WELTMAN خواستار جایگزین به پلیس برای سلامت روان چک

تورنتو — کانادا بزرگترین مرکز متخصص در سلامت روان اتحاد پیوست رو کر خواستار یک جایگزین برای پلیس در پاسخ به یک سری از نگران کننده مرگ و میر و دستگیریهای رخ داده است که در طول سلامتی روحی چک.

مرکز اعتیاد و سلامت روان (DBSA) ارسال شده بیانیه ای در توییتر روز سه شنبه خواستار “یک راه جدید رو به جلو است.”

“حوادث اخیر در معرض غم انگیز نتایج است که می تواند رخ دهد هنگامی که افراد مبتلا به بیماری های روانی تجربه یک بحران در جامعه هستند و قادر به مراقبت از که آنها نیاز دارند” این بیانیه می خواند. “نژاد پرستی و ضد سیاه نژادپرستی ترکیب این بحران تعامل.

“پلیس نباید پاسخ دهندگان برای اولین بار زمانی که مردم در بحران در جامعه است. پلیس آموزش دیده در بحران مراقبت و نباید انتظار منجر به این کار مهم است.”

این بیانیه خواستار افزایش نظارت از نیروهای پلیس و درمان مردم مبارزه با بهداشت روانی بحران.

بیش از سه ماه گذشته تعداد زیادی از مردم کشته شده به دست پلیس در حالی که در پریشانی روانی و یا پس از افسران نامیده می شدند برای یک روان پزشک بررسی کنید.

D’Andre کمپبل یک 26 ساله سیاه از برامپتون, Ont. که به اسکیزوفرنی ضرب گلوله کشته شد در داخل خانه خود را در مارس 6 بعد از او به نام پلیس برای کمک.

Regis Korchinski-Paquet 29 ساله سیاه بومی کاری کاهش یافت و به مرگ او در مارس 27 از یک آپارتمانی بعد از پلیس نامیده می شدند برای سلامتی بررسی کنید.

Chantel مور 26 ساله بومی زن به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در ادموندستن N. B. در ژوئن 4 پس از دوست پسر او را به نام پلیس برای انجام سلامتی بررسی کنید چرا که او نگران بود که او مورد آزار و اذیت.

تنها یک هفته بعد دیگری وجود دارد کشنده تیراندازی پلیس در نیوبرانزویک: رادنی لوی یک زن 48 ساله بومی مرد کشته شد RCMP در ژوئن 12. خواهر او گفت APTN اخبار است که او تلاش می کرد با سلامت روان.

دکتر دیوید Gratzer یک روانپزشک با WELTMAN گفت: CTV News روز چهارشنبه که “ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

“بهداشت روانی بحران یک مشکل بهداشت روانی, و من فکر می کنم این بهترین کار گرفته شده توسط افرادی که آموزش دیده اند در مراقبت از سلامت روان و دارای سالها تجربه در ارائه خدمات بهداشت روان,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم پلیس باید درگیر دوره است.”

طرفداران را خواستار شده است برای پلیس به defunded و جامعه مبتنی بر جایگزین ایجاد می شود و برای هفته ها از زمان تظاهرات ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس را در ایالات متحده در پایان ماه مه. است که تنها افزایش یافته که تاثیر پلیس در کسانی که مبارزه با بهداشت روانی یکی از تمرکز در کانادا.

Gratzer با اشاره به این که بسیاری از افرادی که در زندگی با سلامت روان تا به حال منفی تعامل با افسران پلیس قبل از ساخت آنها بد مجهز برای د-تشدید.

“به عنوان یک نتیجه که کسی در مدرسه که بسیار نگران کننده برای آنها است.”

این پژواک چه اعضای خانواده از 62 سال اعجاز Choudry سعی بگویید افسران پلیس در ژوئن 20 قبل از اینکه ماموران به ضرب گلوله او را.

پدر چهار کشته شد در Mississauga, Ont., پس از اینکه پلیس به صحنه نامیده می شدند توسط امدادگران — خانواده بود و در ابتدا به نام غیر اضطراری خط یک آمبولانس برای کمک به Choudry که آنها می گویند تا به حال اسکیزوفرنی در یک قسمت.

Choudry را برادرزاده Khizar شهزاد گفت: رسانه ای که او سعی کرده بود برای گفتن پلیس که حضور خود را نمی خواهد کمک به آرام عمویش.

