می توانید من را سگ برای پیاده روی ؟ آیا من می توانم قرار دادن کودکان و نوجوانان به تخت ؟ آنچه شما باید و نباید انجام دهید اگر شما در coronavirus خود انزوا

استرالیایی ها که آزمایش مثبت به COVID-19 توصیه شده است به خود منزوی در خانه.

دولت استرالیا سلامتی مستقیم سایت همچنین توصیه می کند افرادی که به ایجاد یک تب یا سایر علائم تنفسی به خود منزوی.

شما نیز باید خود جدا اگر شما تا به حال تماس با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اگر شما در بازگشت از خارج از کشور هر کشور و یا شما در حال انتظار برای نتایج آزمون. با توجه به سلامت مستقیم: “حتی اگر شما یک نتیجه منفی شما باید کامل تمام 14 روز از خود جدا می کند.”

بسیاری از افرادی که نیاز به از خود جدا خواهد شد و احتمالا توصیه به انجام این کار برای 14 روز.

اما همیشه روشن نیست آنچه که در عمل به معنی و چگونه آن را متفاوت اجتماعی فاصله.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.


ادامه مطلب: چگونه برای صاف منحنی coronavirus یک ریاضیدان توضیح می دهد


من تست کردم مثبت برای COVID-19 یا هستم منتظر نتایج. می توانید من را سگ برای پیاده روی ؟

پاسخ کوتاه این است: هیچ. ما می خواهیم مردم در این وضعیت – کسانی که آزمایش مثبت به COVID-19 یا در انتظار نتایج آزمایش – به باقی می ماند در خانه های خود را ترجیحا در اتاق خواب و جلوگیری از تعامل فراتر از آن چهار دیوار.

شما باید به جلوگیری از تعامل با تحویل مردم است.

بله شما می توانید بیرون بروید به باغ اما اگر شما باید سرفه یا عطسه, آیا تا به آرنج خود را و دستان خود را بشویید.

این ویروس نیست هوابرد – بنابراین به سادگی تنفس در حالی که در باغ بعید است برای مثال گسترش آن را به همسایه خود را در باغ.

اما اگر مردم در این دسته سرفه و عطسه خود را در دست خود را و سپس لمس دستگیره درب یا یک لیوان گسترش آن می تواند این ویروس را به فرد بعدی به لمس است که رسیدگی یا لیوان. بنابراین شما باید شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به منظور کاهش خطر انتقال آن به اطراف و به دیگر اعضای خانواده.

دستهای خود را با صابون.

افرادی که آزمایش مثبت به COVID-19 یا در انتظار نتایج آزمایش نباید قرار دادن بچه ها به رختخواب.

آنها باید منزوی کردن خود در یک اتاق خواب. اگر آنها را به یک فضای جمعی آنها باید پوشیدن ماسک صورت اجتناب از تماس با دیگران و شستن دست به طور منظم. آنها نمی نیاز به پوشیدن چهره خود را با ماسک در حالی که آنها خود را در اتاق خواب خود را – اما شریک زندگی خود را باید در اتاق های مختلف در طول دوره قرنطینه.

اگر کسی قدم به اتاق خواب تصادف یا درب باز می شود برای ارائه یک سینی غذا آنها را در معرض خطر بودن در معرض ویروس. اما زمانی که بشقاب و ظروف دور کسی که آن را در ماشین ظرفشویی و یا مواد شستشو آن را پس از آن (یا ناخوشی فرد و یا دیگر اعضای خانواده) نیاز به اطمینان حاصل شود آنها بلافاصله دست خود را بشویید با آب و صابون پس از آن و تمیز کردن سطوح (مثل سینی) با مواد ضد عفونی کننده.

شما می توانید توصیه های دولت استرالیا سلامتی مستقیم سایت اینجا.

اگر آلوده خانوار است که در ادامه به حرکت در اطراف خانه و سپس تمیز کردن سطوح مهم است – به خصوص دستگیره درب.

ادامه مطلب: کروناویروس در حالی که باردار یا تولد: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


مردم باید به جلوگیری از تماس با هر فرد در خانواده خود که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا در انتظار نتایج آزمون.

اگر آلوده خانوار است که در ادامه به حرکت در اطراف خانه و سپس تمیز کردن سطوح مهم است – به خصوص دستگیره درب لیوان و ظروف و شمارنده و یا هر منطقه ممکن است آنها را لمس کنید. به طور کلی مردم در این خانواده ها باید ورزش یک درجه بالاتر از احتیاط.

اگر شما کسی که در خانه خود را که آلوده به افراد آسیب پذیر ترین مردم بیش از 60 با از قبل موجود شرایط پزشکی – بنابراین شما باید اجتناب از تماس با افراد در این رده است.

آنچه در مورد اجتماعی فاصله برای افرادی که نمی توصیه شده است به خود منزوی?

من از این دیدگاه که کسانی از ما که توصیه شده است به خود جدا باید همچنان به زندگی می کنند زندگی ما به عنوان به طور معمول به عنوان ممکن است در حال حاضر.

این است زیرا هنگامی که گسترده تر اجتماعی فاصله اقدامات به اجرا در آمده است و سپس آن اقدامات می تواند در جای خود برای یک دوره طولانی از زمان.

ما در حال صحبت کردن در مورد فقط دو هفته و سپس همه چیز به حالت عادی برمی گردد. آن می تواند شش هفته یا بیشتر که در آن مردم دلسرد از تعامل با دیگران است.

ما می دانیم که از رویدادهای گذشته که یک دوره طولانی از خود به انزوا می توانید ناخواسته روانی اثرات بهداشتی و سلامتی دیگر اثرات مانند عدم ورزش است.

بنابراین در حال حاضر تا زمانی که شواهدی وجود دارد گسترده جامعه انتقال و سپس آن مهم است برای حفظ ظاهر تا آنجا که ممکن است در حالی که ورزش درجه اضافی احتیاط در اطراف بهداشت شخصی توسط:

  • شستن دستها به طور مرتب با آب و صابون
  • تمرین خوب و سرفه و عطسه و مقررات (با عطسه به خم کردن آرنج)
  • اجتناب از مردم هستند که به وضوح بیمار است.

اما اگر شما بر روی یک اتوبوس و شما ببینید کسی که عطسه یا سرفه لطفا نمی لگد در وحشت است.

هر کس خود را به تعیین که چقدر خطر آنها حاضر به قبول. و مهم است که به تاکید است که این توصیه این است که به سرعت در حال تغییر است.

اگر وجود دارد یک افزایش شدید در تعداد موارد افراد با سفر در تاریخ و یا تماس با افراد با سفر تاریخ است که آزمایش مثبت است که نشان می دهد این ویروس ممکن است در گردش به طور گسترده تر در جامعه است. اگر ما دیدن شواهد چنین جامعه انتقال و سپس توصیه به احتمال زیاد تغییر دهید. ما باید برای آن آماده و با دقت گوش دادن به آنچه که ما مقامات بهداشتی باید بگویم در مورد گام های بعدی.

در این میان مهم این است که مردم به آرام باقی می ماند. از طریق ورزش معقول کنترل عفونت اقدامات ما می تواند همه ما را کاهش دهد شخصی در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و محافظت از آن در جامعه ما که بیشتر آسیب پذیر است. این بار به چالش کشیدن اما ما می توانیم و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو