شما می توانید این COVID-19 coronavirus دو بار ؟

دولت شروع به محدودیت و برخی از آنها با توجه به “ایمنی گذرنامه” که در آن همه محدودیت ها برداشته برای کسانی که قبلا آلوده.

اما شما ایمنی بدن از COVID-19 اگر شما در حال حاضر آلوده شده است?

برخی از عفونت هرگز عود هنگامی که شما تا به حال آنها را مانند سرخک و آبله. اما شما می توانید مقدار زیادی از دیگران دوباره مانند آنفلوانزا و کزاز.

تحقیقات نشان می دهد حداقل تعداد افرادی که تا به حال COVID-19 خواهد بود محافظت از یکی دیگر از عفونت – حداقل در ابتدا. اما علم به دور از برخی. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.


ادامه مطلب: Coronavirus: چه مدت طول می کشد تا بیمار ؟ چگونه عفونی است ؟ شما همیشه باید یک تب ؟ COVID-19 اصول توضیح داده شده


برای اولین بار روکش سریع در مورد آنتی بادی

هنگامی که ما در مواجهه با یک عفونت برای اولین بار بدن ما نیاز به پاسخ سریع به این تهدید است. بنابراین در عرض چند ساعت آن را فعال ما ذاتی سیستم ایمنی بدن است. این سیستم سریع اقدام اما هدف خاص را انتخاب کنید.

ذاتی حمله به سیستم ایمنی بدن منحرف عفونت در حالی که بدن تولید بیشتر هدف قرار داده اما کندتر واکنش در برابر عفونت از طریق تطبیقی سیستم ایمنی بدن است.

تطبیقی سیستم ایمنی برای مبارزه با عفونت. این است آنچه که ما اندازه گیری در خون هنگامی که در تلاش برای تعیین این که چه کسی در معرض شده است به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

بدن تولید انواع مختلف آنتی بادی برای پاسخ به بخش های مختلف ویروس. اما تنها برخی از آنها توانایی برای جلوگیری از این ویروس وارد سلول. اینها به نام “خنثی سازی آنتی بادی”.

به گفته سازمان جهانی بهداشت افرادی که بازیابی از COVID-19 توسعه آنتی بادی در خون خود. اما برخی از مردم به نظر می رسد که سطوح پایین خنثی سازی آنتی بادی است.

به طور منظم آزمایش خون نمی تواند بگوید که ما همه چیز ما نیاز به دانستن در مورد COVID-19 ایمنی. شاتر

برای دیدن اگر یک آنتی بادی است که یک آنتی بادی خنثی سازی شما نیاز به انجام آزمایش های ویژه برای دیدن اثر این آنتی بادی در سلول های در معرض ویروس.

اما حتی اگر یک آنتی بادی آزمایش خون می تواند تایید و خنثی سازی آنتی بادی آن را نمی کند به طور خودکار به معنای شخص ایمنی بیشتر از عفونت است. حتی اگر آنتی بادی است که در حال حاضر به عنوان مثال مقادیر ممکن است کافی برای کار.

بنابراین مثبت آنتی بادی آزمایش خون به COVID-19 را تائید نمی کند اگر کسی سیستم ایمنی بدن به COVID-19 یا نه. آن را فقط به ما می گوید اگر یک فرد تا به حال شده است در معرض COVID-19 – و حتی این بستگی دارد که چگونه حساس و خاص این آزمایش پادتن است.

چرا برخی از افراد تست مثبت دوباره ؟

وجود دارد گزارش ها از کشورهای مختلف از نفر بستری با COVID-19 که تست منفی زمانی که آنها مرخص قبل از تست مثبت دوباره.

با این حال یک مطالعه در چین نشان داد کسانی که مجددا مثبت دریافت نمی کند هر مریض تر. این نشان می دهد این افراد به طور متناوب ریختن این ویروس شدند و در انتهای دم خود را اصلی بیماری به جای گرفتن یک جدید COVID-19 عفونت است.


ادامه مطلب: Coronavirus: چقدر دقیق coronavirus آزمون ؟


بینی و گلو سواب تست استفاده می شود برای تشخیص این ویروس همچنین نمی توانم بگویم که آیا ویروس زنده است یا نه; بنابراین آنها می توانست ریختن مرده ویروس. این می تواند توضیح دهد که چرا خود را در تماس نزدیک نمی تبدیل شدن به بیمار و یا تست مثبت است.

