کانادا باید دوباره فکر می کنم در رابطه با چین بیش از همه گیر: Scheer

OTTAWA — خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer می گوید: آن زمان کانادا ارزیابی مجدد ارتباط آن با چین در میان نصب نگرانی های این کشور پنهان اطلاعات در مورد گسترش COVID-19 در درون مرزهای آن.

در یک مصاحبه در CTV سوال دوره پخش یکشنبه Scheer گفت: چین را از دست داده و همه گیر نشان داده است که “رژیم کمونیستی” نمی توان اعتماد کرد.

“ما در حال حاضر در وسط یک بیماری همه گیر بهداشت که در آن اطلاعات ارائه شده به [سازمان بهداشت جهانی] است و نه قابل اعتماد و نه پاسخگو و در نتیجه آن داشتن یک اثر در گیری در اینجا,” او گفت:.

محافظه کار رهبر انتقاد کرده است نخست وزیر جاستین ترودو در روزهای اخیر برای عموم نیست محکوم چین برای چنین اتهامات.

روز جمعه مقامات در ووهان چین — اصلی کانون virus — خود تجدید نظر مرگ و میر به 50 درصد افزایش دهد. این می آید روز پس از آمریکا و جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند در یک گزارش طبقه بندی شده است که چین تا به حال محافظت اطلاعات در مورد میزان شیوع این بیماری در داخل کشور.

“این در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر روشن ما نمیتواند به چین به عنوان یک متحد قابل اعتماد به عنوان یک شریک در ارزش های ما” گفت: Scheer.

“ما نیاز به دوباره فکر می کنم روابط ما با چین است.”

زمانی که فشار در مورد به روز رسانی از ووهان ترودو گفت: توجه خود را در حال حاضر متمرکز شده است مستقیما در مبارزه با گسترش در خانه.

“کار من در حال حاضر این است که مطمئن شوید که کانادایی ها بهترین پشتیبانی, بهترین حفاظت و قادر به دریافت از طریق به عنوان بهترین ما می تواند احتمالا,” ترودو گفت: روز شنبه طی نشست خبری روزانه.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان به نقطه انگشتان به سوال بپرسید و به منظور جلب نتیجه گیری و به اطمینان حاصل شود که وجود دارد عواقب کارهایی که در کشورهای مختلف ممکن است انجام داده اند در طول این بیماری همه گیر در حال حاضر. شغل من این است که نگاه کردن به کانادایی ها.”

که پشتیبانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته اعلام کرد دولت او خواهد توقف کمک های مالی به کسانی که در انتظار رسیدگی به این گروه “mismanaging” از همه گیر و برگزاری نه چین به حساب آورد.

از آن پس ترودو به میدان فرستاد سوالات در مورد اینکه آیا کانادا به دنبال کت و شلوار و خودداری از بودجه داده شده خیلی از بهداشت عمومی دستورات اعمال شده توسط مقامات در داخل کشور منعکس کرده اند که دستورالعمل.

ترودو و تیم خود ثابت قدم باقی مانده اند در حمایت خود را از این که اما اذعان کرد وجود خواهد داشت سوال در مورد واکنش جهانی یک بار COVID-19 فاز ،

“ما همچنان به همکاری با شرکا و متحدان و نهادهای بین المللی و سازمان های ما به عنوان کشف کردن چگونه می توانید از طریق امروز و فردا. اما وجود خواهد داشت بسیاری از سوالات را بپرسید هنگامی که ما از طریق این چگونه کشورهای مختلف رفتار گفت:” ترودو جمعه.

Scheer در همان مصاحبه گفت که کانادا نیاز به شروع برگزاری این که پاسخگو در حال حاضر “برای وابستگی خود را و یا تکیه یا بیش از اعتماد به نفس در اطلاعات است که در آینده از چین,” او گفت:.

“ما نیاز به نگه داشتن نهادهای پاسخگو ما نیاز به بررسی تصمیم گیری کنند و این چیزی است که حزب محافظه کار است گفت: در حال حاضر. بیایید قبل از این مقامات کمیته بیایید متوقف vouching برای رژیم کمونیستی در چین است.”

وی گفت: هزینه های زیر که سفارش شده است شديد به طور خاص اشاره به توصیه های خود را به اعمال محدودیت های مسافرتی از چین است.

“در آن زمان آنها نشان می دهد تماس به محدود کردن سفر از چین شد و نژادپرست است. خوب نگاه کنید ما در حال صحبت کردن در مورد حاوی ویروس, ما در حال صحبت کردن در مورد تضمین این که ما هم در اینجا در کانادا به ساخت تا ظرفیت. بنابراین به وضوح اشتباهات ساخته شده بودند.”

او توصیه می کند دولت تنوع بخشیدن به منابع و اطلاعات در COVID-19 در چین را تغییر داده است.

“ما کارشناسان در اینجا ما کارشناسان کانادا که به نام برای دوره های مختلف اقدام و یا قبل از مداخله. وجود دارد از کشورها در سراسر جهان که در حال اجرای روش های مختلف در نظر ramping تا خود را تست و ردیابی آنها به نظر می رسد برای بدست جلوتر از منحنی” گفت: Scheer.

کانادا وزارت خدمات عمومی و تدارکات است که با همکاری نزدیک با شرکت ها بر روی زمین در شانگهای به فروشگاه و صفحه نمایش و حمل و نقل تجهیزات حفاظت شخصی و برگشت به کانادا.

وزیر آنیتا آناند گفت: این زنجیره تامین کارآمد انجام شد از نیاز به اطمینان از مواد ضروری می رسند بدون تاخیر و تداخل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im