یادداشت سردبیر: در اینجا برخی از coronavirus و COVID-19 ادعا خوانندگان ما گفت: آنها می خواهم برای دیدن تست شده در برابر شواهد پژوهشی. ما این خواسته بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های عفونی را توضیح دهد.


1. است گله ایمنی یک استراتژی خوب?

گله مصونیت است نه بخشی از استرالیا استراتژی برای کنترل شیوع. در رسانه های اجتماعی وجود دارد بسیاری از مردم خواستار قوی تر و سریع تر پاسخ های دولت از جمله “بستن همه چیز را.” است تقاضا برای تعطیلی مدارس که در حال حاضر بر روی کارت در استرالیا.

برخی ادعا کرده اند دولت استرالیا قصد دارد به تکیه بر “گله ایمنی” برای کنترل شیوع. که این مورد نیست.

تصمیم به بستن مدارس است که بر اساس داده ها از چین که نشان می دهد که هیچ نشانه ای از کودکان و افراد جوان به ایفای نقش در “زنجیر” از انتقال. علاوه بر بسته شدن مدارس بدون ساخت ترتیبات مشابه برای کار پدر و مادر ممکن است منجر به کودکان نگاه توسط پدربزرگ و مادربزرگ که ما باید در تمام هزینه های محافظت از قرار گرفتن در معرض ویروس. همچنین این می تواند تاثیر عمده ای بر سلامت نیروی کار بسیاری از آنها را کودکان در سن مدرسه.

توسعه ایمنی است یک سوال مهم برای مدت طولانی مدیریت COVID-19 coronavirus در مرکز بیماری همه گیر. در نهایت بسیاری از افرادی که قرارداد این ویروس را تبدیل به ایمنی بدن و این کمک خواهد کرد که کنترل خود را گسترش. این است که یک بخشی از دولت استرالیا استراتژی و دولت بریتانیا را روشن کرده است که آن را سیاست خود را یا نه.

تجربه بالینی نشان می دهد افراد مبتلا به بیماری خفیف ممکن است توسعه ایمنی در حدود هفت تا ده روز پس از شروع علائم است. ایمنی اندازه گیری نظارت بر سلول های ایمنی است که مبارزه با ویروس. این سلول ها نشان داد ویروس دیگر موجود در بینی سواب نشان می دهد ایمنی نیز ممکن است در کاهش infectiousness.

2. می توانید با نوشیدن مقدار زیادی آب غرغره کردن با آب گرم و نمک و یا سرکه از بین بردن ویروس ؟ آنچه که مورد نوشیدن لیمو در آب داغ یا دیگر داروهای خانگی?

اسطوره. بسیاری از مردم خواسته اند که آنها می توانند به “تقویت سیستم ایمنی بدن خود” و هیچ کمبود وجود دارد صدا و هنرمندان اومدی خوشحال برای پاسخ به این سوال.

نوشیدنی های گرم با لیمو و عسل مکمل های ویتامین و مواد غذایی با سیر و زنجبیل و سرکه غرغره کردن با آب نمک… هیچ کدام از این چیزها است و هر گونه تاثیر در پاسخ ایمنی بدن خود را و نمی خواهد از بین بردن ویروس.

اما اگر آنها را به شما احساس آرامش و سالم آنها نمی تواند صدمه دیده است. (به جز قرار دادن سرکه در بینی خود را – که یک زمان خوب است.)

اسطوره های دیگر شامل است که این ویروس نمی تواند زنده ماندن بالا 27ºC (80.6 ºF). ما می توانیم بگویم این اشتباه است با یک لحظه فکر کردم از آن می توانید عملکرد در بدن ما در 37.5 درجه سانتی گراد.

برخی ادعا کرده اند که نوشیدن نوشیدنی های مختلف کمک خواهد کرد “خیط و پیت کردن” ویروس, ویروس کار خود را در داخل سلول. دوباره هر چند آب گرم با لیمو کمک خواهد کرد که شما اقامت هیدراته, بنابراین آن را نمی خواهد صدمه دیده است.

غرغره کردن با آب نمک نمی خواهد از بین بردن ویروس. شاتر

3. آیا فشار خون داروهای بدتر شدن بیماری است ؟

اسطوره. هیچ کس نباید قطع مصرف هر گونه دارو مگر به توصیه پزشک.

وجود های اخیر حدس و گمان است که برخی از داروهای فشار خون که هدف یک پروتئین به نام ACE2 ممکن است بدتر این دوره از عفونت به دلیل این ویروس همچنین اهداف که پروتئین است.

در پاسخ جامعه اروپایی قلب و عروق صادر کرد, به شدت دقت کنید بیانیه ای گفت هیچ مدرکی برای حمایت از این نگرانی ها و پتانسیل آسیب جدی اگر مردم مصرف خود را از داروهای فشار خون.

4. چه در مورد غیر استروئیدی ضد التهاب مانند ایبوپروفن?

سازمان جهانی بهداشت خواسته است تا افرادی که گمان می برند آنها COVID-19 به پاراستامول نه ایبوپروفن.

