کالیفرنیا مقامات گزارش اولین COVID-19 مرگ یک کودک به عنوان مرگ و میر پیشی بگیرد 9,000

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا مقامات بهداشتی گزارش دولت اول coronavirus مرگ یک کودک در روز جمعه به عنوان ایالت چوب خط حساب کردن از مرگ و میر پیشی گرفته 9,000 گفت: قربانی یک نوجوان بود که دیگر شرایط بهداشتی.

این نوجوان مرگ رخ داده در دره مرکزی اما مقامات در وزارت بهداشت منتشر شد جزئیات دیگری با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی. دره مرکزی دولت است عمده کشاورزی منطقه و به تازگی تبدیل به یکی از کالیفرنیا نقاط داغ برای ویروس.

این بسیار نادر است برای کودکان به مرگ از coronavirus. از اواسط ماه جولای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 228 کودکان مرده بود از این بیماری در ایالات متحده کمتر از 0.2% از کشور مرگ و میر در آن زمان است.

در کالیفرنیا بیش از 9000 نفر در حال حاضر از درگذشت ویروس و سه چهارم شد 65 ساله و مسن تر. تنها حدود 9 درصد از کالیفرنیا نزدیک به نیم میلیون نفر تایید ویروس موارد کودکان هستند و تعداد بسیار کمی دچار شرایط به اندازه کافی جدی به صورت بستری شدن در بیمارستان با توجه به دولت داده است.

دانشمندان هنوز هم نمی, چرا برخی کودکان به نظر نمی رسد به عنوان به طور جدی آسیب دیده توسط ویروس به عنوان بزرگسالان است.

در ماه مارس در لس آنجلس گفته مقامات a 17-year-old boy درگذشت ویروس. در آن زمان اعتقاد بر این بود که برای اولین بار مرگ یک کودک اما روز بعد محلی مقامات بهداشت در راه برگشت به یافته های اولیه گفت: ممکن بود او از چیز دیگری است. شهرستان مقامات بهداشت گفت: در صورت نیاز به ارزیابی توسط مراکز کنترل بیماری.

رکس parris در شهردار لنکستر گفت: پسر از شهرستان خود را از درگذشت سپتیک شوک پس از بستری در بیمارستان با مسائل تنفسی.

چگونه به احتمال زیاد کودکان به قرارداد و گسترش این ویروس یک سوال کلیدی به عنوان رهبران در کالیفرنیا و جاهای دیگر تعیین اینکه آیا و چگونه با خیال راحت به بازگشایی مدارس در این پاییز. بیشتر California counties در حال حاضر در کشور و نظارت بر لیست به دلیل افزایش ویروس موارد است و ممکن است بازگشایی مدارس برای فرد آموزش تا زمانی که آنها خاموش لیست برای 14 روز.

در سطح ایالت 96 مرگ و میر گزارش شده در روز گذشته با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه. موارد در حال افزایش توسط هزاران نفر هر روز, اما منحنی به نظر می رسد مسطح. متوسط تعداد موارد جدید در هر روز در طول هفته گذشته 8,322 نسبت به 9,881 در هفته گذشته است.

متوسط درصد از مردم تست مثبت کاهش یافته و به 6.5 درصد در طول هفت روز گذشته در مقایسه با 7.2 درصد بیش از 14 روز است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom متعهد حمایت بیشتر برای دره مرکزی در روز دوشنبه از جمله $52 میلیون پول فدرال برای هشت شهرستان به منظور بهبود تست و پیدا کردن مکان برای مردم برای منزوی کردن و یا قرنطینه اگر آنها نمی تواند انجام این کار در صفحه اصلی. هشت شهرستان از جمله فرزنو و کرن به شهرهای بزرگ تا به حال تست مثبت بین نرخ 11 درصد و 18 درصد در آغاز هفته است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث می شود هیچ نشانه و برای دیگران تنها خفیف یا متوسط بیماری مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه می شود و کشنده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de