‘کابین تب’: استرالیا باید آماده برای اجتماعی و روانی اثرات coronavirus مستند

به عنوان COVID-19 شیوع بیماری, تشدید, ما شاهد انبوه جداسازی ویروس در epicentres با حدود 500 میلیون نفر در چین “تحت درجات مختلفی از قرنطینه” و ایتالیا در مستند.

در استرالیا, self-جداسازی است که توصیه می شود برای کسانی که در تماس نزدیک با تایید coronavirus مورد و یا سفر از یک کشور با تعداد زیادی از موارد است.

مردم تحت انزوا است که متفاوت از اجتماعی فاصله باید جلوگیری از اماکن عمومی گردهمایی و بازدید و پوشیدن فولاد ماسک اگر ترک خانه خود را. برای این کار به معنی محدود بودن در خانه به جز ضروری سفر برای لوازم و قرار ملاقات.


ادامه مطلب: اجباری انزوا در مبارزه با کروناویروس: یک برخورد از حقوق بشر و بهداشت عمومی


اما آنچه اثرات روانی و اجتماعی متعاقب آن اثرات از این ؟ گزارش ها از چین حاکی از انزوا منجر به غفلت از مردم آسیب پذیر نوزادان بودن رها شده و افزایش خشونت و ترس و اضطراب.

‘کابین تب’ سرخی در

در یک بررسی اخیر از ادبیات در مجله لانست منتشر شده در نور COVID-19 شیوع نویسندگان گزارش شده است که نیاز به جداسازی اغلب منجر به علائم استرس پس از سانحه و سردرگمی و خشم. این اثرات بدتر در میان افرادی که جدا شده برای مدت زمان طولانی ترس از عفونت را محدود به منابع دریافت اطلاعات کافی و یا در حال تجربه از دست دادن مالی یا ننگ.

بسیاری از در انزوا تجربه حس “cabin fever”. این اغلب شامل ناراضی احساس بی قرار و تحریک پذیر و حوصله و وقتی که محدود.

برای افرادی که احساس خوب بودن جدا شده ممکن است در ابتدا با ارائه یک رمان مهلت از مسئولیت های روزانه. این می تواند به سرعت تبدیل به استرس و اضطراب میکرد.

به عنوان COVID-19 در استرالیا, ما می توانیم انتظار برای دیدن بیشتر مردم نیاز به جداسازی.

سوء استفاده از الکل و دیگران

تصاویر از ووهان چین در حال ارائه یک تصویر لحظهای از اجتماعی ناهماهنگی که می توانید از ظهور مجبور انزوا.

یک افسر پلیس بازنشسته Wan, فی, گفته, گفته ششم لحن خشونت خانگی گزارش تا به حال نزدیک به دو برابر شده پس از چین شهرستانها رفت و به مستند. او ادعا کرد که از اواخر ماه فوریه ایستگاه پلیس در Jingzhou را Jianli شهرستان دریافت کرده بود 162 گزارش خشونت خانگی که در ماه بیش از سه برابر تعداد گزارش در ماه فوریه سال گذشته است.

یکی از این مقاله نویسندگان (پاتریک) تا به حال مکاتبه با همکاران در هوبئی که خود نیز گزارش داد خانوار افزایش تنش میان خانواده جدا شده. Anecdotally بیکار زمان منجر به مصرف الکل و داخلی و خشونت تبدیل شده است بیشتر شایع است.

به طور همزمان بسیاری از چینی خدمات اجتماعی از جمله جامعه و مراکز مددکاری اجتماعی سازمان بسته که قرنطینه محدودیت های تحمیل شده بود. بسیاری از مددکاران اجتماعی و کمک به حرفه ای پس از شروع به ارائه خدمات آنلاین.

گذشته تحقیقات نشان می دهد استرس در زمان فاجعه منجر به افزایش نرخ خشونت خانگی. در مصاحبه با 30 زنان پس از سال 2009 سیاه شنبه bushfires بیش از نیمی گزارش تجربه خشونت پس از فاجعه است. از این زنان بیشتر به حال تجربه نکرده هر شکل از خشونت قبل از فاجعه است.


