Buttigieg و Klobuchar تایید بایدن با هدف آهسته ساندرز

حتی با استانداردهای پر سر و صدا 2020 کمپین دوگانه حمایت از Klobuchar و Buttigieg — و مشترک خود را با حضور بایدن در کمپین حوادث در دالاس در شب دوشنبه — قابل توجه بود. به ندرت اگر تا کنون مخالفان پیوستند تا به طور چشمگیری به عنوان Klobuchar و Buttigieg رفت از مبارزه در شیب کامل در کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه برای پیوستن به در یک, سیاسی, ماموریت نجات برای یک سابق رقیب بایدن که آنها تا به حال یک بار به عنوان یک نیروی صرف شده است.

Klobuchar که به دنبال درخواست تجدید نظر به همان وزش رای دهندگان به عنوان بایدن و Buttigieg و تمرکز مبارزات انتخاباتی او در تماس با حزب دموکرات توجه به ایالات غرب میانه مانند مادری, مینه سوتا, انصراف از مسابقه بعد از ظهر دوشنبه پس از فشرده مکالمات با مشاوران زیر بایدن را thumping پیروزی در کارولینای جنوبی است.

به جای ارائه یک سنتی امتیازی سخنرانی Klobuchar گفته همکاران او می خواست به اهرم خروج او به کمک بایدن و رهبری به طور مستقیم به صورت مشترک رالی. قبل از خروشان جمعیت در دالاس او مورد ستایش قرار داد او را رقیب سابق به عنوان یک نامزد که می تواند “را در کشور ما با هم” و بازگرداندن “نجابت و کرامت” به ریاست جمهوری.

Buttigieg برای تایید بایدن در قبل از تجمع جلوگیری از دوشنبه شب گفت: بایدن را “بازگرداندن روح” ملت به عنوان رئیس جمهور. و بایدن ارائه شده Buttigieg بالاترین تعریف شخصی خود واژگان چندین بار تشبیه سیاستمدار جوان به پسر خود, کمال, که در اثر سرطان مغز در 2015.

برای سه میانه و همچنین برای ساندرز و باقی مانده دیگر نامزدهای این سوال بسیار مهم حلق آویز بیش از حرکت سریع حوادث بود که آیا هر یک از آن تفاوت خواهد بود در روز سه شنبه مقدماتی در سراسر 15 کشورها و مناطق از جمله مهم میدانهای کالیفرنیا و تگزاس. میلیون ها نفر از رای دهندگان انتظار می رود برای رفتن به پای صندوق های رای, اما بسیاری از ایالت ها را به حال اولیه رای گیری در جریان است; بیش از 2.3 میلیون دموکراتیک و مستقل آراء شده اند فرآوری شده در کالیفرنیا است.

ساندرز قابل توجهی سر شروع می شود و در بسیاری از سوپر شنبه متحده و فراتر از آن: محبوبیت او افزایش یافته است در هفته های اخیر و پس از اتحاد دموکراتیک رای دهندگان برآورد خود electability در یک مسابقه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این سناتور ورمونت دارای عضلانی ملی مردمی سازمان حمایت مهیب ترین آنلاین جمع آوری کمک های مردمی در سیاست دموکراتیک — که جمع آوری بیش از $46 میلیون در ماه گذشته دور outdistancing هر نامزد دیگر در این مسابقه است.

ساندرز حاکی از دوشنبه که او آماده بود برای مبارزه با بایدن و شاید یکی از طولانی اگر نه انسان می تواند تعیین کننده مزیت اولیه در یک نامزدی مبارزه است که هنوز هم شامل سن الیزابت وارن از ماساچوست و مایکل بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک است. ساندرز’ مشاوران به مدت طولانی بر این باور بودند که او می توانست یک مزیت در دو فرد مسابقه در برابر بایدن به دلیل قدرت ساندرز’ اقتصادی پلت فرم و پیام دادن تا نظام سیاسی.

و ساندرز’ حامیان بعید است که تحت تاثیر حرکت به سوی بایدن در میان سنتی دموکراتیک قدرت کارگزاران که بسیاری از ساندرز رای دهندگان در حال حاضر با توجه به داشتن تبانی در یک قدر راه برای جلوگیری از نامزدی خود را در سال 2016. وجود دارد برخی از خطر به رهبران حزب که هر چیزی که به عنوان یک توطئه علیه ساندرز می تواند خشم خود را پایه و تعمیق شکاف موجود در سمت چپ.

عنوان خبر جدیدی از تغییر مانده به حمایت از سوی بایدن Sanders, پیش بینی اعتماد به نفس و تمرد رد آن را به عنوان یک پدیده “ایجاد سیاستمداران” حمایت از یکدیگر است. در توییتر ساندرز ارسال شده یک ویدیو انتقاد بایدن برای داشتن پشتیبانی 2003 حمله به عراق و ارتباط او را به منفور جمهوری خواهان مانند سابق جورج دبلیو بوش رئیس جمهور سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور. و در سی ان ان روز دوشنبه شب او هزینههای بایدن رکورد در جنگ عراق و امنیت اجتماعی است.

“این جای تعجب نیست که آنها نمی خواهند من برای تبدیل شدن به رئیس جمهور” ساندرز گفت: با اشاره به وزش مخالفان.

