کانادا سرکوب آمریکایی وارد کشور برای رسیدن به آلاسکا

تورنتو — کانادا اعلام کرده است محدودیت های جدید علیه آمریکایی ها از ورود به کشور در تلاش برای سرکوب به اصطلاح “آلاسکا راه گریز.”

کانادا-آمریکا مرز مشترک بسته شده به غیر ضروری ترافیک از مارس 21 اما آمریکایی ها هنوز هم اجازه داده شده از طریق اگر آنها در حال رانندگی از طریق کانادا برای رسیدن به آلاسکا برای یک هدف ضروری مانند کار یا بازگشت به خانه.

این امر منجر به مواردی که آمریکایی ها به ظاهر گفته افسران مرزی که آنها خواهد بود رانندگی به آلاسکا اما پس از آن vacationed در کانادا به جای.

شش گردشگران آمریکایی بودند یکی پس از پیاده روی در اطراف دریاچه لوئیز, Alta. در ماه ژوئن و شش دیگر جریمه شده اند وضع شده علیه آمریکایی ها در B. C. برای قرنطینه عمل نقض شده است. یک RCMP سخنگو گفت: CTV News Calgary در روز پنج شنبه که تا به حال نشده است هر بیشتر بلیط پس از شش در دریاچه لوئیز.

آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) گفت: این اعمال محدودیت های جدید بر روی هر کسی که وارد این کشور از سرزمین اصلی ایالات متحده برای رسیدن به آلاسکا.

شروع جمعه, خارجی, ورود, کانادا در مسیر به آلاسکا باید این کار را در یکی از پنج مورد تایید گذرگاه های مرزی: North پورتال در ساسکاچوان Coutts در آلبرتا یا Abbotsford-Huntingdon, کینگسگت یا Osoyoos در بریتیش کلمبیا

علاوه بر این آژانس گفت: هر کسی که به سفر از طریق کانادا تنها مجاز به اقامت در این کشور برای یک دوره معقول” از زمان مورد نیاز خواهد بود را به مستقیم ترین مسیر ممکن خواهد شد و باید گزارش را به مرز کانادا افسران قبل از ورود به آلاسکا. آنها را مجاز به مراجعه به هر یک تفریح و یا سایت گردشگری دریافت مواد غذایی از هر منبع دیگر از یک درایو از طریق و یا پرداخت برای گاز در هر راه دیگر در پمپ.

این عبور از طریق بازدید کنندگان نیز خواهد بود با توجه به “قطع برچسب” متصل به وسیله نقلیه خود را در آینه دید عقب به آنها به راحتی قابل شناسایی است. برچسب شامل تاریخ است که توسط آنها باید ترک کانادا.

همان اعمال محدودیت برای هر غیر کانادایی سفر به سرزمین اصلی ایالات متحده از آلاسکا.

با توجه به CBSA هر کسی که فراهم می کند اطلاعات نادرست به مرز افسر می تواند در ممنوع از بازگشت به کانادا, در حالی که مجازات برای نقض قرنطینه عمل می تواند شامل جریمه تا $750,000 و حبس تا شش ماه.

با فایل های از CTV News Calgary مایکل فرانکلین

ما در حال راه اندازی یک خبرنامه جدید. شبانه کوتاه جدید سرپرستی خبرنامه در روز مهم ترین اخبار. دریافت نظرات جالب, تازه, تجزیه و تحلیل, و باید-سازمان دیده بان ویدئو به صندوق پستی خود تحویل هر weeknight.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de