کانادا تقریبا خودکفا در PPE به عنوان کسب و کار در کانادا step up: ساعت

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کانادا در حال حاضر شرکت های تولید بسیار شخصی و تجهیزات حفاظتی مورد نیاز در مبارزه با COVID-19 کانادا است که تقریبا در نقطه بودن خود کافی است.

او تاکید که مشاجره امروز با مراجعه به Kanata, Ont., آبجوسازی است که retooled را ضد عفونی کننده دست در طول بیماری همه گیر.

سفر به ریگ بزرگ آبجوسازی است که با استفاده از دستمزد فدرال یارانه به rehire کارگران نیز در نظر گرفته شده به تاکید ترودو تکرار درخواست برای کسب و کار به استفاده از این برنامه به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. این سومین دیدار در هفته به یک شرکت است که با استفاده از یارانه برای استخدام به عقب گذاشته کارکنان.

بازدید امروز تاکید نظرات ترودو در طول ساخته شده قبل از ضبط مصاحبه که پخش پنج شنبه شب در آنلاین برخورد همایش فن آوری.

او تبلیغ های مختلف فدرال حمایت مالی برنامه با هدف کمک به کسب و کار برای زنده ماندن همه گیر-اقتصادی ناشی از خاموش کردن و به ترویج نوآوری برای کمک به مبارزه با این بیماری است.

و او گفت: بسیاری از شرکت های کانادایی گرفته اند استفاده از این برنامه ها را مجددا با ابزار تجهیز و شروع به تولید ماسک و لباس, پنکه, ضد عفونی کننده و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

در واقع ترودو گفت: بسیاری پا کرده اند که “حتی به عنوان مثل هر کشور ما نیاز به واردات مقادیر عظیم PPE چون ما به اندازه کافی ندارند از همان ابتدا ما در حال حاضر گرفتن به یک محل که در آن ما در حال نزدیک به خود به اندازه کافی در آن و قادر به نوبه خود در اطراف و به اشتراک گذاری با جهان به خصوص کشورهای در حال توسعه.”

داشتن امن داخلی عرضه خواهد شد به ویژه مهم است اگر موج دوم ویروس کشنده است که باعث COVID-19 در پاییز راه اندازی یکی دیگر از وحشی جهانی, تقلا برای PPE.

چین است که در غالب تامین کننده PPE. با شیوع شروع که در کشور وجود دارد کمبود شدید تجهیزات به این بیماری برای اولین بار شروع به گسترش در سراسر جهان در ماه مارس است. کشور خارج شدند-مناقصه یک دیگر برای تامین شد که اغلب هرگز تحویل داده است.

اما خدمات عمومی و تدارکات وب سایت کانادا می گوید کانادا هنوز دریافت نکرده اند در هر نقطه در نزدیکی مقادیر PPE که دستور داده شده است.

همانطور که از ژوئن 16, 55.7 میلیون سپر چهره شده بود دستور داد اما تنها 17.6 میلیون دلار دریافت کرد; بیش از یک میلیارد جفت دستکش دستور داد اما تنها 42.3 میلیون دریافت; 126.6 میلیون لباسهای دستور داد اما تنها 4.6 میلیون دریافت; 20.4 میلیون لیتر ضد عفونی کننده دست دستور داد اما فقط 7.1 میلیون لیتر دریافت کرده است.

و همچنین کانادا دستور داده بود 121.9 میلیون آرزو N95 ماسک و 340.8 میلیون فولاد ماسک فقط 12.9 میلیون و 110.9 میلیون از آن به ترتیب دریافت شده است. از 40,328 هواکش دستور فقط 367 دریافت شده است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید 26 ژوئن 2020.