غیر استروئیدی ضد التهاب (NSAIDS) مانند ایبوپروفن نیز ضمیمه این پروتئین است. در فرانسه برخی از پزشکان به ذکر است که تعدادی از بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه بوده است مصرف این داروها است. آن است که روشن نیست که آیا این بیماران از دیگر شرایط است که آنها را در معرض خطر بستری در ICU یا اگر غیر استروئیدی تنها عامل خطر.

این است که به شدت مورد بحث و ما انتظار داریم به شنیدن بیشتر در مورد آن.


ادامه مطلب: Coronavirus هفتگی: تجزیه و تحلیل متخصص از مکالمه با شبکه جهانی


5. می تواند ویروس ماندن زندگی در سطوح نه روز ؟

ما لازم نیست که اطلاعات در COVID-19 اگر چه تحقیقات در این است که به احتمال زیاد در حال حاضر اتفاق می افتد.

چکیده ای از مطالعات به دنبال مشابه ویروس سارس و MERS یافت ذرات ویروسی می تواند برای برخی از زمان در سطوح — به طور بالقوه تا نه روز. این بستگی به تعدادی از عوامل از جمله نوع مواد و دما و رطوبت و شاید حتی چگونه بسیاری از ویروس سپرده شد.

محصولات مبتنی بر الکل داشت و به طور موثر در از بین بردن ویروس از سطوح. پاک کردن سطوح شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را باقی می ماند بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.

پاک کردن سطوح خوب است چیزی برای انجام. شاتر

6. دست sanitiser نه به عنوان موثر به عنوان صابون و آب ؟

علم-y سرگرم کننده بوده و گردش در توییتر گفت: صابون بهتر است از مصرف الکل در اخلال در لایه چربی را احاطه کرده است که ذرات ویروسی.

در واقع هر دو صابون و الکل شکستن ویروس ذرات جدا از هم اما در راه های مختلف. شاتر

در واقع هر دو صابون و الکل شکستن ویروس ذرات جدا از هم اما در راه های مختلف. شستن دست ها نیز کار می کند به دلیل آن را شسته ذرات ویروسی کردن دست ما است.

این که آیا شما با استفاده از الکل یا صابون نیست واقعا مهم است – مطمئن شوید که شما شستن دست خود را اغلب و به طور کامل قطعا است.

7. استرالیا بعد از ایتالیا ؟

بعید است. واضح داستان در گردش است در مورد وضعیت دلخراش در بخش هایی از شمال ایتالیا.

عدم وجود تست در ایتالیا باعث می شود آن را سخت بدانید که اگر خود را شیوع COVID-19 خواهد بود قابل مقایسه با خود ما است. استرالیا معرفی اقدامات حفاظتی بسیار زودتر از ایتالیا از جمله سفر deferrals و قرنطینه برای استرالیایی ها در معرض ویروس بر روی کشتی های کروز. آن حیاتی برای بیماری کنترل می شود بر اساس حقایق در مورد خود ما بیماری همه گیر.

وجود دارد بدون شک COVID-19 شیوع رفتن به کشش ما در نظام سلامت به محدودیت های خود را — اما ما دلایل خوبی برای ترس از آن خواهد شد به عنوان بد به عنوان داستان بیرون آمدن از ایتالیا.

8. آیا COVID-19 تنها کشتن افراد بیمار و سالمندان ؟

نوچ. بر اساس تجربه در چین و ایتالیا و کارشناسان را به چالش کشیده این باور است که بیماری شدید و مرگ و میر تنها افراد مسن و افراد مبتلا به سایر بیماری های جدی است. افراد مسن تر که در بالاترین خطر ابتلا به بیماری های جدی اما خطر به افراد جوان است نه صفر.در هر رای مردم در گروه های سنی بالاتر هستند با ارزش و بسیار مهم اعضای جامعه ما و هیچ کس آنها را می بیند به عنوان مصرفی. ما می توانیم همه آنها را محافظت می کند با پیروی از مشاوره پیشگیری و خود-جدا اگر ما به هر دلیلی به این باور است که ما ممکن است در معرض.

خطر ابتلا به افراد جوان نیست صفر است. شاتر

9. می coronavirus گسترش از طریق مواد غذایی ؟

این بستگی دارد که اگر کسی سرفه در مواد غذایی خود را و یا سهام خود را قاشق.

Coronavirus طریق انتقال قطرات. وقتی کسی سرفه یا عطسه بدون ماسک قطرات بزاق و مخاط می تواند سقوط در یک متر یا دو تا از فرد بیمار. ترین انتقال زمانی رخ می دهد که این قطرات را راه خود را به دهان و بینی و یا چشم. به همین دلیل بهداشت دست و اجتناب از دست زدن به صورت خود را بسیار مهم هستند.

اگر شما در نزدیکی کسی که با کروناویروس و سرفه آنها بیش از مواد غذایی خود را, آن را به طور بالقوه می تواند شما را بیمار. های کارد و چنگال و یا با افراد مبتلا به کروناویروس می تواند انتقال عفونت به عنوان شنیده ABC 7.30. شما بعید است برای گرفتن هر چیزی از آووکادو شما انتخاب کنید از یک سبد در Woolies به عنوان یک جایزه تسلی پس از از دست رفته در کاغذ توالت.


ادامه مطلب: چرا افراد مسن بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس?


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو