طرح دولت برای مدارس عمومی همه دانش آموزان در یک روز و یک هفته از تاریخ 11 مه به تدریج افزایش تا ترم 3 که هر کس می خواهد به عقب کامل-زمان.

در حال بارگذاری

این به چه معنی برای سال 12 دانش آموزان در مدارس ؟ خوب سال 12 شروع on May 11 با یک روز در هفته چهره به چهره آموزش برای چهار هفته افزایش به دو روز برای چهار هفته باقی مانده از مدت مجموع 12 ممکن است چهره-به-چهره روز مدرسه. که در مقایسه با حدود 40 روز به صورت خصوصی و مدرسه کاتولیک دانش آموزان است.

البته هنوز هم وجود دارد برای ارائه آموزش آنلاین در 28 روز هنگامی که دانش آموزان در کلاس بعدی مدت اما در این مرحله از HSC چهره به چهره آموزش و دسترسی به امکانات مدرسه مانند کارگاه ها و آزمایشگاه های علوم هستند مهم است. مثلا هر برجسته اجباری علم روشهاي باید به طور فشرده به آن 12 روز و همچنین به عنوان درس به طور منظم.

HSC درسی تنگ است و دانش آموزان نیاز به پوشش بسیاری از زمین است که نمی تواند تحت پوشش آنلاین به خصوص در عملی افراد است.

چرا این باید انجام شود در مدت 3? پاسخ: ترم 3 است که دادگاه HSC و HSC عملی امتحانات برگزار و آثار مهم و ارزیابی ارائه شده به NSW استانداردهای آموزش و پرورش باشند. آن را نهایی دوره HSC سال است. نسا تایید کرده است که HSC امتحانات پیش خواهد رفت به طور معمول در مدت 4 و تمدید مهلت ارسال آثار عمده توسط دو هفته اما در واقع وجود دارد مقدار زیادی از زمان به فراغت.

در حال بارگذاری

دانش آموزان با تنها 12 روز در مدرسه در مدت 2 نمی خواهد که همان آماده سازی به عنوان خصوصی دانش آموزان مدرسه با 40 روز در مدرسه است. کسانی که سال 12 دانش آموزان شکایت که این ناعادلانه است حق هستند – این ناعادلانه است و آن را حتی بیشتر ناعادلانه برای دانش آموزان محروم برای آنها تعاملات روزانه و حمایت از معلمان را تمام تفاوت در کمک به آنها را بیش از خط.

NSW معلمان فدراسیون نیز انتقاد از طرح دولت به عنوان ناعادلانه و می خواهد آن را به اولویت سال 12 در بازگشت به مدرسه به عنوان مدارس کاتولیک در حال انجام است. برتر تیز پاسخ به فدراسیون – که معلمان فقط می خواستم برای ادامه آنلاین تحویل به طور نامحدود – است سودمند و خشم معلمان است. آنها افزایش یافته است به مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر با ارائه آموزش آنلاین در یک زمان قابل ملاحظه ای کوتاه قاب در حالی که همچنان چهره به چهره آموزش برای کودکان باقی مانده در مدرسه.

تحت حکومت صحنه بازگشت به مدرسه معلمان را مجبور به تقسیم کلاس بزرگتر به کوچکتر گروه اجتماعی فاصله و باید به تکرار درس است. در حالی که آموزش چهره به چهره در یک روز و یک هفته آنها هنوز هم نیاز به نگه دارید تا با آنلاین درس آماده سازی و مارک و ارزیابی برای همه تا ترم 3.

در حال بارگذاری

این نشان دهنده یک افزایش چشمگیر در حجم کار معلم است و غیر ضروری تقلید از تلاش در زمانی که بسیاری از معلمان ترس و سلامت خود را در خطر زمانی که مدرسه می رود. در حالی که شواهد نشان می دهد دانش آموزان ممکن است قابل پخش از ویروس, بزرگسالان هستند و معلمان باید در کنار همکار معلمان و سایر بزرگسالان کارکنان. دولت نیاز به اطمینان حاصل شود که مدارس امن برای بزرگسالان و همچنین کودکان.

و آن نیاز به اولویت دادن به 12 سال دانش آموزان فوری بازگشت به مدرسه تمام وقت به اطمینان حاصل شود آنها احتمال ورزشی, تکمیل HSC در تاریخ همتراز با خود به مدرسه خصوصی همسالان.

دوروتی Hoddinott سابق دولت مدیر دبیرستان و ریاست pro-معاونت در دانشگاه سیدنی است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de