کابینه کمیته coronavirus تشکیل شده برای پاسخ ‘سرعت’ به تکامل گسترش

OTTAWA — به تازگی تشکیل کابینه کمیته متمرکز در آدرس دولت در پاسخ به COVID-19 ملاقات روز چهارشنبه به عنوان تعداد موارد جدید در کانادا همچنان به صعود خود را با تمرکز بر آماده سازی را “تصمیم گیری سریع” باید گسترش را بدتر کند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی پس این کمیته اولین جلسه وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت که از ماه ژانویه بوده است “برنامه ریزی سناریو” در جریان بررسی گسترش جهانی و “به ما گزینه های دولت به وضعیت تکامل می یابد.”

“ما در حال حاضر دیده می شود, جهانی, اقتصادی و اختلال در زنجیره تامین. و این مهم است که کانادا آماده می شود اثرات این ویروس جدید فراتر از کسانی که از سلامت” Hajdu گفت:, و اضافه کرد که این کمیته اجازه خواهد داد که برای دولت را به “تصمیم گیری سریع.”

کمیته ویژه است که به ریاست معاون نخست وزیر Chrystia Freeland که منجر جلسه از اتاوا در حالی که دیگر اعضای کابینه در زمان بیش از این گوشی با توجه به این که مجلس شورای اسلامی است که در جلسه این هفته و نمایندگان مجلس در حال گسترش در سراسر کشور و در خود سوار. کابینه کمیته دیدار در پشت درهای بسته.

  • سازمان دیده بان ویژه پخش ‘Coronavirus: حقایق در مقابل ترس زندگی می کنند روز پنج شنبه در 7 p. m. EST در CTV News Channel

این کمیته بود که به طور رسمی اعلام شده توسط نخست وزیر جاستین ترودو تنها چند ساعت قبل از آن برگزار شد به گزارش اخبار CTV در روز سه شنبه.

در راه خود را به دفتر نخست وزیر در آن جلسه است که برگزار می شود Hajdu پرسیده شد که چه چیزی باعث این کمیته که او پاسخ داد: “فقط در ادامه آمادگی.”

بحث شد و انتظار می رود عبارتند از: نقشه برداری از cross-دولت آمادگی و هماهنگی محلی و استانی در رابطه با سلامت و اقتصادی اثرات ویروس.

به سازمان بنادر و دریانوردی می گوید: این کمیته را تکمیل کار در حال حاضر در جریان است توسط دولت Incident Response گروه از آژانس بهداشت عمومی کانادا; ویژه کمیته مشورتی کانادا افسران ارشد پزشکی بهداشت و ایمنی عمومی کانادا دولت عملیات مرکز.

“آن را به طور منظم برای اطمینان کامل از دولت و رهبری و هماهنگی و آمادگی برای پاسخ به سلامت اقتصادی و اثرات ویروس. این شامل هماهنگی تلاش ها با دیگر دستورات دولت” ترودو دفتر گفت: در بیانیه صادر شده صبح روز چهارشنبه.

Freeland گفت که “کل کشور” تلاش جریان است.

“این پاسخ خواهد بود پاسخ ملی. ما کار کرده اند بسیار نزدیک با ما استانی و ارضی همکاران و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار. و ما متحد هستند و در تعهد ما برای حفظ کانادایی امن” Freeland گفت.

دیگر اعضای کابینه شامل وزرای از گروه ها هستند که یا می تواند دخیل در کانادا در پاسخ به COVID-19 از جمله:

  • رئیس خزانه داری هیئت مدیره ژان-ایو Duclos;
  • وزیر نوآوری و علم و صنعت Navdeep Bains;
  • وزیر امنیت عمومی بیل بلر;
  • وزیر توسعه اقتصادی و زبان رسمی ملانی Joly;
  • وزیر دارایی لایحه Morneau; و
  • وزیر اشتغال و توسعه نیروی کار و ناتوانی در ورود کارلا Qualtrough

و همچنین کرستی دانکن که در حال حاضر دارای موقعیت معاون خانه رهبر است اما دیرین سیاستمدار و دکترا است که در آورده به یک هسته “شرکت کننده” وجود ندارد که یک عضو کابینه او داده تخصص در بیماری های مسری. دانکن نوشت: کتاب در سال 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا در مجلس زمانی که همه گیر H1N1 بود اتفاق می افتند.

“ما همچنان به نظارت بر بسیار نزدیک و هماهنگ با ما همکاران استانی با جامعه بین المللی در بهترین چیزهایی است که کانادا می توانید به نگه داشتن کانادایی امن و برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس” ترودو به خبرنگاران گفت: در استان کبک در روز چهارشنبه.

ترودو گفت که این کمیته وظیفه خواهد شد با هماهنگی کانادا پاسخ مطمئن شوید که کانادایی ها “گرفتن بهترین اطلاعات” و نظارت اقتصادی و سلامت اثرات.

با فایل های از CTV News’ بن عموزاده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de