ادامه مطلب: Coronavirus استرس زا است. در اینجا برخی از راه برای کنار آمدن با اضطراب


استرس نیز می تواند جای مردم و به ویژه کسانی که محروم در خطر ابتلا به بیماری های روانی و اعتیاد.

چه چیزی می تواند به استرالیا انتظار ؟

به عنوان بحران عمیق تر در استرالیا ممکن است ما را به صورت چالش های مشابه. یکی ویروسی تصویری از مهاجم خریداران به ظاهر مبارزه با بیش از کاغذ توالت در حال حاضر برجسته اثرات روانی coronavirus.

یک نسخه از این ویدیو مشاهده شده است بیش از پنج میلیون بار در توییتر.

با توجه به شخصی و جامعه بهداشت ممکن است باعث تشدید افراد موجود اضطراب بالقوه تشدید ترس و شرایط بالینی از جمله اختلال وسواسی-اجباری و دامن زدن نژادپرستانه رفتار.

مردم نزدیک شدن به دوران بازنشستگی ممکن است مطمئن نیستید از چشم انداز خود را برای ایمنی و رفاه. و گاه به گاه کارکنان ممکن است به صورت ناگهانی درآمد نا امنی. محل کار تعطیلی مانند آن دیده می شود در استرالیا در سال 2009 H1N1 (آنفولانزای خوکی) شیوع همچنین می تواند اثر نامطلوبی بر عملکرد خانواده و امور مالی.

احساسی افراد ممکن است تجربه استرس به دلیل عدم اطمینان از که در آن virus ممکن است گسترش و رفاه اعضای خانواده است.

آنچه که ما می توانید انجام دهید

به صورت جداگانه, همه ما می توانید اقدام به جلوگیری و یا کاهش پتانسیل عاطفی و روانی و اجتماعی اثرات COVID-19. محل کار احتمالی برنامه های مدیریت عامل باید در حمایت روانی برای کارکنان اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه در صورت امکان.


ادامه مطلب: کار در خانه برای جلوگیری از coronavirus? این تکنولوژی اجازه می دهد تا شما (تقریبا) تکرار دفتر


دسترسی به دقیق و واقع بینانه اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر می تواند کمک به جلوگیری از fearmongering و هیستری. ما ترس و شک و تردید و سرخوردگی و نا امیدی به احتمال زیاد خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران بنابراین ما باید رله معتبر اطلاعات به خانواده و دوستان و همکاران.

سایت های آنلاین مانند Skype و Facebook به ما کمک می کند ماندن متصل. بسیاری از آنها با استفاده از این ابزار برای ایجاد نور غیر این صورت وضعیت دشوار از جمله مردم در چین تنظیم به رقص آنلاین raves از طریق Infinite.

آنچه رهبران ما می توانید انجام دهید

سیاسی ما نیاز به سرمایه گذاری در حمايت اجتماعی و خدمات مانند مشاوره آنلاین و تلفنی پشتیبانی خطوط. این می تواند کمک به جدا کردن مردم و کمک به ایجاد جامعه انسجام و انعطاف پذیری است. به تازگی در چین و در طول 2014-2016 گسترش ابولا در سنگال حمایت روانی خطوط تماس ویژه تاسیس شد برای اهداف است.

استرالیا دولت فدرال آغاز شده است به ارزیابی و پاسخگویی به هزینه های مالی به عهده خانواده ها است. به عنوان بحران آشکار وجود خواهد داشت یک نیاز برای مردم برای جبران ضرر و زیان درآمد همراه با انزوا.

زمانی که قرنطینه لازم است آن را باید برای حداقل مقدار از زمان و بیش از 14 روز با توجه به این احتمال که علائم را نشان می دهد در این زمان. مردم قرنطینه باید با ارائه اطلاعات شفاف در مورد اینکه چرا آنها جدا شده و آنچه را که آنها باید انجام دهید در حال حرکت رو به جلو است.

همه ما بدون در نظر گرفتن مرزهای ملی یا سیاسی جهان بینی روبرو هستند از حمله COVID-19. به جای اجازه دادن به این ویروس را در بدترین ما بیایید سعی کنید برای ایجاد حس همبستگی در سراسر جوامع ما.

یادگیری از تجربیات کشورهای دیگر و مشابه وقایع گذشته می تواند کمک به کاهش پتانسیل منفی روانی و اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im