تورنتو — کانادا و تعداد موارد تایید شده از COVID-19 تاپ 450, مراقبت های بهداشتی حرفه ای هولناک که با سوال در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد که در معرض خطر و مردم چگونه می توانند از خود محافظت کنند.

برای مرتب سازی از طریق برخی از سر و صدا چند پزشکان پاسخ برخی از سوالات متداول در مورد جریان همه گیر.

شما می توانید قرارداد COVID-19 بیش از یک بار ؟

شده اند وجود دارد گزارش های رسانه ها در چین و ژاپن و کره جنوبی در مورد افرادی که تا به حال این ویروس و در نهایت آزمایش منفی برای آن منتشر شد و تنها برای تست مثبت آن را دوباره در یک زمان کوتاه بعد.

دانشمندان در این کشورها بر این باورند که آزمایش خطا می تواند به سرزنش و یا منفی کاذب که گفت: بيماران عاری از ویروس و یا برای نتیجه مثبت که حاکی از وقوع مجدد آن.

دکتر Iris Gorfinkel پزشک خانواده پزشکی و پژوهشگر گفت: این واقعا بیش از حد به زودی به دانستن این که آیا یک فرد می تواند قرارداد COVID-19 بیش از یک بار و چگونه به سرعت است که می تواند اتفاق می افتد.

“ما در واقع نمی دانم. ما نمی دانیم که چگونه طولانی مدت ایمنی است که به آن” او گفت: CTV خود را صبح روز دوشنبه. “این ویروس تمایل به جلوه های ویژه گرافیکی و تغییر است.”

در واقع, آن را هنوز هم حتی پاک کردن اگر مردم توسعه فوری ایمنی به COVID-19 به عنوان به طور معمول در مورد ویروس دیگر نژادها مانند آنفولانزا.

“بنابراین درست مانند هر نوع دیگر ویروس وجود دارد امکان آن می تواند تغییر و یا رانش. فقط تغییرات جزئی می تواند در تغییر آن از یک عفونت خفیف به شدید عفونت,” او توضیح داد.

چگونه شما می دانید اگر شما به سرماخوردگی و آنفولانزا یا COVID-19?

کسانی که آلوده با COVID-19 may have چند به هیچ علائم با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا. اگر علائم در حال حاضر آنها به راحتی می تواند برای یک سرماخوردگی یا آنفولانزا به دلیل شباهت آنها.

توجه به بهداشت آژانس علائم اصلی COVID-19 تب سرفه تنگی نفس و ذات الریه در هر دو ریه ها. در موارد شدید بیماری حتی می تواند منجر به مرگ شود.

Gorfinkel گفت: پزشکان نمی توانند تشخیص بیماری بر اساس علائم به تنهایی. او گفت: همه آنها می تواند ارائه راه همان است که چرا بیمار سفر تاریخچه یا سابقه قرار گرفتن در معرض این ویروس بسیار مهم در تعیین اینکه آیا ممکن است کسی را COVID-19.

“ما باید از این امکانات و یا آزمون برای آزمون کاملا همه به طوری که سابقه سفر اگر شما در واقع غیر از این است که بخش مهمی از آن را,” او توضیح داد.

چه کسی باید آزمایش می شود و زمانی که باید آنها را تست کرده ؟

با اورژانس بیمارستان اتاق ضعف و پزشکان خانواده اصرار بیماران به تماس پیش دکتر مارلا شاپیرو, CTV News پزشکی متخصص وجود دارد گفت: تنها گروه های خاصی از مردم که باید تست شود.

نوزادان با سن کمتر از شش ماه است که بیمار باید بررسی شود در اتاق اورژانس, او گفت:.

شاپیرو گفت: هر کسی زیر سن 60 است که برگزاری نمایشگاه برخی از علائم شبه آنفولانزا و آیا تب نباید تست شده و فقط باید خود جدا برای 14 روز به جای. اگر علائم بدتر و آنها دچار تب یا دشواری تنفس و سپس آنها باید به دنبال کمک های پزشکی.

“متوسط و نه چندان شدید, شما هم می توانید صحبت می کنند به telehealth [یا] صحبت با خانواده خود را, پزشک,” او گفت: CTV News Channel در روز سه شنبه.

در نهایت افراد بیش از سن 60 که ممکن است زمینه پزشکی یا بیماری تب باید آزمایش در ارزیابی واحد شاپیرو گفت. فقط کسانی که دچار مشکل تنفس و یا در پزشکی ناراحتی باید به بیمارستان بروید.

من هنوز هم می توانید جمع آوری با دوستان در گروه های کوچک?

