“می توانم به Bunnings?’: DIY اجرا می شود تیک تحت اقامت در خانه قوانین

در حال بارگذاری

بنابراین در حالی که یادگیری به درایو حکم $1652 خوب اجتماعی و بازدید از دوستان و یا خانواده ها ممنوع, آنچه که در مورد آخر هفته tradesperson که می خواهد به رنگ دیوار یا رفع ناودان در حالی که در انزوا?

ویکتوریا معاون کمیسر پلیس شین پاتون گفت 3AW نیل میچل که روز سه شنبه برای بازدید از یک فروشگاه یک دلیل کافی برای اینکه در خارج به عنوان طولانی به عنوان خرده فروشی کسب و کار محدود نمی شد تحت ارشد بهداشت افسر دستورالعمل.

“از آنجا که Bunnings باز است من می توانم به Bunnings و خرید می توانید رنگ است؟,” خواسته میچل.

“به نظر می رسد بنابراین در این مرحله است که راه آن را به نظر می رسد” آقای پاتون گفت.

جستجو برای وضوح در اطراف چه خوب است منجر به مقامات خواسته بودن در مورد تمام انواع سناریوهای فرضی مانند دلربا و هیزم رانندگی به مک دونالد و یا بازدید از یک خانه برای تعطیلات.

مشکل این است مرکب کشورهای مختلف قوانین برای فعالیت های تفریحی مانند گلف و ماهیگیری.

در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه ارشد بهداشت افسر برت Sutton ابراز نا امیدی در مورد سردرگمی است. “من کمی شگفت زده شده توسط برخی از سوالات,” او گفت:.

“تنها وجود دارد در بسیاری از مواقع شما می توانید می گویند: “اگر شما می توانید اقامت در خانه, لطفا در خانه بماند’.

در حال بارگذاری

“پس به سوالات —” می توانم شلیک یک خرگوش در یک عروسی ؟ ‘می توانید من را مربی شخصی در اینجا وجود دارد و در همه جا؟’ — شگفتی من است. من فکر می کنم مردم باید تمرکز بر روی آنچه که می توانید و باید انجام دهید برای کاهش انتقال در حال حاضر.”

Dr Sutton گفت که مغازه ها مانند Bunnings اجازه داده شد برای باز بماند چرا که آنها به فروش اقلام ضروری مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری و یا در مواقع اضطراری است.

“آنها خواهد شد برخی از موارد که در دسترس هستند … که نیست ضروری است,” او گفت:.

“آنها خواهید بود برای باز کردن افراد به آنها را اگر آنها کاملا به آنها نیاز دارد اما نباید آن را یک رایگان برای همه.”

Bunnings است که نه تنها خرده فروش هنوز هم تجارت با وجود محدودیت در جنبش اجتماعی. IKEA, JB Hi-Fi, Kmart, هدف و شورشی ورزشی نیز نگه داشتن خود فروشگاه باز است.

در پاسخ به بحران بهداشت و درمان Bunnings دارای ضبط علائم در طبقه نشان می دهد فاصله 1½ متر افزایش تمیز کردن در فروشگاه ها و ارائه دستکش و دست sanitiser برای کارکنان.

“ما تا به حال تعدادی از تغییرات در محل فروشگاه در طول چند هفته گذشته به عنوان ما همچنان به دنبال دولت مشاوره” گفت: Bunnings مدیر عامل مایک اشنایدر.

برای کسانی که هنوز به دنبال پاسخ برای آنچه که مجاز است, وزارت بهداشت و خدمات انسانی منتشر کرده است یک لیست طولانی از پاسخ به سوالات جامعه مورد اقامت در خانه سفارش دهید.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de