تماس به آزادی برخی از زندانیان فدرال در میان COVID-19 شیوع رشد

OTTAWA — زندانها نیاز به گام تا COVID-19 تست و اقدامات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان جمعیت زندانی و همچنین انتشار برخی از مجرم بلافاصله خواست بیشتر گروه شنبه به عنوان مورد بارهای رشد در چندین نهاد.

“وضعیت وخیم و سریع عمل باید گرفته شود” گفت: Canadian Association of الیزابت فرای جوامع در بیانیه ای که روز شنبه آن را به عنوان “زنگ خطر مطرح شده” در مورد ميزان عفونت در ژولیت موسسه برای زنان در ژولیت, Que.

زنان تسهیلات حدود 75 کیلومتری شمال شرقی مونترال 50 مورد تأیید این گروه گفت: – از 10 در 7 آوریل.

این بدان معناست که 60 درصد از زندانیان در حال آلوده به عنوان تنها 80 نفر زندانی هستند در این مرکز در حال حاضر با توجه به گروهی که در عمل به عنوان یک مدافع برای فدرال زندانی زنان است. این یادداشت به تعدادی از موارد می تواند بالاتر با توجه به نتیجه آزمون به تاخیر می اندازد.

“این مثال که ژولیت است بنابراین متاسفانه نشان دادن این است که با ماهیت زندانها (عدم بهداشتی محیط غیر ممکن است به لحاظ فیزیکی از راه دور) پس از COVID-19 وارد یک زندان بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است — برای جلوگیری از گسترش سریع آن,” گروه گفت.

“این نهاد در حال حاضر جمعیت آسیب پذیر در حتی بیشتر در خطر است.”

در ژولیت چه بود یک بار به نام تفکیک واحد های در حال استفاده برای جداسازی بیمار از زندانیان این گروه گفته شده است گفت: — اندازه گیری گروه تماس بی رحمانه, تنبیه, فاقد انسانیت و بی اثر در شامل گسترش یافته است.

دیگر زندان زنان در حال دیدن موارد بیش از حد.

گراند دره موسسه برای زنان در Kitchener, Ont., نه موارد تایید شده در حال حاضر این گروه گفت: در حالی که Fraser Valley موسسه برای زنان در Abbostford, B. C., گزارش نخستین مورد تایید شده جمعه.

“ژولیت است که این موسسات دیگر ممکن است در یک زمان کوتاه گفت:” این گروه که شش منطقه ای تیم های ملی و دفتر دریافت شده اند ده ها تن از تماس های روزانه از زنان در زندانها به دنبال پشتیبانی می کند.

زندانیان گفت: این انجمن که در اکثر موارد تنها علامت مردم در حال آزمایش است.

“ما نیاز به اقدام فوری و امن آزادی به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.”

گروه تماس بود و تکرار توسط کنگره از مردم بومی گفت: در بیانیه ای در روز جمعه شده است که آن را جذاب برای عمل برای بیش از یک ماه است.

آن را شنیده زندانیان توصیف شرایط زندان که شامل عدم پیگیری های اجتماعی فاصله پروتکل و فاقد محصولات بهداشتی در میان دیگر مشکلات است.

این کنگره تصریح کرد: آن “فراخوان فوری مراحل رسیدگی به ازدحام بیش از حد و شرایط غیر بهداشتی در فدرال زندانها و بلافاصله پس از انتشار کم خطر و غیر خشونت آمیز مجرم کسانی که نزدیک به پایان جملات و کسانی که با جدی شرایط بهداشتی مزمن.”

همچنین جمعه ائتلافی از گروههای مدافع حقوق B. C. خواستار آزادی فوری به عنوان بسیاری از زندانیان که ممکن است پس از مرگ یک ماموریت موسسه زندانی این هفته است. شیوع بیماری در میان امکانات امنیتی بیش از 60 مورد تأیید از جمعه از جمله بسیاری از زندانیان.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 18 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de