‘من او را هر چه زودتر?’: پدر reunites با دختر در کانادا قرنطینه منطقه

تورنتو — ریچارد Fabic است که به طور داوطلبانه وارد منطقه قرنطینه در کانادا نیروهای پایگاه به اتحاد دوباره با 15 ماه-دختر چوپان بود که در میان صدها کانادایی تخلیه از ووهان چین در میان جدید شیوع کروناویروس.

“هنگامی که من در هیچ فراموش اور” Fabic گفت: اخبار CTV در روز جمعه قبل از رفتن به قرنطینه. “در همان زمان من می توانید دریافت وجود دارد سریع تر می توانید او را هر چه زودتر?”

بیش از 200 کانادایی و خانواده های آنها وارد جمعه در دو چارتر پرواز از چین, کانون شیوع است که کشته 722 و آلوده یکی دیگر از 31,774. آنها صرف خواهد شد بعد از دو هفته که از نزدیک تحت نظارت در کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در انتاریو است.

Fabic یک شهروند کانادایی از Mississauga, Ont., شده است و نگرانی در انتظار دختر خود بازگشت. چوپان شده بود بازدید از خانواده در چین با پدربزرگ و مادربزرگ او. او شروع به پریدن کرد در این فرصت با دختر خود را حتی اگر آن را به معنای قرار دادن خود تحت قرنطینه نیز هست.

Montrealers مگان Millward دروغ ژانگ و فرزندان خود نگران بودند ژانگ نمی خواهد بود قادر به بازگشت آنها به کانادا چرا که او یک مقیم دائم و نه یک شهروند کانادایی است. اما او اجازه داده بود به هیئت مدیره با آنها فقط لحظات قبل از برخاست.

“من فکر می کنم قطعا بدترین پشت سر ما. نمی توان آن را یک نسیم پیدا کردن همه چیز برای انجام با آنها, اما آنها به ما رنگ آمیزی کتاب و اسباب بازی و ما باید دستگاه های الکترونیکی” Millward گفت. “ما قطعا آن را. ما نگران نیست.”

تا کنون وجود داشته است و پنج مورد تأیید رمان coronavirus در کانادا با دو presumptive موارد شناسایی شده در بریتیش کلمبیا. هفت کانادایی در یک کشتی کروز قرنطینه در سواحل ژاپن نیز در میان 41 مسافران که خود نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

ورود در کانادا

اولین فرود هواپیما در کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در Quinte غرب حدود 170 کیلومتری شرق تورنتو فقط قبل از 7 صبح به وقت محلی در روز جمعه. دولت کانادا-پرواز اجاره آورده 174 نفر از جمله 13 اقامت دائم و شش اتباع چینی که همراهی 34 کانادا افراد زیر سن قانونی در بازگشت به خانه از چین است.

دوم هواپیما اجاره توسط دولت ایالات متحده فرود در پایگاه نظامی در اوایل بعد از ظهر جمعه در وسط کولاک. که پرواز انجام 39 کانادایی از ووهان.

هر دو هواپیما ساخته شده سوختگیری توقف در ونکوور قبل از آنها فرود آمد در انتاریو است. اولین پرواز در ابتدا برنامه ریزی شده به ترک روز چهارشنبه بود اما به علت آب و هوای بد. دوم ایالات متحده پرواز ترک ووهان چند ساعت پس از اولین.

در حالی که وجود داشت در کانادا پرواز 211 مسافر تنها 176 سوار هواپیما چرا که وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: وجود برخی بدون نشان می دهد آنها به عنوان انتظار می رود.

دو سوم از کانادایی ها که درخواست برای ترک ووهان در حال حاضر تخلیه شده است با توجه به شامپاین.

با بیش از 100 کانادایی ها هنوز در تلاش برای ترک این منطقه یکی دیگر از پرواز برنامه ریزی شده است به ترک on Feb. 10.

