خواستار تمدید کرد, NSW Police به خندق معیوب کنار جاده تست مواد مخدر در میان تشخیص سهمیه

“این یک خطر بزرگ زمانی که شما این احتمال مثبت کاذب” او گفت:. “شما بی ارزش درگیر شدن مردم در اجرای قانون…یا پرداخت جریمه و یا ابراز مخالفت با جریمه و یا رفتن به دادگاه بنابراین شما واقعا نما یک بار که بیش از حد است.”

این “فعال” رویکرد به پلیس مجموعه اهداف برای تعدادی از شناسایی در 14 دسته از جرایم از جمله سرقت و تجاوز جنسی, مواد مخدر, تشخیص مخرب آسیب و تقلب.

Ms آنتونی گفت: سهمیه می تواند منجر به بیشتر های معیوب آزمون های کنار جاده ای که می تواند منجر به پلیس ناعادلانه جستجو وسایل نقلیه و یا فرد خود را دارند.

“وجود دارد یک طیف وسیعی از مفروضات ذهنی که پلیس استخدام زمانی که آنها در جستجوی وسایل نقلیه و یا مردم و این به احتمال زیاد به افزایش زمانی که وجود دارد این است که فشار بر پلیس برای دیدار با اهداف” او گفت:.

سیدنی دانشگاه دانشجوی دکتری توماس Arkell که رهبری این مطالعه شوکه شده بود که NSW Police بودند هنوز هم با استفاده از آزمون شش ماه پس از مقاله منتشر شد و پیوست تمدید می نامد.

مطالعه خود دریافتند که Securetec DrugWipe به غلط مثبت خواندن زمانی که بزاق THC غلظتهای بسیار کم و یا ناچیز پنج درصد از زمان و به غلط نتیجه منفی 16 درصد از زمان.

“جمعیت های خاص در حال رفتن به مراتب بیشتر در معرض خطر بودن موضوع به این آزمون و در آینده با موارد مثبت کاذب” او گفت:. “برخی از مردم برخی از گروه های از مردم بر اساس جایی که آنها زندگی می کنند در حال رفتن به هدف بیشتر از این از دیگران است.”

NSW Police گفت: آن را در ادامه به “تحویل موبایل تست مواد مخدر استفاده از تکنولوژی فعلی”.

افزایش پلیس سهمیه در بروکن هیل و پادشاهان صلیب منطقه دستورات به طور قابل توجهی بالاتر از در سیدنی, north shore.

کنف حزب رئیس جمهور مایکل Balderstone گفت: این موضوع نیاز به خطاب و استدلال کرد که استرالیا باید حرکت به یک مدل شبیه به نیوزیلند که در آن یک شخص باید شکست یک سواب دهانی آزمون یک آزمون هوشیاری و آزمایش خون قبل از آنها می تواند تحت پیگرد قانونی قرار.

در حال بارگذاری

“این احتمالا بدترین چیزی که اتفاق می افتد برای کاربران حشیش در حال حاضر,” او گفت:. “حتی اگر شما پزشکی قانونی شاهدانه شما مجاز به رانندگی…هیچ کشور دیگری تست مانند ما هستند.”

سبزی MP دیوید Shoebridge نیز پیوست خواستار تغییر دهید.

“فقدان هر گونه پاسخ رسمی از NSW Police در حال حاضر تقریبا 12 ماه پس از این آسیب نتایج حاصل شده نشان می دهد که چقدر سخت است برای به دست آوردن شواهد مبتنی بر استراتژی های پلیس های در NSW,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری