خواستار مازاد زمین مورد استفاده قرار گیرد برای مسکن به عنوان همه گیر گزش

تجزیه و تحلیل با دانشگاه RMIT شهری محققان نشان می دهد حدود 578 هکتار از ویکتوریا زمین های عمومی بسته فروخته شد بین سال 2000 تا سال 2018 است.

پروژه محقق لیام دیویس گفت: این تیم در بر داشت حدود 80 درصد از زمین های فروخته شده به بخش خصوصی در مناطق مسکونی و استفاده شده است می تواند به ساخت تا به 11,000 عمومی واحد مسکن پس از سال 2000 است.

“زمین قیمت یک جزء قابل توجهی از مسکن و در نتیجه مقرون به صرفه ترین راه برای تامین مسکن است که برای ساخت در دولت زمین های متعلق به” آقای دیویس گفت:.

در همین حال دولت ذکر شده است بیش از 100 سایت برای فروش آینده.

این خدمات عبارتند از سابق مدارس در کرویدون جنوبی Broadmeadows و دالاس, یک ساختمان اداری سابق در Essendon های Evo مجتمع آپارتمانی در شمال ملبورن و سابق timberyard در Clifton Hill خریداری شده توسط دولت قبلی دولت به جای رها شرق و غرب لینک تونل.

ویکتوریا شورای خدمات اجتماعی مدیر عامل شرکت اما پادشاه گفت: مسکن اجتماعی ساخته شده تنها در حدود 3.2 درصد از تمام مسکن در ویکتوریا و کمتر از میانگین ملی از 4.5 درصد است.

“این جنون داشتن زمین دولتی انجام هیچ چیز در حالی که هزاران نفر از مردم بی خانمان” Ms پادشاه گفت:.

وزیر مسکن ریچارد وین گفت: دولت ویکتوریا سرمایه گذاری کرده بود ضبط مقادیر در مسکن برای آسیب پذیر ویکتوریایی.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

او گفت که این شامل $209 میلیون دلار در تازه ترین بودجه اضافی 1000 مسکن عمومی خواص ارائه خانه برای 1800 نفر است.

“با این نسخهها کار نیز در حال حاضر در دست راه برای توسعه مجدد چهار املاک مسکن که ارائه خواهد شد 450 جدید خانه” آقای وین گفت.

Mr Smith, مخالفت مسکن گفت کار شده بود در قدرت برای بهترین بخشی از 20 سال و رکورد خود را در ساختمان جدید مسکن عمومی ضعیف بود.

“هنگامی که زمین های عمومی است که فروش آن را برای همیشه رفته” آقای اسمیت گفت.

در حال بارگذاری

“وجود خواهد داشت حتی بیشتر از فشار در مسکن عمومی به عنوان ما به بازسازی پس از این همه گیر شده است. مسکن عمومی باید بخشی از بازسازی اما من دیده ام هیچ شواهدی از دولت کارگری دولت که از آن خواهد شد.”

دولت نمی, پاسخ به یک سوال از این سن در مورد اینکه آیا مسکن اجتماعی شکل می بخشی و از هر COVID-19 بسته محرک اقتصادی.

در سال گذشته ویکتوریا سبزی شناسایی بیش از 2600 هکتار از زمین های آماده بودن برای فروش توسط دولت از جمله یکی بودن پرچم توسط دانشگاه ملبورن دانشگاهیان به عنوان یکی از پنج ایالتی سایت به آهنگ سریع اجتماعی و مسکن مقرون به صرفه.

“این سایت در حومه مانند Clifton Hill Essendon و Footscray – قطعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مسکن عمومی است و باید همگانی بیش از یک سریع فروش برای سرپا نگه داشتن دولت خط پایین” گفت: سبزی رهبر سامانتا راتناما.

“فروش زمین شناسایی شده به عنوان ایده آل برای خانه های عمومی به توسعه دهندگان دولت است اولویت بندی توسعه دهنده سود بیش از مردم است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de