کانادا و چین در میان کشورهای در پیشنهاد اتحادیه اروپا برای سفر به ایالات متحده نمی

اتحادیه اروپا در حال آماده سازی برای بازگشایی خارجی آن مرز به 15 کشور خارج از بلوک به عنوان اوایل به عنوان شنبه ، اما یک کشور که نمی تواند برجسته در فهرست پیشنهاد شده است که ایالات متحده امریکا با توجه به دو دیپلمات های اتحادیه اروپا.

این دیپلمات که مجاز به بحث در مورد این موضوع قبل از اتحادیه اروپا 27 کشور عضو توافق کرده که باید به سی ان ان تایید کرد که دولت های اتحادیه اروپا داده شده است تا ناهار روز سه شنبه به توافق برسند در لیست 15 کشور اجازه ورود.

در لیست پیشنهادی از 15 کشور چین است که در آن ویروس نشات گرفته است. با این حال اتحادیه اروپا تنها پیشنهاد چین, ورود به شرط متقابل ترتیبات. دیگر 14 کشور عبارتند از: الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه.

به عنوان تا به حال شده است به طور گسترده ای انتظار می رود ایالات متحده-که در آن coronavirus در حال حاضر resurging — نمی خواهد در این لیست است.

این لیست شامل مجموعه ای از توصیه ها از شورای اتحادیه اروپا به کشورهای عضو است که مجموعه ای از معیارها برای کشور به دیدار قبل از اتباع خود اجازه ورود به بلوک و روش برای جلسه که معیارهای. این مستلزم آن است که کشورها اجازه ورود باید coronavirus عفونت نرخ برابر یا بهتر از اتحادیه اروپا.

کنترل مرز است و در نهایت تصمیم توسط هر دولت عضو نه در سطح اتحادیه اروپا در بروکسل. اما اتحادیه اروپا امیدوار است که با داشتن توصیه های در محل به معنی عضو خواهد بازگشایی مرزهای خود را در قدم اهسته.

اروپا بسته خارجی آن مرز در ماه مارس پس از بلوک دیدم آن COVID-19 عفونت نرخ رشد نمایی.

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از تایید عفونت و بالاترین تعداد مرگ و میر علت COVID-19 هر کشور در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

این دیپلمات گفت که “بسیار بعید” است که چارچوب را تغییر خواهد داد هر زمان به زودی, که به معنی چشمگیر چرخش مورد نیاز است در آمریکا ميزان عفونت اگر آن را به در نظر گرفته شود در آینده هر تصمیم گیری است. اتحادیه اروپا انتظار می رود که به نقد و بررسی این تصمیم هر دو هفته.

عضو انتظار می رود که به تایید لیست و دستورالعمل توسط اکثریت واجد شرایط در روز سه شنبه به جای یک تصمیم به اتفاق آرا.

یک اکثریت واجد شرایط نیاز دارد که 15 از 27 عضو رای به نفع. دستورالعمل انتظار می رود که مات و باز به تفسیر در برخی از مناطق به عنوان حداقل سه عضو ابراز بی میلی به باز کردن مرزها در همه این دیپلمات گفت.

مقامات اتحادیه اروپا شده اند سریع به اشاره است که تصمیم گیری است که می تواند و نمی تواند وارد بلوک سیاسی نیستند اما بر اساس علم است که اجازه می دهد تا کشورهای عضو برای حفظ شهروندان خود را امن است. کسانی که مقامات این نیروبخش برای واکنش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا گفته بسیار بحرانی چیز در مورد اتحادیه اروپا و ممکن است این تصمیم به عنوان انگیزه های سیاسی.

اما به عنوان یکی دیگر از دیپلمات اتحادیه اروپا که قبلا توضیح داده شده به سی ان ان “برای مطمئن شوید که شما می توانید ببینید نه اینکه در این فهرست به عنوان چیزی سیاسی زمانی که یک کشور مجاز است و دیگر نیست” اما اصرار داشت که “آن است که تنها تا کنون در مورد سلامت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net