تورنتو — امور جهانی کانادا را دریافت کرده 325 درخواست از کانادایی ها که مایل به ترک چینی استان در مرکز رمان شیوع کروناویروس.

دولت ارائه آمار و ارقام به روز شده در روز یکشنبه و در گفت و گو با دریافت درخواست از شهروندان درخواست برای خروج از کمک های هوبئی استان است.

این بخش اشاره کرد تنها کسانی که با یک پاسپورت کانادایی اجازه خواهد داشت پردازنده. امور جهانی گفت: آن را تلاش برای نگه داشتن خانواده ها هم هر زمان که ممکن است و مطرح شده است و این با دولت چین.

امور جهانی نیز متحده اجاره هواپیما از قفل پایین شهر ووهان باید فضاهای محدود و صندلی را نمی توان تضمین شده است.

گروه گفت: این مشاوره با آمریکا و انگلیس برای همکاری در تلاش آن را به عنوان گفت که بررسی همه راههای کمک کانادایی ترک ووهان است و این امر می تواند ارائه به روز رسانی برای کسانی که تحت تاثیر قرار است.

“ما را به ایمنی و امنیت کانادایی در خارج از کشور بسیار جدی و ارائه معتبر و به موقع اطلاعات در ‘مشاوره سفر’ برای فعال کانادایی به آگاهانه تصمیم گیری در مورد سفر خود را در خارج از کشور” امور جهانی سخنگوی Sylvain لکلرک گفت: “اضافه کردن گروه “شد نظارت بر وضعیت.”

“این مهم است که توجه داشته باشید که افراد نباید خود را در حال حاضر به فرودگاه اعلام نشده به عنوان آنها نمی شود مجاز به هیئت مدیره این هواپیما” لکلرک گفت.

مرگ و میر در چین صعود به 304 روز یکشنبه و تعداد موارد در سراسر جهان رسید گذشته 14,550 با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت و دیگر کشورها است.

FAMILES پایه

در Jan. 29 جهانی در امور کانادا افزایش خطر سطح برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین با توجه به شیوع کروناویروس. روز بعد سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع این ویروس جدید از چین یک اورژانس بهداشت جهانی.

کانادا دارای چهار مورد شناخته شده — سه در انتاریو و بریتیش کلمبیا.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: دلیل اصلی برای اعلام دلیل است که چگونه این ویروس می تواند بر کشورهای دیگر است. “ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت که در حال آمادگی برای مقابله با آن,” او گفت:.

گسترش coronavirus است مبتنی نمرات از خانواده های کانادایی در منطقه ایم که متاثر از پروازها در داخل و خارج از کشور است. اما مسئله این است که مرکب برای خانواده های مسافران چینی.

دولت چین گفته است که کانادا تنها کسانی که وارد چین با یک پاسپورت کانادایی اجازه داده می شود به هیئت مدیره هواپیمای چارتر بنابراین خانواده های کانادایی-با بستگان است که اتباع چینی — هستند که مجبور به تصمیم گیری که آیا برای ترک یا ماندن قرار داده است.

لکلرک خواست شهروندان کانادایی در جای دیگر در چین “که مایل به ترک باید انجام دهید در حالی که تجاری به معنی ادامه به در دسترس خواهد بود و ارائه آن را بی خطر است برای انجام این کار است.” اما هشدار داد شهروندان آنها “باید به دقت بررسی ورود و خروج مورد نیاز برای کشورهای آنها ممکن است ترانزیت از طریق.”

دولت کانادا گفته است که آیا کانادایی ورود از چین خواهد بود قرنطینه. مقامات بهداشت و درمان در کانادا گفت که با وجود گسترده ترس از ویروس شانس قرارداد آن در کانادا است که فوق العاده کم است.

در روز یکشنبه دوم, فرانسه-هواپیمای چارتر حمل 300 evacuees از چین لمس کردن در یک پایگاه نظامی در جنوب منطقه, Bouches-du-Rhone. اولین فرود هواپیما در فرانسه در روز جمعه.

با فایل های از CTV News’ پارلمانی اداره خبرنگار آنی برگرون-الیور آسوشیتد پرس و کانادا مطبوعات

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو