سرفصل های اخیر پیشنهاد کرده اند COVID-19 گسترش می تواند تا چهار متر رسم به سوال فعلی توصیه به حفظ 1.5 متر بین مردم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اخبار بر اساس یک مطالعه انجام شده در ووهان چین و منتشر شده در مجله در حال ظهور بیماری های عفونی.

در ضمن یک بررسی منتشر شده در هفته گذشته در مجله بیماری های عفونی است به این نتیجه رسیدند قطرات تنفسی که ممکن است حامل ویروس می تواند سفر به هشت متر است.

پس چه می تواند ما را از این یافته ها? و ما واقعا باید ایستاده بسیار بیشتر از هم جدا نسبت به ما گفته شده است?

برای اولین بار چگونه coronavirus گسترش یابد ؟

Coronavirus اسپرد را از طریق قطرات هنگامی که یک فرد با COVID-19, سرفه, عطسه و یا ایران.

این به این معنی آن را می توانید در تماس نزدیک بین آلوده و مثلا فرد هنگامی که آن را استنشاق یا وارد بدن از طریق دهان یا بینی.

عفونت نیز می تواند رخ دهد هنگامی که یک مثلا فرد لمس یک سطح آلوده به این قطرات و سپس لمس صورت خود.


ادامه مطلب: باید هر کس با پوشیدن ماسک صورت? این پیچیده,


برخی از پاتوژن های تنفسی نیز می تواند انتقال از طریق هوا وقتی که ذرات کوچک و یا ذرات معلق در هوا آویزان در اطراف.

ذرات معلق در هوا را می توان از طریق سرفه و عطسه و گاهی از تنفس و صحبت کردن است.

ما می دانیم که برخی از بیماری های عفونی مانند سرخک منتقل می شود این راه. اما ما نیاز به تحقیقات بیشتری برای درک به چه میزان این می تواند درست باشد برای COVID-19.

ذرات معلق در هوا حاوی ویروس SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 هستند بیشتر احتمال دارد به تولید از طریق بیمارستان از روش های مانند لولهگذاری و دستی تهویه.

این ممکن است به برخی از راه برای توضیح نتایج حاصل از چهار متر بررسی که صورت گرفت در یک بیمارستان است. بیایید نگاهی به پژوهش است.

چه مطالعه انجام

محققان با انجام آزمایش های خود را در یک واحد مراقبت های ویژه (ICU) و به طور کلی بخش که هر دو دنبال شد و پس از بيماران مبتلا به COVID-19.

بیش از 12 روز از محققان جمع آوری گرد و خاک نمونه چهار ساعت پس از صبح پاک از کف مخازن هوا, رسانه های کامپیوتر, موش, تخت, ریل, شخصی, تجهیزات حفاظتی و بیمار ماسک.

برای تعیین اینکه آیا aerosolised ذرات حاوی SARS-CoV-2 بودند در هوا در حال حاضر محققان همچنین در زمان نمونه بالادست و پایین دست جریان هوا در هر دو بخش.

اما چیزی که آنها پیدا کنید ؟

آنها شناسایی SARS-CoV-2 به طور گسترده ای در سطوح بيمارستان و غالبا لمس تجهیزات بیمارستانی. ICU بود مقدار بیشتری از ویروس از بخش است.

اکثر سواب رایانه از جمله موش و دستگیره های درب بودند مثبت برای ویروس. بالاترین غلظت ویروس یافت شد روی زمین به احتمال زیاد از ویروس حاوی قطرات در حال سقوط به زمین است. مردم و سپس ردیابی این ویروس به بیمارستان داروخانه احتمالا در کف کفش خود را.


ادامه مطلب: هیچ مدرکی وجود ندارد که این کروناویروس جدید گسترش می یابد از طریق هوا – اما آن را هنوز هم ممکن است


مطالعه نگاه ممکن است انتقال از طریق ذرات آئروسل در ICU با در نظر گرفتن نمونه از سه سایت. دو سایت بودند در طول مسیر جریان هوا را در حدود یک متر دور از بيماران تخت. یک سایت بود که بیشتر دور حدود چهار متر از یک بیمار تخت و در برابر جریان هوا.

ویروس تشخیص داده شد در 35.7% (5/14) از نمونه های گرفته شده در نزدیکی هوایی رسانه ها و 44.4% (8/18) از نمونه ها در یک بیمار اطاقک. در سایت قرار گرفته در برابر جریان هوا – چهار متر دورتر از بیمار تخت – ویروس شناسایی شد در 12.5% (1/8) از نمونه ها.

اگر چه ویروس شناسایی شد در نمونه هوا از بخش تعداد نمونه های مثبت کمتری بودند. مطالعات نشان داده اند افراد با کمتر بیماری شدید ریختن کمتر از ویروس بنابراین این ممکن است به همین دلیل است.

چگونه باید تفسیر کنیم ؟

ما باید با در نظر گرفتن نتایج حاصل از این مطالعه با احتیاط. مطالعه آزمون برای حضور این ویروس در سطوح و در هوا اما نشان نمی دهد اگر این ویروس زندگی می کنند و عفونی.

نویسندگان نیست, توصیف طبیعت از روش های پزشکی انجام شده در این بخش به خصوص اگر هر یک ممکن است به احتمال زیاد به تولید ذرات معلق در هوا.

راه یک ویروس عمل می کنند در یک محیط بیمارستان است و به احتمال زیاد متفاوت به راه آن رفتار در جامعه است. شاتر

این ویروس در نمونه شناسایی چهار متر دور شد و به عنوان یک توصیف “ضعیف مثبت”. هر دو “شدید مثبت” و “ضعیف مثبت” نمونهها با هم گروه بندی می شوند به عنوان نمونه مثبت در نتایج بدون تعریف یک “نمونه مثبت” بود و یا توضیح تمایز بین این دو میباشد.

این مطالعه تا به حال یک نمونه کوچک اندازه و از همه مهمتر محققان نمی هر گونه استفاده از آزمون های آماری برای تعیین اهمیت یافته های خود را. بنابراین نتایج را محدود به ابزار در دنیای واقعی است.

چه می کند این همه چیست ؟

این مطالعه می افزاید: شواهد SARS-CoV-2 تشخیص داده می شود بر روی سطوح.

اما پیدا کردن که این ویروس می تواند در چهار متر کمتر است قانع کننده باشد. حتی اگر ما بی اعتنایی این مطالعه محدودیت شواهد SARS-CoV-2 در هوا نیست و شواهد آن را عفونی که در فرم.

بررسی ارزیابی افقی دور سفر توسط قطرات از ده تجربی و مدل سازی مطالعات. این شواهد قطرات می تواند فراتر از سفر دو متر و حتی تا هشت متر با استفاده از علوم فیزیکی آزمایش.

از ده مطالعات پنج انجام شد با استفاده از افراد بشر. این مطالعات در نگاه پویایی انتقال قطرات اما نمی شد به طور خاص مربوط به SARS-CoV-2-حاوی قطرات است.

بنابراین ما نیاز به تحقیقات بیشتری برای درک بهتر انتقال SARS-CoV-2 در بیمارستان تنظیمات.


ادامه مطلب: چه مدت شما عفونی هنگامی که شما coronavirus?


بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات باید اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از انتقال هوابرد مانند استفاده N95 ماسک و لباسهای اگر انجام هر آئروسل تولید روش.

اما در جامعه ما می خواهم همه را تشویق به ادامه تمرین توصیه می شود فاصله فیزیکی اقدامات ماندن 1.5 متر دورتر از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im