“او از ترس خود را ، او از ترس خود را بزرگ اسلحه” او به یاد می آورد گفتن ، “اگر شما رفتن به طبقه بالا که با او به ترس می شود. او با داشتن یک قسمت.”

با توجه به برندا Lucki RCMP کمیسر RCMP پاسخ به “نزدیک به 10 ، 000 تماس از یک ماه یا بیشتر فقط در بهداشت روانی بحران است.

“در سال 2016 معرفی کنیم د-تنش و مداخله در بحران … ما تماس به سلامت روان در حال رشد نمایی” او گفت اعضای مجلس عوام امنیت عمومی و امنیت ملی کمیته جمعه.

او گفت که او “گوش دادن” و که “خواستار اقدام شنیده شده است” اما تلاش برای بحث در مورد نژادپرستی نظاممند در RCMP فراتر از یک تشکر و قدردانی که در آن وجود دارد و در دفاع از نیروی انتظامی به عنوان لازم برای دست زدن به سلامت روان می نامد.

“هنگامی که یک فرد در بحران در 3 ساعت در صبح هنگامی که کسی دارای حق اعمال یک چاقو و آنها رنج می برند از سلامت روانی بحران است که این زمان را در سلامت روان پزشکان,” او گفت:. “آن زمان برای RCMP به رفتن در آن شخص آرام آنها را به یک محل امن و آنها را به کمک آنها نیاز دارند.”

اما در بسیاری از موارد که به نور آمده به تازگی این دلسوز د-تنش است که به دور از آنچه که در واقع رخ می دهد زمانی که پلیس می رسند.

در Choudry مورد اعضای خانواده گفت: پلیس به ضرب گلوله کشته بود او را در عرض چند ثانیه از ورود به آپارتمان خود را و که با وجود تلاش ساخته شده است به صحبت کردن با او گذشته از فریاد دستورات او را در زبان انگلیسی-زبان او صحبت نمی کنم. پلیس گفته اند که Choudry به حال دسترسی به سلاح در آپارتمان خود.

فقط این هفته یک دانشجوی پرستاری از B. C. راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر RCMP پس از ویدئو منتشر شده نشان میدهد یک افسر کشیدن او دستبند پایین راهرو از او محل اقامت عمدا پله بر سر او کشیده و او نیم تنه از زمین توسط او ، افسر ذکر شده در طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که او در بر داشت مونا وانگ با یک سلاح است و او رفتار در یک “نامنظم شیوه است.”

وانگ گفت: اخبار CTV در روز سه شنبه که او مبتلا به یک حمله وحشت پس از خود-آسیب رساندن و افسر لگد او هنگامی که او قادر به ایستادن.

Gratzer گفت که روشن است که در این نقطه بیشتر پلیس اصلاحات است و نه راه به جلو. تمرکز باید بر “بهبود رویکرد ما اما در آینده با یک رویکرد متفاوت” او گفت:.

WELTMAN گفت: در بیانیه خود که کانادا باید یاد بگیرند از مدل های بین المللی که در آن اولین پاسخ به یک روان پزشک بررسی توسط یک فرد آموزش دیده به طور انحصاری در برخورد با سلامت روانی و مداخله در بحران. خط پایین آنها می گویند که پلیس نباید به نام در این حالات.

Gratzer گفت: نمونه وجود دارد “در شمال غربی ایالات متحده, که در آن وجود دارد جایگزین به ماموران پلیس با توجه به این مسائل است.”

“در کمتر یک درصد از این موارد آنها نیاز به در نهایت شامل پلیس به دلیل احتمال سلاح,” او گفت:, و اضافه کرد که ایمنی مهم است. “اما اولین پاسخ این است که کسی از مراقبت از سلامت روان و نه کسی در یک [که] شاید برخی از آموزش های اضافی اما هیچ درست تخصص.

“البته این شرایط پیچیده و از آنها تقاضا پیچیده راه حل اما در پایان روز […] اگر شما تا به حال درد قفسه سینه, آیا شما نمی خواهید بهداشت حرفه ای به شما کمک کند؟” Gratzer اشاره کرد. “اگر شما یک روانی, سلامت, بحران, این, همان, شما فقط می خواهید کسی با تخصص در آن منطقه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de