Buttigieg به پایان می رسد تاریخی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خواستار وحدت

واشنگتن — پیت Buttigieg که از گمنامی نسبی به عنوان یک ایندیانا شهردار به یک مانع شکستن لایه نامزد دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در روز یکشنبه.

این تصمیم برای اولین بار آشکارا گی نامزد به طور جدی ادعا برای ریاست جمهوری — و در میان جوانترین — آمد فقط یک روز پس از پیشرو رقیب جو بایدن به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی است. که موجب جدید فشار بر حزب نسیم بال به یکی شدن پشت معاون سابق رئیس جمهور.

“حقیقت این است که مسیر تنگ است برای نزدیک برای ما نامزدی اگر نه برای ما علت” Buttigieg, 38, گفت, هواداران, South Bend, Indiana. “ما باید درک کنیم که در این نقطه در مسابقه, بهترین راه برای حفظ ایمان با آن اهداف و آرمان ها است و در کنار و کمک به حزب ما و کشور با هم.”

او تایید هر یک از رقبای سابق خود هر چند او و بایدن معامله صوتی در روز یکشنبه. Buttigieg صرف چند هفته گذشته هشدار داد که نامزدی مترقی رهبر برنی ساندرز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند مخاطره آمیز باشد.

Buttigieg روز یکشنبه به نام حامیان به اطمینان حاصل شود که یک دموکرات برنده کاخ سفید در ماه نوامبر و موفقیت حزب حمل به پایین-رای گیری مسابقه برای مجلس نمایندگان و سنا. در طول قبلی بحث Buttigieg گفت ساندرز می تواند تهدید دموکرات کرسی در کنگره است.

به طور گسترده تر Buttigieg خواست آمریکایی ها به حرکت فراتر از تفرقه سیاست تهمت و عصر را در آغوش جامع تر رویکرد وحدت.

“سیاست در بدترین حالت آن زشت است,” او گفت:. “اما در بهترین حالت آن سیاست می تواند ما. آن است که نه فقط در سیاست گذاری. آن اخلاقی است. آن است که soulcraft. به همین دلیل ما در این است.”

Buttigieg بوسید او شوهر, تصفیه و تزکیه به عنوان او راه می رفت روی صحنه و ارائه یک پیام برای کودکانی که ممکن است ،

“ما ارسال یک پیام را به هر بچه وجود دارد و شاید اگر هر علامت آنها را به عنوان های مختلف که به نحوی به مقصد به کمتر از” Buttigieg گفت. “برای دیدن که کسی که یک بار احساس کردم که همان راه دقیق می تواند تبدیل به یک برجسته آمریکایی کاندیدای ریاست جمهوری با شوهر خود توسط سمت خود را.”

رای دهندگان دیدم Buttigieg در میانه خط و دموکراتیک زمینه و او رونق گرفت اولیه با بالا پایان در آیووا قفقاز و جایگاه دوم در پایان در نیوهمپشایر. اما به عنوان نژاد منتقل متنوع تر متحده کمتر وابسته به کالج تحصیل رای دهندگان Buttigieg تلاش.

با وجود قوی سازمان در آیووا و نیوهمشایر و هواداران که شامل هجوم سابق مستقل و جمهوری خواهان Buttigieg موفق به غلبه بر دلهره آور سوال در مورد توانایی های خود را به منظور جلب آفریقایی پشتیبانی از کلید به پایه دموکرات.

او به دست آورده فقط 3 درصد از nonwhite رای در کارولینای جنوبی شنبه اولیه با توجه به AP VoteCast های گسترده نظرسنجی از رای دهندگان.

به عنوان شهردار یک شهر است که 25% سیاه Buttigieg مواجه انتقاد شلیک اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس در تاریخ South Bend و خود را برای دست زدن به مورد یک افسر پلیس که به ضرب گلوله یک فرد مسلح در ماه ژوئن.

یک زندگی گروه ماده از جنوب خم منتشر شد بیانیه ای گفت این بود: “هیجان زده” است که Buttigieg ترک نژاد. “ما امیدواریم که او آموخته است که درس خود را — که نئولیبرالیسم و ضد سیاه سیاست دیگر نمی خواهد تحمل” گروه نوشت.

پس از افزایش غیر منتظره به مشاجره در آیووا و نیوهمشایر در پاییز گذشته Buttigieg شد هدف از ایالت ماساچوست الیزابت وارن برای بالا دلار جمع آوری اعانه او میزبانی به ویژه در شراب غار در کالیفرنیا است.

ایالت مینه سوتا ctq همچنین رفت و در Buttigieg در ماه های قبل از قفقاز برای ملی فاقد تجربه است. او اشاره کرد که او تا به حال خود را از دست داد تنها ایالت نژاد به عنوان یک نامزد برای ایندیانا خزانه دار در سال 2010 در حالی که او تا به حال برنده سه ایالت از نظر در مینه سوتا در بخش حمل جمهوریخواه-سنگین مناطق.

Buttigieg ارائه شده کاملا متفاوت شکل در بحث مرحله از دیگر نامزدهای — همه septuagenarians — و جلب تحسین برای آرامش او استدلال رفتار و مهارت سخنوری است که انعکاس خود را در دانشگاه هاروارد-آموزش رودز محقق پس زمینه اما که برخی از رای دهندگان و فعالان به عنوان “رباتیک.”

Buttigieg تا به حال مدل سازی مبارزات انتخاباتی خود را تا حدودی در آن رئیس جمهور سابق باراک اوباما که برنده جایزه سال 2008 آیووا قفقاز تا حد زیادی بر اساس یک پیام وحدت و نقشه کشی در یک سالم بلوک برای اولین بار حزبی شرکت کنندگان اغلب کلید در شلوغ بالا-مشارکت مسابقه.

Jim Ward, یک داوطلب در کمپین در جنوب خم گفت که او و دیگران در مبارزات انتخاباتی محلی دفتر آموزش در حدود 6 بعد از ظهر زمانی که آنها متوجه شدند از Buttigieg تصمیم.

“آنها کلمه و چپ و نه به سرعت او گفت:” در یک متن با AP اشاره کرد که او تا به حال احساسات مخلوط.

“من افتخار مبارزات انتخاباتی و افتخار پیت برای این تصمیم گیری زمانی که او آن را طولانی تر شدن مبارزات انتخاباتی دیگر نسبت به لزوم” بخش گفت. “من فقط خیلی غم انگیز است که آن کار نمی کند در این زمان است.”

دموکراتیک استراتژیست دیوید اکسلراد گفت: “پیت Buttigieg داستان نشده است.”

“او 38 ساله” اکسلراد گفت. “او طاقی خود را به ملی گفتگو. او بدیهی است که کار را به انجام برخی از چیزهایی که-برخی از نقاط ضعف ما دیده ایم در این انتخابات — اما هر زمان که وجود دارد این است که یک مکالمه دوباره در مورد انتخابات مقدماتی دموکرات او خواهید بود در این گفتگو. و این یک دستاورد قابل توجه داده شده که در آن او شروع به یک سال پیش است.”

——

Kinnard گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی و بومانت از Des Moines, Iowa. آسوشیتد پرس نویسندگان کاتلین Ronayne در سن خوزه کالیفرنیا لایحه بارو در آتلانتا و میشل اسمیت در پراویدنس, رود آیلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im