کانادا را بگویم پلیس چه ترودو می گوید: راه آهن محاصره

در میان فشار برای پایان دادن به بومی اعتراض به محاصره حیاتی کانادا راه آهن, لینک, نخست وزیر جاستین ترودو گفت: این اختلال باید از طریق گفت و گو حل و فصل شود و نه با سفارش در پلیس.

ترودو اذعان کرد مشکلات این محاصره باعث شده برای مسافران و کسب و کار, اما او روشن ساخته است جمعه دولت فدرال تا به حال هیچ برنامه ای برای ساختن RCMP از بین بردن آنها.

“ما نه از نوع کشور که در آن سیاستمداران را وادار به پلیس بگویید که چه چیزی را در عملیاتی مهم” ترودو گفت: در بایرن مونیخ جایی که او حضور جهانی در کنفرانس امنیتی.

“ما یک کشور به رسمیت می شناسد که حق اعتراض به, اما ما یک کشور از حکومت قانون است. و ما اطمینان حاصل شود که همه چیز انجام شده است به حل و فصل این طریق گفت و گو و سازنده به بار آورده است.”

رهبر محافظه کار اندرو Scheer گفت: وضعیت حال تبدیل شدن به مسخره و به نام در ترودو را به اقدام سریع.

شیر گفت: نخست وزیر باید به امنیت عمومی وزیر بیل بلر به استفاده از قدرت خود را تحت RCMP عمل برای پایان دادن به آنچه که او به نام “محاصره غیر قانونی” توسط مردم بومی در مرکز اختلاف بیش از یک British Columbia پروژه خط لوله.

این اختلال در حال آسیب رساندن به اقتصاد کانادا و معیشت کشاورزان و صاحبان کسب و کار Scheer به خبرنگاران گفت: در اتاوا.

“این محاصره غیر قانونی,” او گفت:. “تا کنون نخست وزیر خودداری کرده است به بیرون می آیند و آنها را که خود را.”

محاصره آغاز شد و هفته گذشته پس از RCMP اجرا یک دستور در مقابل مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها بودند که مسدود کردن ساخت و ساز ساحلی GasLink گاز خط لوله بخشی کلیدی از $40 میلیارد LNG کانادا صادرات پروژه.

ساحلی GasLink امضا توافق نامه با تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله. اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت و می گویند گروه شوراهای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره.

شیر گفت: تعداد کمی از تظاهرکنندگان را نمی توان مجاز به نگه داشتن اقتصاد گروگان گرفته و تهدید به بازداشت کرد.

“این فعالان ممکن است لوکس از گذراندن چند روز در یک زمان و در یک محاصره, اما آنها نیاز به چک کردن امتیاز خود را,” او گفت:.

فدرال حمل و نقل وزیر مارک Garneau اخراج Scheer سخنان به عنوان مدعی است.

“این یک وضعیت پیچیده و من فکر می کنم که می کند که نشان می دهد درک درستی از وضعیت,” او گفت:.

تظاهرات همچنان به عنوان رهبران سیاسی نگاه به مذاکره راه حل در حالی که رهبران کسب و کار, مخالفت سیاستمداران و اعضای عمومی فراخوان اقدام فوری برای پایان دادن به این اختلال که در حال حاضر منجر به بیش از 80 بازداشت.

تنش شد و انتظار می رود به حرارت تا روز جمعه با تهدید فعالان برنامه ریزی برای تعطیل کردن ادارات دولتی در بریتیش کلمبیا سرمایه است. با این حال معترضان شماره تنها در ده ها ظهر و ویکتوریا پلیس ارسال شده در توییتر که “صلح آمیز” تظاهرات در ظاهر به بسته بندی کردن در بعد از ظهر.

ترودو و B. C. برتر جان هرگن صحبت یکشنبه در مورد نیاز به کار با هم برای حل و فصل اختلافات که منجر به همبستگی محاصره در انتاریو, Manitoba و B. C.

بومی رهبران B. C. s, غرب باید دعوت فدرال و استانی سیاستمداران به جلسات برای پیدا کردن راه حل و گفتند که اطمینان از محاصره یک مسیر راه آهن ملی کانادا در نزدیکی جدید Hazelton, B. C., خواهد آمد را در طول مذاکرات.

CN سخنگوی Jonathan Abecassis تایید صبح جمعه جدید Hazelton محاصره برداشته شده بود.

راه آهن گفت: روز شنبه شروع شد مترقی shutdown در حالی که از طریق راه آهن لغو همه خدمات در CN آهنگ در کانادا.

آلبرتا برتر جیسون کنی سرزنش محاصره و پس از آن راه آهن shutdown در “عصبانی حاشیه گروه” نادیده گرفتن دموکراتیک بیان خواست از سازمان ملل در شمال B. C.

“این در حال تبدیل شدن به یک تهدید بسیار جدی برای کل اقتصاد کانادا,” کنی گفت: در ادمونتون.

“این است که یک کالا تولید کشور و کشتی ما آن کالا توسط راه آهن.”

گروه از جمله دانه تولید کنندگان از کانادا, محصولات جنگلی انجمن کانادا و کانادا تولید کنندگان و صادرکنندگان باید گفت: راه آهن تاخیر در حال صدمه زدن به اعضا و اقتصاد است.

Teamsters کانادا بزرگترین کشور اتحادیه در بخش حمل و نقل به نام دولت فدرال به دخالت. این اتحادیه هشدار داد این بن بست می تواند قرار داده تا به 6000 کارکنان در CN و دیگر شرکت های راه آهن ،

Garneau گفت: آزادی بیان و حق تظاهرات مسالمت آمیز در میان محبوب ترین حقوق اما افزود که او “عمیقا نگران” در مورد راه آهن اختلال.

این خطر وجود دارد از دیدن توقف صرفا به عنوان تداخل با عملیات سود شرکت ساخت و در عین حال آنها بر همه کانادایی ها گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه خود در تورنتو است.

“این در مورد مردم شغل و معیشت و در مورد حمل و نقل از کلید لوازم مانند غذا پروپان و نفت گرمایشی و مواد شیمیایی برای تصفیه آب محصولات کشاورزی برای صادرات و بسیاری از محصولات دیگر است.”

Garneau بود که در جلسه استانی خود را و ارضی همتایان خود و همچنین به عنوان نمایندگان ملی بومی سازمان, تاکید, میل به صلح آمیز قطعنامه.

هرگن است رد تماس ها از اپوزیسیون لیبرال ها به دنبال فوری کشورها برای پایان دادن به محاصره و تظاهرات در B. C.

“ما نمی توانیم فقط با استفاده از نیروی او گفت:” در قوه مقننه است. “آن نیاز به رسیدگی همکاری با مشاوره با بحث و گفتگو به طوری که همه ما می تواند به جلو حرکت کند.”

B. C. رهبر حزب لیبرال اندرو ویلکینسون گفت هرگن گرفتن “کاملا منفعل رویکرد در مواجهه با قسم خورده معترضان که قصد خاموش کردن حوزه خدمات بستن دانشگاه ها تعطیل ما حمل و نقل شریان ها است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 14, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>