می تواند به دولت در واقع پیش بینی شغل آینده ؟

آینده شغل استفاده شده است برای توجیه تغییرات عمده ای به دانشگاه و آموزش و پرورش هفته گذشته اعلام کرد. هزینه های دوره های آموزشی که با توجه به دولت منجر به شغل با آینده سقوط خواهد کرد در حالی که کسانی که با یک فقیر آینده افزایش خواهد یافت.

اما دولت می تواند پیش بینی شغل آینده ؟ و آیا پیشنهاد هزینه تغییرات و تطابق آن شغل است که شما رشد می کنند ؟


ادامه مطلب: دولت در حال ساخت ‘کار-آماده’ درجه ارزان تر برای دانش آموزان – اما کاهش بودجه به همان دوره


آن سخت است برای پیش بینی آینده, شغل

در پژوهش من انجام داده اند در آینده از کار چند چیز روشن است. بیشتر شما نگاه به آینده کمتر مفید حاضر است به عنوان یک راهنمای. این امر به ویژه در مورد اشتغال است زیرا در یک سرعت در حال تغییر, جهان, تکنولوژی, سخت است برای پیش بینی و تغییر الگوی مصرف و حتی سخت تر.

به عنوان قیمت برای محصولات در صورت سقوط از فن آوری های جدید و محصولات جدید در حال اختراع کسانی که در آینده الگوی مصرف بسیار مهم هستند اما پیش بینی نشده. در غیر این صورت همه ما خواهد بود با استفاده از بتا تصویری دوربین فیلمبرداری اما دوربین در گوشی های تلفن همراه.

هنوز هم وجود داشته است تلاش های متعددی نگاه به شغل آینده از جمله توسط محققان اروپایی ایالات متحده آمریکا اداره آمار اشتغال این CSIRO و دولت استرالیا خود را. شده اند وجود دارد مطالعات در آینده اتوماسیون از دانشگاه آکسفورد و OECD.

از این ما می توانیم به برخی از عوامل مهم خواهد بود.

این خدمات عبارتند از پیری جمعیت و افزایش تقاضا خواهد شد که قرار دادن بر روی کارکنان مراقبت. در کوتاه مدت و میان مدت آن روشن است مراقبت از کار خواهد بود یک منطقه مهم رشد است. اما آن را بسیار سخت تر برای قضاوت در دراز مدت.

هوش مصنوعی به معنی آن است که دیگر فقط روال شغل (به یاد داشته باشید تایپیست?) که تهدید های تکنولوژی های جدید.

اطلاعات و فن آوری ارتباطات (ICT) مشاغل ممکن است از نظر استراتژیک مهم است اما آنها نیاز به ارائه تعداد زیادی از مشاغل است. برنامه نویسی کامپیوتر انجام شود ممکن است توسط کامپیوتر دیگر به عنوان مثال. پیش بینی رشد اشتغال برای مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات تا سال 2024 (1.2%) است به سختی یک ششم متوسط برای تمامی مشاغل (8.3%). برخی از مشاغل در فناوری اطلاعات و ارتباطات ممکن است در نهایت کاملا نا امن.

نوع مهارت (یا شایستگی) که به احتمال زیاد خواهد شد در تقاضا به نظر می رسد کسانی که مربوط به خلاقیت حل مشکل, همکاری, همکاری ارتجاع ارتباطات پیچیده استدلال تعامل اجتماعی و هوش هیجانی.

آنها عبارتند از همدلی مربوط به صلاحیتهای مانند شفقت, تحمل, بین فرهنگی درک pro-رفتار اجتماعی و مسئولیت اجتماعی است.


ادامه مطلب: اگر دولت به گوش رهبران کسب و کار آنها را تشویق علوم انسانی آموزش و پرورش را در بودجه از آن


برخی از این چیزی دانشگاهها ترجیح داده برای تماس با “تفکر انتقادی” مهارت ها – انواع طراحی و توسعه توسط عمومی درجه مانند هنر و تجارت است.

انتخاب درست زمینه را برای یک درجه کمتر مهم است در نظر گرفتن یک کار به سادگی از انجام یک. منعکس کننده فشار ثابت از credentialism کارفرمایان تقاضا بیشتر تحصیل کرده و نیروی کار (و در ادامه به شکایت آن است که “کار آماده”) صرف نظر از دانشگاهها و یا دولت توانایی پیش بینی مهارت نیازهای آینده است.

هزینه تغییرات و شغل آینده

دولت ادعا کرد که بالاتر از درآمد شخصی (“خصوصی گرداند”) از مطالعه آن ترجیح دوره توضیح داد: هزینه های مختلف ساختار در آن اصلاحات است. این که چگونه آن را توجیه بالا بردن هزینه برای علوم انسانی, کسب و کار و تجارت, دوره, در حالی که کاهش هزینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات, مهندسی و علم است.

اما داده های خود را در واقع حاکی از وجود رابطه بین این دو است.


کار-آماده فارغ التحصیلان: آموزش عالی اصلاحات بسته 2020 (تصویر شکل 9)

برای مثال با منطق سیاست دولت قانون و اقتصاد باید چهارم کمترین هزینه دانشجویی به دلیل آمار و ارقام خود را (نگاه کنید به نمودار بالا) نشان می دهد انتظار می رود خصوصی بازده از قانون و اقتصاد دوره چهارم بهترین. در عین حال هزینه های حقوق و اقتصاد تحت پیشنهادی طرح برابر بدترین (گروه 4 در نمودار زیر).

دانش آموز هزینه برای مدیریت و تجارت با منطق خود را باید درست در وسط از هزینه دامنه به عنوان بازده در وسط. در عین حال هزینه های خود را نیز برابر با بالاترین.


کار-آماده فارغ التحصیلان: آموزش عالی اصلاحات بسته 2020 (تصویر شکل 10)

و دولت حتی استفاده از آینده رو داده به برآورد خصوصی می گرداند. آن را با استفاده از داده های سرشماری از سال 2016 – در-متوسط درآمد در سرشماری سال. این حساب نمی برای یک سال تحصیلی به دست آمده بود.

که یک شکاف عمده به عنوان بازده تمایل به افزایش به عنوان زمان پس از فارغ التحصیلی رشد می کند. این تخمین ها هیچ استفاده ای از خود دولت اشتغال بینی که پیشنهاد کرد به عنوان مثال اشتغال برای “صنعتی مکانیکی و مهندسین تولید” خواهد سقوط 1.3%.

پس از آن سخت است به این باور حتی اگر دولت فکر آن می تواند پیش بینی شغل آینده که این چیزی است که انگیزه این تغییرات به هزینه.


ادامه مطلب: علوم انسانی فارغ التحصیلان کسب بیش از کسانی که به مطالعه علوم و ریاضی


پس از همه, در بسیاری از مناطق که در آن هزینه دانشجویی در حال کاهش سهم دولت نیز برش بیشتر. منابع به دانشگاهها برای ارائه محتوای آینده کاهش خواهد یافت. مثلا علم و مهندسی را 17 درصد کاهش به ازای هر دانش آموز در هر سال است.

بیشتر توضیح محتمل برای تغییرات در هزینه های دانشگاه است که قابل عرضه در بازار مهارت های استدلال است فقط یک پوشش برای یکی دیگر از برنامه.

تفکر انتقادی یک مهارت کلیدی برای آینده اما یکی نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم آن چیزی است که دولت می خواهد تشویق کرد.