می توانید یک بومی در نیروی انتظامی جایگزین RCMP در’suwet’en زمین ؟ ‘نه فردا’ بلر می گوید

تورنتو — پس از Mohawk شورای Kahnawake ارائه شده به جای افسران RCMP در’suwet’en قلمرو خود بومی نیروی حافظ صلح به منظور کمک به برآوردن یکی از نگرانی های اصلی از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد امنیت عمومی وزیر بیل بلر گفت: این راه حل نمی خواهد اتفاق می افتد هر زمان به زودی.

“نه” فردا بلر گفت: CTV قدرت بازی.

در آزادی مطبوعات قرار جمعه Grand رئیس جوزف Tokwiro نورتون گفت که ارائه Kahnawa:تو که نیروهای حافظ صلح به سر تا موقت بومی نیروی پلیس در منطقه می تواند “یک راه حل ممکن برای رسیدگی به یکی از مهمترین مسائل مشکل ساز در مرطوب’suwet’en وضعیت است.”

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان شده اند در اعتراض به ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله قرار به رفتن را از طریق unceded مرطوب’suwet’en زمین در شمال B. C. پروژه ای که ارثی ستاد می گویند که نه راضی به.

جمعه دیدم روز دوم مذاکرات میان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و استانی و مقامات فدرال که همه احزاب تلاش برای پیدا کردن یک راه حل برای پایان دادن به تظاهرات همبستگی در سراسر کشور که قادر به مختل خدمات راه آهن.

یک کلید نقطه چسبیده شده است ادامه داد: حضور RCMP در’suwet’en زمین.

اما اگر چه ارثی ستاد باید گفت که RCMP باید حذف خود از مرطوب’suwet’en خاک و بس گشت زنی در مذاکرات به موفقیت برسد, بلر گفت: CTV قدرت بازی است که آن را “امکان پذیر نمی باشد” برای RCMP به طور کامل تخلیه این منطقه است.

“در هر جایی در کانادا قانون پیروز خواهد شد و آزمايشهاي که حکومت قانون است و حضور موثر پلیس و خدمات” بلر گفت. “که RCMP در آن منطقه است.”

Grand رئیس نورتون نیز صحبت از نیاز به وجود دارد به پلیس در ارائه کمک.

“کلید تقاضا برای RCMP به ترک است اما نیاز به پلیس خدمات به ارائه کمک در مسائل روزمره,” او نوشت.

این بیانیه در ادامه می گویند که رئیس صلح Dwayne Zacharie موافقت کرده به هماهنگی با بومی روسای پلیس به منظور تهیه یک تعداد کافی از افسران داوطلب به گشت مرطوب’suwet’en خاک.

“ما احساس می کنیم این می تواند منجر به یک اقدام فوری و د-تشدید بحران کنونی” نورتون در بیانیه ای گفت:.

بلر گفت: “این یک مدل است که کار کرده است در تعدادی از حوزه های قضایی, و این می تواند بخشی از بحث” اما تاکید بیشتر که “در هر محل در کانادا افرادی که در کانادا زندگی برخوردار هستند به خدمات و حفاظت از عملکرد پلیس است.”

ناتان کالن سابق حزب دموکراتیک ملی MP که اقدام به عنوان یک رابط بین دولت و ستاد در طول مذاکرات در روز جمعه گفت که Mohawk پیشنهاد صلح کمک نیست یک بخشی از بحث در Smithers, B. C., و است که “آن را به افرادی که در اطراف جدول است که در حال رفتن به راه حل های اتفاق می افتد.”

گروهبان. Janelle Shoihet از RCMP همچنین گفت که RCMP آگاه بودند از این پیشنهاد اما این که هر گونه تصمیم گیری در اطراف خدمات پلیس تحویل خواهد نیاز به شامل دولت استانی و فدرال و عضو آسیب دیده.

بلر که یک پلیس سابق رئیس خود گفت که “RCMP هستند پلیس قضایی در آن منطقه است و آنها نشان داده اند — من فکر می کنم — در طول این یک تمایل به همکاری نزدیک با ارثی ستاد و با هر کسی که در جامعه به ارائه آن دسته از خدمات پلیس.”

در طول RCMP حملات در’suwet’en اردوگاه راه اندازی همراه Morice غرب جنگل جاده سرویس در اوایل فوریه RCMP بازداشت بیش از ده غیر مسلح مدافعان زمین. روزنامه نگاران و تلاش برای ارائه گزارش در این حملات بودند را تهدید به بازداشت. فیلم گرفته شده در یکی از این حملات توسط یک مدافع زمین به نظر می رسد برای نشان دادن یک RCMP افسر با اشاره تفنگ در این قاره در حالی که او التماس کرد “اصلا نقطه تفنگ خود را به من.”

بلر با اشاره به این که RCMP ارائه شده خود را به کشیدن نیروهای خود را از جدا شدن از راه دور راه اندازی در’suwet’en خاک در طول اجرای دستور.

اما, با وجود این, مرطوب’suwet’en مقامات می گویند که Mounties که با افزایش گشت زنی در زمین های خود را.

مولی Wickam سخنگوی از Gidimt’en قبیله مرطوب’suwet’en ملت صحبت کرد و به اخبار CTV در روز دوشنبه و ادعا شده که این RCMP همچنان به آزار و اذیت و دستگیری و بازداشت مرطوب’suwet’en مردم را در خاک خود را حتی پس از Mounties نقل مکان اصلی خود را به زور به نزدیکی هوستون, B. C.

با توجه به بلر RCMP “انجام یک کار بزرگ در آن جامعه است.”

او افزود که در نهایت پلیس استانی است مسئولیت و که او تا به اعتماد به نفس را در افغانستان برای مقابله با تظاهرات و پلیس به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

در طول تاریخ روابط بین جوامع بومی و RCMP شده اند مملو. یک سازمان دیده بان حقوق بشر گزارش خود را در سال 2013 دقیق چگونه RCMP در B. C. خاص تا به حال اغلب بدرفتاری بومی دختران و زنان و یا نتوانست به درستی بررسی قتل و ناپدید شدن است که تا به حال صورت گرفته است که در آن استان است.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>