کانادا گسترش ممنوعیت خارجی مسافران به جولای 31

OTTAWA — دولت کانادا به تمدید زمان ممنوعیت بین المللی بیشتر مسافران تا ژوئیه 31.

دولت فدرال برای اولین بار بسته های مرزی به غیر از شهروندان کانادایی با محدود استثنا برای محدود کردن گسترش COVID-19 در اواسط ماه مارس. این فرمت در سفر خارجی ممنوع شده بود از طریق فدرال منظور توصیه می شود توسط وزیر بهداشت Patty Hajdu مورخ 29 ژوئن.

ممنوعیت اجازه می دهد تا دائم کانادا ساکنان فوری اعضای خانواده از شهروندان کانادایی و همچنین به عنوان دیپلمات و هوا خدمه برای آمدن به کانادا, هر چند هر کسی که دارای علائم COVID-19 هنوز هم مجاز به ورود به کانادا.

“معرفی و یا گسترش این بیماری را مطرح قریب الوقوع و خطر برای سلامت عمومی در کانادا از ورود افراد به کانادا که اخیرا در یک کشور خارجی ممکن است شما را و یا کمک به گسترش این بیماری در کانادا و هیچ جایگزین مناسب برای جلوگیری از معرفی و یا گسترش این بیماری در دسترس هستند” می خواند دولت استدلال به صورت مداوم بان کی مون در بخشی.

این ممنوعیت معاف ایالات متحده که وارد یک قرارداد جداگانه با کانادا مدت کوتاهی پس از توقف در دیگر سفر خارجی است. آمریکا محدودیت های مسافرتی شده اند را تمدید کرد تا جولای 21 حداقل به این معنی است که همه اختیاری سفر همچنان ممنوع است.

“برای محافظت از کانادایی ها و به سهولت پتانسیل بار غیر ضروری مسافران می تواند محل ما سیستم مراقبت های بهداشتی و خط مقدم آن کارگران سازمان خدمات مرزی کانادا اجرا کرده است محدودیت های مسافرتی در تمام بنادر از ورود در تمام حالت های حمل و نقل… همه سفر از اختیاری یا اختیاری طبیعت از جمله گردشگری و تفریحی است که تحت پوشش این اقدامات گفت:” آژانس خدمات مرزی کانادا سخنگوی ربکا Purdy یک ایمیل به در.

این تصمیم به گسترش این ممنوعیت پس از اتحادیه اروپا توافق کردند که به مجموعه ای از توصیه هایی است که اجازه خواهد داد که مسافران از کشورهای دیگر از جمله کانادا برای بازدید از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. ایالات متحده را به لیست کشورهای امن.

هفته گذشته امور جهانی کانادا صادر شده یک یادآوری به کانادایی است که با وجود برخی از کشورها بخشی از بازگشایی مرزهای خود را ملی مشاوره می ماند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور است.

اجباری 14-روز خود انزوا برای هر غیر ضروری کارگر ورود به کانادا باقی مانده است در اثر به عنوان انجام تمام دیگر جنبه های قرنطینه عمل می کنند.

برای کمک به کانادایی ها گیر کرده در خارج از کشور به دولت ارائه شده مسافران اضطراری وام تا 5 ، 000 دلار به خانه و پس از اجاره پروازها به بازگرداندن رشته کانادایی گروه می گوید: “نهایی چند” پروازهای برنامه ریزی شده خواهد شد در هفته های آینده با هیچ بیشتر سفرهای برنامه ریزی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو