C. D. هاو چرخه کسب و کار شورا می گوید کشور وارد رکود اقتصادی

تورنتو — C. D. هاو موسسه چرخه کسب و کار شورا می گوید کانادا وارد یک رکود اقتصادی با توجه به ویرانی اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک گزارش منتشر شده در جمعه, شورای اقتصادی به اوج خود رسید و در فوریه قبل از اقدامات انجام شده به سرعت گسترش coronavirus آورده و اقتصاد متوقف.

معمولا استفاده می شود برای تعریف یک رکود اقتصادی است که دو دوره متوالی منفی چهارم بیش از سه ماهه رشد اقتصادی است.

اما C. D. هاو شورای تعریف رکود اقتصادی به عنوان یک تلفظ مداوم و فراگیر کاهش در کل فعالیت های اقتصادی و به نظر می رسد در هر دو تولید ناخالص داخلی و اشتغال به عنوان اصلی آن اقدامات است.

“اعضا توافق کردند که با استفاده از این شورا روش به داده های اولیه در دسترس و کانادا وارد یک رکود اقتصادی در سه ماهه اول سال 2020” این شورا در بیانیه ای گفت:.

ماه مارس شغل گزارش نشان داد بیش از یک میلیون شغل از دست داده بودند در این ماه در حالی که برآورد اولیه توسط اداره آمار کانادا نشان می دهد که اقتصاد قرارداد با نه درصد در همان ماه است.

“مورد توافق شورای قدر از انقباض باعث می شود آن را بسیار بعید است که هر آینده تنظیم خواهد واژگون نتیجه کاهش عمده فعالیت های اقتصادی در سه ماهه اول” شورای گفت.

اداره آمار کانادا گزارش روز شنبه که رشد اقتصادی متوقف شده بود از رفتن به بحران واقعی تولید ناخالص داخلی اساسا بدون تغییر در ماه فوریه به دلیل اعتصاب معلم در انتاریو و راه آهن محاصره در بسیاری از نقاط کشور.

رسمی برآورد از تولید ناخالص داخلی در ماه مارس و سه ماهه اول سال 2020 خواهد شد و در مارس 29.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مه 1 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im