OTTAWA — رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام می گوید: روزانه اطلاعات در آینده از سراسر کشور در مورد نرخ جدید COVID-19 موارد نشان می دهد که ماه را صرف تحت قوی بهداشت عمومی اقدامات فیزیکی فاصله است “مانع انفجاری شیوع” در کانادا, اما ما نه از جنگل است.

“کانادایی ها نشان داده اند چه کار کرده است به سرعت گسترش این بیماری است که نگه داشته ما نظام سلامت از غرق. بدون شک وجود دارد که ما فداکاری و روزمره ناراحتی در طول هفته های گذشته مانع انفجاری شیوع در کانادا مانند آنهایی که دارای ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و نیویورک” تام گفت: در طول فدرال به روز رسانی در رمان coronavirus همه گیر در روز سه شنبه.

Tam هشدار داد که این خبر نمی کند و روشن راه را برای شل شدن محدودیت است اما نه شواهد که آنها نیاز به در محل باقی می ماند.

از ظهر روز شنبه وجود دارد 38,206 تایید COVID-19 نفر در کانادا و 1,831 مرگ و میر.

“این همه به ما می گوید این است که ما نمی تواند بیش از حد اعتماد به نفس. ما نمی توانیم اجازه گارد ما را. و ما نمی توانیم هر گونه نقاط ضعف در سیستم ما” تام گفت. “برای به دست آوردن این حق وجود خواهد داشت یک نیاز برای یادگیری به عنوان ما بروید و ارزیابی تنظیم و راست این دوره که ما را در مراحل احتیاط.”

او گفت که او می داند—به خصوص با برخی از استان ها آغاز اولیه بحث در مورد آنچه که بهداشت عمومی اقدامات می تواند کاسته تا در هفته پیش رو—که به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی است که در ذهن همه است.

“اما وجود دارد برخی از حقایق سخت است که تغییر نکرده. برای اولین بار است که این خواهد بود که یک مسابقه دو ماراتون و ما در حال رفتن به برنامه سرعت خودمان و نه هر نوبت تیز. دومین حقیقت این است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها و هیچ 100 درصد راه های اثبات شده قبل از ما,” او گفت:.

وجود دارد برخی از جنبه های وضعیت کنونی کانادایی ها باید پیش بینی های باقی مانده در محل برای آینده قابل پیش بینی بود و نیاز به حفظ دو متر فاصله بین مردم و برای منزوی کردن در خانه اگر شما در حال ناخوشی با هر COVID-19 علائم.

به عنوان یک نتیجه او را تشویق همه اقشار جامعه به شروع به فکر کردن در حال حاضر در مورد چگونه آنها می تواند انطباق خود را روز به روز فعالیت ها برای حفظ فاصله فیزیکی تا زمانی که یک درمان یا واکسن برای ویروس.

“من فکر می کنم برای مطمئن شلوغ شرایط تجمع جرم در هر یک از ما در آینده نزدیک. من فکر می کنم که مرتب کردن بر اساس بسیار مشهود است,” او گفت:.

به تاریخ بیش از 565,000 افراد آزمایش شده اند کانادا گسترده ای برای COVID-19 با حدود 6.5 درصد تست مثبت اما Tam همچنان می گویند که آزمایش ظرفیت و تماس با ردیابی در حال رفتن به باید افزایش تا بطور قابل توجهی پس از بهداشت عمومی اقدامات شروع به استراحت به حالت عادی برای جلوگیری از هر گونه شیوع آینده از تقویت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de