کانادا باید برای پایان دادن به خصوصي دراز مدت مراقبت از خانه: سینگ

OTTAWA — در نور متعدد COVID-19 شیوع بیماری در دراز مدت خانه های سراسر کشور NDP رهبر Jagmeet سینگ می گوید کانادا باید برای پایان دادن به بخش خصوصی واگذار امکانات و ایجاد یک چارچوب جهانی برای سالمندان مراقبت.

در یک مصاحبه در CTV سوال دوره پخش یکشنبه, سینگ می گوید: دولت باید نگاه به مراقبت طولانی مدت تحت کانادا بهداشتی عمل می کنند و آن را فدرال تنظیم در حالی که انجام دور با خصوصی سیستم همه با هم.

“من فکر می کنم ما باید برای پایان دادن به آنها را من فکر می کنم هیچ سوالی وجود دارد در مورد آن با توجه به نتایج ما در حال دیدن شواهد ما شاهد این هستیم که برخی از بدترین شرایط که سالمندان هستند و در برخی از بالاترین مرگ و میر اتفاق افتاده اند در سود دراز مدت مراقبت از خانه گفت:” سینگ.

“سود نباید انگیزه وقتی که می آید به ما چگونه برای مراقبت از سالمندان ما.”

با توجه به گزارش اخیر توسط موسسه ملی پیری (NIA) در دانشگاه رایرسون در تورنتو بیش از 3300 مرگ و میر رخ داده است در دراز مدت مراقبت از خانه با توجه به COVID-19 حسابداری برای 82 درصد از کل مرگ و میر در کانادا.

با هیچ استاندارد مراقبت دراز مدت سیستم در کانادا بوده و اختلاف معنی داری را در چگونه این خانه ها شانس دارند از طریق این بیماری همه گیر.

خدمات در حال حاضر در حال تحویل از طریق یک درهم آمیخته سیستم نه برای سود و سود دهنده و تحویل از طریق ترکیبی از عموم-بودجه برنامه های است که می تواند تقویت خدمات خصوصی و پرداخت نشده مراقبان متحده نیا در یک گزارش در مورد آینده هزینه مراقبت دراز مدت در کانادا.

سینگ می گوید تاثیر COVID-19 در این جمعیتی ساخته شده است که نیاز به سازگار و عادلانه چارچوب برای سالمندان بیشتر از همه مربوطه.

“ما مطلقا نیاز به نگاه در توسعه ملی استاندارد مراقبت تضمین و سپس با استفاده از کانادا بهداشت عمل به آن را به قلمرو آن رو می شود و آن را باید با کیفیت بالا و گفت:” سینگ.

“این برای سود سیستم شکست خورده است و در دراز مدت مراقبت از خانه به طور کلی شکست خورده اند سالمندان و ما نیاز به انجام بسیاری بهتر است.”

سینگ در ایمنی کارگران در شرکت کارگیل گوشت گیاهی

سینگ نیز منعکس شده در مورد وضعیت در رودخانه بالا آلتا. که کارگران در اعتراض به بازگشت به کار ترتیب دو هفته بعد از عمده COVID-19 شیوع زده گوشت پردازنده. بیش از 900 نفر تست مثبت و دو سالگی درگذشت.

حتی با استانی مورد تایید اقدامات ایمنی در محل شرکت کارگیل کارکنان و نمایندگان اتحادیه ها باید نگرانی مردم در مورد بازگشت به کار.

سینگ گفت: این اشتباه بود برای آلبرتا به این اجازه می دهد بدون یک سری از تایید سلامت مورد نیاز است.

“قبل از اینکه کارگران بازگشت به کار آنها نیاز به می دانم که آنها در حال رفتن به جایی که آنها در حال رفتن به در معرض خطر آلوده شدن و یا آلوده کردن همکاران خود را. وجود دارد برخی از واقعا روشن درخواست در مورد فضا و فاصله و حصول اطمینان از شرایط کار به گونه ای است که کارگران نه رفتن به آلوده یک دیگر,” او گفت:.

ثانیا او گفت: آن را کاملا ضروری کارفرمایان می توانند تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی.

“یک کارگر است که بیمار می شود نیاز به دانستن است که آنها مجبور به انتخاب بین رفتن به محل کار و خطر گسترش عفونت و یا ماندن در خانه و نداشتن پرداخت مرخصی استعلاجی و نمی دانستند که چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود را.”

سینگ ساخته شده فراخوان الزامی 10 روز پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در طول این هفته مجازی جلسه مجلس سوال دوره است. او و همکارانش همچنین فشرده دولت در مورد اینکه آیا کسانی که چراغ سبز برای بازگشت به کار, اما احساس نمی راحت انجام می شود هنوز هم واجد شرایط برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland نیست به طور مستقیم تایید یا رد نمی کند که آیا این می تواند در این مورد اما به جای آن مجددا بر تعهد دولت برای محافظت از کارگران است.

“هیچ کانادا کارگر در هر زمان باید احساس موظف به رفتن به محل کار در شرایط نا امن در یک زمان از کروناویروس که حتی بیشتر مورد. دولت البته نباید مجازات کارگران برای انجام کار درست و رو به کاهش برای رفتن به کار در شرایط نا امن.”

سینگ نیز ساخته شده است که خدمات مراقبت از کودکان نیاز به در محل قبل از کارگران بازگشت به کار.

“بسیاری از زنان بودند اجازه رفتن از محل کار به دلیل در بخش خدمات است که نهفته بنابراین زنان شده اند disproportionally نهفته است. ما نیاز به دانستن است که وجود دارد خوب کیفیت مراقبت از کودکان در دسترس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de