با دولت و مقامات بهداشت ارائه های مختلف, راهنمایی در مورد آنچه که به عنوان یک گردهمایی بزرگ برای جلوگیری از, دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی گفت: کاناداییها باید با تکیه بر عقل سلیم است.

“آیا جمع آوری در گروه های بزرگ و نگه داشتن فاصله خود را از دیگران” گفت: CTV خود را صبح روز سه شنبه. “من مطمئن هستم که یک زن و شوهر از مردم است اما اجازه دهید نگه داشتن آن کوچک است.”

Gorfinkel و گفت: مردم باید فقط هدف غیر ضروری برای جلوگیری از تماس با افراد برای جلوگیری از گسترش بیشتر در جوامع خود.

“جلوگیری از گسترش زیرا بسیاری از مردم علائم خفیف. که مشکل است,” او گفت:. “آنها منبع که در آن اکثر موارد در حال رفتن به آمده است.”

فراموش قبلی واکسن مانند واکسن آنفولانزا کمک به محافظت در برابر COVID-19?

در حالی که وجود داشته است پیشنهادات که به طور منظم واکسن آنفولانزا می تواند کمک به محافظت از افراد در برابر COVID-19, Bogoch گفت که درست نیست.

“آنها نمی محافظت در برابر این عفونت خاص. آنها نمی محافظت در برابر COVID-19” او گفت:.

اما Bogoch تاکید کرد که واکسن مانند واکسن هنوز هم بسیار مهم برای بهینه سازی سلامت است.

“ما باید تا تاریخ در همه ما واکسیناسیون معمول ما واکسن ذات الریه ما واکسن آنفولانزا ما به طور منظم واکسن به طوری که ما می تواند اطمینان حاصل شود که سلامت ما بهینه سازی شده است در مورد ما پایین آمده با عفونت,” او گفت:.

باید مردم برای جلوگیری از Advil و دیگر ضد التهاب?

برای افرادی که مشکوک آنها ممکن است COVID-19 و آنها مبتلا به تب با درجه پایین و یا نوع دیگری از درد دکتر Abdu farm animal rights های عفونی پزشک متخصص توصیه می کند آنها را نمی داروهای ضد التهابی.

او گفت: آنها باید به جلوگیری از Advil, Motrin, Aleve ایبوپروفن و آسپرین اگر آنها فکر می کنم آنها ممکن است قرارداد جدید کروناویروس.

“ما کاملا مطمئن نیست چرا اما به نظر می رسد باعث تغییر در راه سیستم ایمنی بدن واکنش نشان می دهد به این عفونت,” او گفت: CTV News رئیس لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme در روز سه شنبه.

در عوض, farm animal rights گفت: بیماران باید تیلنول یا استامینوفن اگر آنها در حال تجربه درد در هنگام بیماری خود را.

آیا ممکن است این ویروس می تواند از کنترل خارج و در کانادا ؟

با کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و اجرای دقیق مستند اقدامات برای کنترل سرعت در حال افزایش تعداد موارد در کشور خود برخی از افراد ابراز نگرانی کرده اند که می تواند اتفاق می افتد در کانادا بیش از حد.

Bogoch گفت: کانادا است که هنوز هم یکی به دو هفته پشت سر اروپا در گسترش COVID-19 بنابراین او گفت: این امکان وجود دارد که این کشور می تواند یک تجربه مشابه. با این حال او گفت که هنوز زمان برای کانادا برای جلوگیری از آن نتیجه است.

“این کاملا وابسته به چگونه عمل کنیم در حال حاضر,” او گفت:. “ما شنیده ایم از هر استانی بهداشت اقتدار ما شنیده ایم از مقامات بهداشتی فدرال در مورد چه باید بکنید. ما می دانیم چه اجتماعی فاصله است که ما می دانیم آنچه که ما قرار است انجام دهد و در حال حاضر از آن زمان برای انجام آن است.”

Bogoch گفت که کانادا می تواند یک شبیه مسیر به ژاپن یا کره جنوبی – دو کشور که توانسته اند تا حد زیادی شامل گسترش ویروس و کاهش تعداد آنها از موارد تایید شده.

“اگر ما با هم عمل می کنند اگر ما رول تا آستین ما و انجام آنچه باید انجام شود ما را به راه های مختلف’ Bogoch گفت.

—-

باید شما تشخیص داده شده است با COVID-19? ما می خواهیم به شنیدن از شما. ما همچنین می خواهیم به شنیدن از شما اگر شما گیر کرده در خارج از کانادا به دلیل coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی.

تماس با ما

به ما ایمیل اینجا را کلیک کنید.

لطفا کامل خود را شامل نام شهر و استان و یک ایمیل و یا شماره تلفن جایی که ما می توانیم با شما تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im