آیا دیگر coronaviruses تولید ایمنی ؟

چهار نوع دیگر از انسان coronaviruses (HCoVs) – 229E, NL63, OC43 و HKU1 – علت حدود 15-30 ٪ از سرماخوردگی شایع در سراسر جهان است. دو تا از این – OC43 و HKU1 – یک زیرگروه از coronaviruses شناخته شده به عنوان betacoronaviruses به عنوان SARS-CoV, MERS و SARS-CoV-2.

یک مطالعه از سال 1990 در بر داشت عفونت با کوروناویروس 229E تولید محافظ ایمنی که از ویروس خاص. اما یک سال بعد به عنوان سطوح آنتی بادی کاهش یافته و این افراد می تواند reinfected. محققان hypothesised یک الگوی چرخه ای از عفونت با مردم coronavirus عفونت هر دو تا سه سال است.

اخیرا هنگامی که محققان 128 نمونه از افرادی که تا به حال بهبود از سارس (سندرم حاد تنفسی شدید و یا SARS-CoV) آنها یافت می شود 90 درصد قوی خنثی سازی آنتی بادی در حالی که 50 درصد مثبت بود پاسخ سلول های T به معنی آنها به احتمال زیاد به ایمنی.

کسانی که مبتلا به سارس تا به حال برخی از سطح از ایمنی. شاتر

با توجه به این اطلاعات در مورد دیگر coronaviruses این احتمال وجود دارد که عفونت با SARS-CoV-2 فراهم می کند برخی از ایمنی از دوم عفونت است. اما آیا هر کس ایمنی بدن می شود و مدت آن ایمنی ناشناخته است.

آیا دیگر coronaviruses ارائه صلیب-ایمنی در برابر COVID-19?

کراس ایمنی است که در آن ایمنی در برابر یک عفونت فراهم می کند حفاظت از یکی دیگر از عفونت است.

در یک مطالعه محققان به دنبال نوزادان تا 20 سال سن داشتند. آنها دریافتند که عفونت با کوروناویروس OC43 تولید آنتی بادی خنثی سازی است که ممکن است محافظت در برابر HKU1. به عبارت دیگر آن را به صلیب ایمنی.


ادامه مطلب: چه معنی آن را به ضعف سيستم ايمنی? و چرا این افزایش خطر ابتلا به کروناویروس?


اگر وجود دارد cross-ایمنی بین HCoV-OC43 و HCoV-HKU1 که هر دو betacoronaviruses این امکان وجود دارد آنها می تواند به تولید کراس ایمنی جدید betacoronavirus SARS-CoV-2.

اما متاسفانه زمان آزمون برای COVID-19 (بینی و سواب گلو و آزمایش خون) نمی تواند به ما اطلاعات در مورد کراس ایمنی.

چرا می تواند عبور-ایمنی می شود مهم است ؟

کراس ایمنی با دو نفر دیگر betacoronaviruses می تواند تا حدودی توضیح برخی از تناقضات ما با COVID-19.

برای مثال چرا برخی از افراد زیر 50 سال سن تجربه شدید و حتی کشنده بیماری با COVID-19 در حالی که دیگران بیش از 100 سال به طور کامل بهبود می یابند ؟

با توجه به اینکه ایمنی به این دو betacoronaviruses گسترده است و احتمالا نوسان در طول زمان مردم با COVID-19 تا به حال ممکن است متفاوت سطح آنتی بادی علیه HCoV-OC43 و HCoV-HKU1 زمانی که آنها مبتلا به SARS-CoV-2. این می تواند کمک به سطوح متفاوت از شدت COVID-19 عفونت است.

صلیب-ایمنی از دیگر coronaviruses ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از افراد مریض تر از دیگران است. شاتر

آن را حتی ممکن است که حضور صلیب-ایمنی شده است می تواند مضر به جای محافظ به دلیل آن ممکن است منجر به بیش از فراوان پاسخ ایمنی است. این پدیده را می توان در دانگ یکی دیگر از عفونت های ویروسی است.

در طول زمان این موضوع از ایمنی به COVID-19 حل خواهد شد. اما در حال حاضر دانشمندان هنوز در حال چیدمان اطلاعات با هم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de