می تواند آنتی بادی از بهبود بيماران کمک به مردم با COVID-19?

تورنتو — در مسابقه جهانی برای پیدا کردن یک درمان صرفه جویی در زندگی برای COVID-19 محققان در بیش از 40 کانادا بیمارستان به دنبال, آیا می تواند پاسخ های موجود در پلاسمای خون از بهبود بیماران.

هنگامی که یک فرد آلوده به ویروس خود سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی برای کمک به مبارزه با آن است. هنگامی که بیمار بهبود پزشکان می تواند جمع آوری این مفید سلول های ایمنی از بیمار پلاسمای خون و تزریق آنها به افراد بیمار برای کمک به آنها را دریافت کنید بهتر است.

رویکرد به سختی جدید است. نقاهت پلاسما درمانی استفاده شده است برای درمان بیماران مبتلا به سارس ابولا H1N1 و همچنین اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 1918.

در حال حاضر کانادا تیم تست شده است چه اتفاقی می افتد زمانی که بیماران بدحال دریافت بهبود بیمار سلول های ایمنی. آزمایش مشابه در حال حاضر در جریان در آسیا و ایالات متحده که در آن چند بسیار کوچک مطالعات نشان داده است که بیمارانی که دریافت دوز از آنتی بادی بهبود به اندازه کافی برای متوقف کردن با تکیه بر فن. اما این مطالعات به دور از قطعی است.

جدید کانادا تحقیق می تواند نقش عمده ای در ایجاد چقدر خوب خون مبتنی بر درمان با این نسخهها کار. دکتر دونالد آرنولد استادیار در دانشگاه مک مستر را گروه پزشکی گفت: مطالعه مونتاژ بسیار به سرعت.

“در حال حاضر این خواهد بود یک فرایند است که به طور معمول, شما می دانید شش تا 12 ماه بدون اغراق. ما با هم متحد شده و به نحوی موفق به انجام آن در طول حدود هفت روز” دکتر آرنولد گفت: CTV News.

برای لحظه ای از بیماران که در بیمارستان با موارد جدی از COVID-19 اغلب به اکسیژن و یا قرار دادن در دستگاه تهویه مصنوعی به کمک آنها نفس بکشد. این درمان کمک می کند تا حمایت خود را از توابع بدن به امید زنده نگه داشتن آنها, اما آن را نمی کند به طور فعال مبارزه با ویروس.

امید است که انتقال آنتی بادی پلاسمای غنی می تواند یک راه موثر برای کمک به بدن حمله ویروس.

“در یک محیط که در آن واقعا وجود دارد هیچ گزینه این است که به خوبی به عنوان هر گونه. و اگر ما می توانیم از این در دسترس برای کانادایی ها در تنظیم یک دادگاه پس از آن من فکر می کنم ما خواهد بود به انجام همه مهم خدمات” دکتر آرنولد گفت.

این مطالعه می تواند در تکمیل سه ماه با داده های پایان سال است. در غیاب یک واکسن است که برخی از پزشکان از بینی می تواند تا یک سال برای آزمایش و ایجاد این درمان به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران ایمنی به عنوان کار می کنند برای صرفه جویی در زندگی می کند.

مهار قدرت از آنتی بادی همچنین بدان معنی است که COVID-19 بیماران می تواند نقش عمده ای در مبارزه با این بیماری است.

Andre Valleteau, 27, آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل ماه مارس. او در توصیف خود را به عنوان علائم خفیف: گلو درد و سرفه و سردرد است. در حال حاضر که او را آزمایش کرده است منفی او اهدا خون خود را برای کمک به دانشمندان در سنت مایکل در بیمارستان تورنتو ایجاد درمان های جدید.

“برای من این واقعا درست است که من می خواستم که قادر به انجام کاری” او گفت:. “من فکر می کنم بسیاری از مردم کاملا احساس درماندگی در این وضعیت. و بنابراین این یک فرصت بود به انجام بیش از آنچه که من قبل.”

نه تنها Valleteau یک مطالعه از شرکت کنندگان او همچنین هماهنگ کننده تحقیقات بالینی در LMC ترنجبین تحقیقاتی است که در جمع داوطلبان برای COVID-19-مطالعات مرتبط.

در ایالات متحده, ملی COVID-19 نقاهت پلاسما پروژه تیمی ده ها تن از این کشور بالا پزشکان به پژوهش خون مبتنی بر درمان و ارائه اطلاعات به بهداشت و درمان محققان.

شهردار میامی فرانسیس سوارز, که همچنین بهبود از این بیماری گفت: او می بیند پلاسما پژوهش به عنوان یک راه برای سالم بیمارانی که دریافت کرده ام درمان به پرداخت آن را به جلو.

“کسانی از ما که به اندازه کافی خوش شانس مثل من به تجربه علائم خفیف یا بسیار کم علائم باید به عقب” سوارز گفت.

از سه شنبه 17,897 مردم در کانادا آزمایش مثبت برای COVID-19 و 381 فوت کرده اند. در سطح جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 1.8 میلیون نفر و کشته 82,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im