده است در برخورد با اضطراب و اختلال هراس و که پدر بزرگ “خود را بهترین دوست” تا به حال از سرطان روده درگذشت دو هفته قبل.

“زن و شوهر اول از هفته او گریه خودش را به خواب هر شب به ویژه هنگامی که ما فکر خانه ما رفته بود” کنسرو گفت.

دیلن حمایت از یک پزشک متخصص اطفال و همچنین به عنوان یک مشاور مدرسه است و در روند گرفتن کمک بیشتر. کنسرو گفت: او آموخته است که برای مدیریت اضطراب از طریق رفتار درمانی شناختی-که مشتریان می آموزد راه برای تغییر افکار و نگرش به احساسات است که آنها را باعث مشکل — و تمرکز حواس بعد از دیدن یک درمانگر و روانشناس.

اما او گفت که کشتار اخیر در داخل و اطراف شهر Portapique, N. S. اضافه کرده است به همه گیر مربوط به اضطراب از آنجا که او و همسرش از, Nova Scotia.

“یکی از مناطق که در آن تیراندازی صورت گرفت, من خانواده وجود دارد. من احساس می کنم مثل مغز من شده است کاملا در اوردرایو,” او گفت:. “بدن خود را فقط نگه می دارد در به تروما است.”

به عنوان صدمات مرتبط با این بیماری همه گیر در حال انتظار به سال های گذشته پزشکان با مرکز اعتیاد و سلامت روان می گویند وجود دارد یک نیاز فوری برای یک مدل ارائه می دهد که رایگان و به آسانی در دسترس مراقبت از سلامت روان برای کانادایی ها.

دکتر پل Kurdyak یک روانپزشک با مرکز اعتیاد و بهداشت روانی در تورنتو گفت: بیشتر بودجه عمومی روان درمانی مورد نیاز است زیرا بسیاری از افراد نمی توانیم هزینه های بالای درمان است.

Kurdyak شد نویسنده سرب از مطالعه همكاري با موسسه بالینی Evaluative علوم و منتشر شده در ماه گذشته در مجله آنلاین CMAJ باز است. آن نشان داد که حدود 13,000 اولیه-مراقبت پزشکان در انتاریو تنها 3.2 درصد ارائه شد علنا پرداخت روان درمانی در 2015-2016.

یافته های 2 1/2-سال پروژه آزمایشی توسط WELTMAN و سه نفر دیگر از بیمارستان های روانی در انتاریو بر اساس بهبود دسترسی به روانی درمان های برنامه معرفی شده در انگلستان در سال 2008 می تواند تغییر راه خدمات بهداشت روان ارائه شده است.

“ما در روند بدانند که چگونه به گسترش (پروژه) در سراسر استان در حال حاضر و ما امیدواریم که قادر به ارائه همان نوع از نتایج را مورد بقیه کشور” Kurdyak گفت: با توجه به مراقبت های بهداشتی است که از یک حوزه قضایی استان.

برنامه بودجه خدمات بهداشت ملی انگلستان شامل آموزش دانشجویان برای مراقبت از افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی و افسردگی Kurdyak اضافه کرد: بیماران نشان داده اند که 50 درصد میزان بهبودی.

دکتر Juveria Zaheer, یک روانپزشک در بخش اورژانس مرکز اعتیاد و سلامت روان و همکاری نویسنده CMAJ باز مطالعه گفت: انزوا و از دست دادن شغل مرتبط با این بیماری همه گیر آنقدر گسترده است که گزینه های فراتر از منابع آنلاین و کلاسیک در مسیر گرفتن ارجاع به یک دکتر برای سلامت روان و درمان مورد نیاز است.

“در حال حاضر آنچه که من در بخش اورژانس بلافاصله افزایش خدمات بهداشتی نیاز برای بسیار آسیب پذیر کانادایی. برای مثال افرادی که precariously قرار دارد افراد جوان و افراد مسن.”

تجربه از سارس بیماری همه گیر در سال 2003 زمانی که تورنتو در کانادا در کانون بحران نشان داد که در حالی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شانس خوب در ابتدا آنها با تجربه سلامت روان پریشانی دو سال بعد زهیر گفت.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 2 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de