به محض ورود در پایگاه نیروی هوایی مسافران تحت یک معاینه پزشکی قبل از آنها حمل و نقل به امکانات رفاهی در این پایگاه که در آن آنها خواهد شد نظارت به مدت دو هفته برای اطمینان از آنها نیست قرارداد این ویروس.

هر کسی که نمایشگاه نشانه های حمل و نقل خواهد شد به یک بیمارستان محلی برای درمان بیشتر.

در طول انزوا دوره evacuees خواهد شد به صورت جداگانه جدا شده در یک 290-اتاق متل-مانند مسکن است که به طور منظم استفاده می شود به خانه خانواده های نظامی و دیگر بازدید کنندگان به این پایگاه.

صلیب سرخ در سایت در قرنطینه به ارائه پشتیبانی از ثبت نام و ارائه لوازم سلامتی چک و ارجاع به هر گونه حمایت ممکن است آنها نیاز دارید.

امداد و استرس

خانواده بسیاری از آنها در حال حاضر در گسترش خود انزوا قبل از خروج از کشور چین خواهد بود قرار دارد با هم در طول 14 روز قرنطینه در پایه.

“در ابتدا من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک حس بزرگ و امداد رسانی به در نهایت صفحه اصلی” گفت: استیون تیلور استاد دانشگاه و روانشناس بالینی با دانشگاه بریتیش کلمبیا.

“من انتظار می رود در چند روز اول همه چیز در حال رفتن به بسیار خوبی برای آنها است. اما بعد از آن آنها را با چالش رو به رو با احساس خستگی و سلول. و این که برای رفتن به یک چالش بزرگ برای مردم را به مقابله با. برخی از مردم در حال رفتن به پیدا کردن که کاملا استرس زا باشد.”

زمانی که Millward و شوهرش وارد CFB ترنتون Millward گفت: CTV News Channel آنها صحبت کرد و با مقامات صلیب سرخ که از آنها پرسید که آیا نیاز به هر گونه تجهیزات برای جداسازی دوره مانند پوشک و دستمال مرطوب.

Millward گفت: این اتاق که در آن آنها خواهد بود ماندن در برای دو هفته آینده شبیه به یک “کاملا مجهز در هتل.”

“این مهم ترین چیزهایی که از Wi-Fi و تلویزیون,” او گفت: با خنده.

Millward گفت: آنها اجازه خواهد داشت برای رفتن به خارج در خصوص منطقه مشخص شده برای هوای تازه و به آنها اجازه داده به چت با دیگر خانواده ها در ساختمان است که همچنین تحت قرنطینه.

یکی دیگر از مسافران اولین پرواز, Myriam Larouche 25 سال از L’Ascension, Que. که تحصیل در رشته مدیریت جهانگردی در مرکزی چین طبیعی دانشگاه ووهان گفت که او هیجان زده بود به پشت در خاک کانادا.

“من خیلی خوشحال و راحت است. خیلی خوشحال به خانه برگشت,” او گفت: CTV News Channel در اوایل صبح روز جمعه.

Larouche گفت: مسافران و ورزشگاه به تشویق به عنوان به زودی به عنوان خلبان به پایان رسید خود را اعلام بیش از بلندگو سیستم زمانی که آنها فرود آمد در ونکوور.

“همه بود فقط خیلی خوشحال به بازگشت و امن باشد,” او گفت:.

در حالی که پرواز بود “واقعا طولانی” Larouche گفت: کانادا مقامات بسیار مفید در طول سفر است که از آن ساخته شده آن را رفتن سریعتر.

Larouche گفت که او نگران دو هفته آینده در انزوا در پایگاه نظامی. او گفت: هنگامی که او می شود همه روشن از مقامات بهداشت و دانشگاه در چین دوباره باز می شود او قصد دارد برای بازگشت به تحصیل خود در ووهان.

“من ملاقات بسیاری از مردم از سراسر جهان است. این شهر زیبا” او گفت:. “این واقعا غم انگیز چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد. آن را می تواند رخ داده در هر نقطه در جهان است.”

با فایل های از کانادا مطبوعات و آسوشیتد پرس

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im