کلگری مدرسه کاتولیک منطقه آزمون مثبت برای COVID-19 همکلاسی خواسته به قرنطینه

کلگری — کلگری مدرسه کاتولیک District (CCSD) دانش آموز از حضور در کلاس های تابستان در سنت فرانسیس مدرسه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 گفته شنبه.

به عنوان یک نتیجه, دانش آموز, معلم و همکلاسی های آموزش داده شده به قرنطینه برای 14 روز.

مقامات را نه تایید دانشجو به سن و یا جنسیت.

“ایمنی در اولویت است” CCSD گفت: در یک ایمیل به CTV کلگری. “ما در حال همکاری نزدیک با AHS به عنوان آنها در حال بررسی برای تعیین که در آن دانش آموز قراردادی به این بیماری و افرادی که دانش آموز بوده و در تماس با پس.

“ما خواهد شد انجام یک تمیز از مدرسه و ادامه خواهد داد با ما پیشرفته تمیز کردن پروتکل های در حال حرکت رو به جلو است.”

مقامات اضافه شده مدرسه باز باقی خواهد ماند باقی مانده از تابستان مدرسه.

فرد در کلاس های ترم تابستان از سر گرفته و در دو CCSD مدارس در اوایل این ماه — با 200 دانش آموزانی سنت فرانسیس مدرسه و 150 حضور اسقف O’Byrne دبیرستان. کلاس های در حال دربسته در محیط در دانش آموزان 15 و میز فاصله حداقل دو متر از هم جدا.

و همچنین دانش آموزان و کارکنان باید برای تکمیل یک, روزانه, سلامت, بررسی قبل از آنها مجاز در ساختمان مشترک معافیت مجاز دانش آموزان نیاز به آنها را در بطری های آب و معلمان مورد نیاز برای تکمیل یک آنلاین بیماری مسری ،

در کلاس های حضوری را در مجموعه ای به رزومه برای کلگری مدیره از دانش آموزان آموزش و پرورش در ماه سپتامبر با این حال وجود خواهد داشت نه یک کلاه در کلاس اندازه که منتقدان گفته اند که می تواند منجر به شیوع.

مقامات ولایتی زودتر گفت: این تصمیم به بازگشت به کلاس های حضوری پاییز امسال استوار بود تا حدودی در موفقیت CCSD تابستان برنامه مدرسه. پرسید که آیا این تست مثبت خواهد تغییر این استان برنامه ریزی برای سقوط کلاس های برتر جیسون کنی گفت: موارد مثبت اجتناب ناپذیر است.

“من روشن شده است که وجود خواهد داشت موارد مثبت. با سه چهارم از یک میلیون دانش آموزان و ده ها هزار نفر از معلمان و کارکنان آن را اجتناب ناپذیر وجود خواهد داشت برخی از موارد,” او گفت:.

“هنگامی که ما نگاه به حوزه های قضایی مثل تایوان و کره جنوبی بسیار پر جمعیت کشور است که در ادامه به کار مدارس خود را بدون محدودیت در طول پنج ماه گذشته دیده ایم هیچ توجهی شیوع و آن را به طور کلی مورد بوده است در سراسر حوزه های قضایی است که یا خود را حفظ مدارس و بازگشایی آنها.”

کنی اضافه شده است که افراد جوان به نظر می رسد نمی تواند به عنوان ضربه توسط ویروس به عنوان بزرگسالان است.

“از نظر تاثیر COVID-19 در افراد جوان است و جوان برای شما به کمتر موثر است,” او گفت:.

“در واقع درک من این است که پس از همه گیر شده در کانادا پنج سال پیش دیده ایم تنها یک مرگ از هر کسی زیر سن 20 و من باور نمی هر گونه مرگ و میر زیر سن 72 در آلبرتا از آوریل.

“بنابراین شانس کودکان تبدیل شدن به منفی تحت تاثیر این ویروس هستند و نه غیر موجود, اما آنها بسیار کوچک هستند آماری که به اعتقاد من یکی از دلایل که چرا ما مقامات بهداشت عمومی به ما داده اند چراغ سبز برای ادامه با باز شدن مدارس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net