که Klobuchar و Buttigieg تصمیم به چین در برابر ساندرز منعکس ارزیابی خود از او به عنوان یک ژنرال نامزد انتخابات: هر دو هشدار داده اند او می تواند از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن تردید است که خود را لیبرال سیاست در دستور کار خواهد پیروزی او پشتیبانی گسترده ای در میدان نبرد مناطق مانند خود میانه پایه.

اما یکی-دو پانچ نیز درگیر خود منافع سیاسی پس از ترک مسابقه در امان Buttigieg و Klobuchar امکان پژمردگی پایان روز سه شنبه.

Klobuchar خروج یک روز پس از Buttigieg هر چند او بلافاصله موضوع را تایید او به عنوان. هر دو نامزد خود را بزرگترین علامت در آیووا و نیوهمشایر, اما شک و تردید عمل بزرگتر و متنوع تر متحده است.

این بود که بدون هیچ تصادفی به دو تلخ دشمنان تایید بایدن در رویداد جداگانه. پس از Klobuchar اعلام کرد که او را از پیوستن به معاون سابق رئیس جمهور در تجمع Buttigieg مشاوران تحت فشار قرار دادند به راه اندازی یک رویداد جداگانه با او و بایدن با توجه به دموکراتیک رسمی آشنا با برنامه ریزی. بایدن انتخاباتی و Buttigieg باقی مانده دستیاران سپس درهم به برنامه های قبلی بیشتر غیررسمی مشترک ظاهر تنها با شهردار سابق و بایدن.

Klobuchar صحبت کرد و به طور خلاصه پنج شنبه با بایدن در بزرگداشت حقوق مدنی مارس در سلما, آلاباما, اما آنها نه بحث در مورد این احتمال که او را پایان مبارزات انتخاباتی خود را یک فرد مطلع در گفتگو گفت. و Klobuchar ساخته شده او تصمیم نهایی صبح روز دوشنبه بدون صحبت دوباره با بایدن.

در دالاس تجمع Klobuchar خواست دموکرات ها به صفوف در حال حاضر پشت یک نامزد — بایدن — چه کسی می تواند برنده بیش از رای دهندگان مستقل و تحویل زیادی به پیروزی در انتخابات ماه نوامبر.

“اگر ما صرف چهار ماه آینده تقسیم حزب ما و رفتن در هر یک از ما صرف چهار سال آینده تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدا کردن این کشور” Klobuchar گفت: استقبال بایدن قبل از اعلام “ما می خواهیم به پیروزی بزرگ و جو بایدن که می توانید انجام دهید.”

بایدن قطع تنها یک بار در یک اهل تفریح و بازی لحظه ای که مصور جدید خود را داد: زمانی که Klobuchar با اشاره به بسیاری از دموکرات بحث معاون سابق رئیس جمهور تکیه به مداخله “همه از آن شما برنده.” Klobuchar مخابره شد.

در پایان سخنان خود در دالاس بایدن معرفی یکی دیگر از شگفتی مهمان Beto o’rourke سابق ریاست جمهوری نامزد شده است. محدوده به مرحله o’rourke تحویل انرژی تایید شده.

آن را غیر معمول نیست برای سابق ریاست جمهوری رقبا به تایید هر یک بعد دیگر در انتخابات های نجومی: مغلوب جان ادواردز کمک کرد تا باراک اوباما تسخیر هیلاری کلینتون در سال 2008 و برای مثال در جمهوری 2016 مقدماتی تهمت به دست آورده مهم مهر تایید از دشمن او به آسانی مذکور را شکست کریس کریستی.

که در سال 2016 نژاد و برخی از رهبران جمهوری خواه می خواستم نامزدهای دیگر به رها کردن اولیه و متحد پشت یک توقف-مغلوب ساختن پیشی جستن مدعی است که هرگز اتفاق افتاده است به عنوان Sen تد کروز از تگزاس سن مارکو روبیو از فلوریدا Gov جان Kasich از اوهایو و بن کارسون تمام رقابت در روز سه شنبه که در آن سال در برابر تهمت که آمد پیش رو در آمریکا و نمایندگان.

با هم حرکت Klobuchar و Buttigieg — که nursed خود را تلخ رقابت برای مقدار اولیه کمپین — به مبلغ فوری و شاید ناامید تلاش برای تقویت بایدن در اولین ملى بعد از رای گیری در نامزدی حزب دموکرات مسابقه. سه شنبه شامل بزرگترین ایالت در کشور کالیفرنیا و تگزاس و تعدادی از مهم انتخابات نوسان متحده از جمله ویرجینیا و کارولینای شمالی و Klobuchar خود مینه سوتا است.

بایدن در تلاش است به نوبه خود یک موج ناگهانی حرکت دست در کارولینای جنوبی به منظور دستیابی به موفقیت در دموکراتیک مسابقه داشتن به شدت کاهش یافت بیش از چند ماه گذشته پس از شکست شرم آور در سه اولیه و حزبی متحده است. حتی با سابق خود مخالفان انرژی کمک بایدن به هیچ وسیله خاصی برای اجرا به اندازه کافی قوی سهشنبه به سرعت ساندرز’ صعود یا باریک مسابقه به یک مسابقه.

Ari رابین-Havt ساندرز’ معاون مدیر کمپین گفت که دوشنبه است که این کمپین بود, untroubled با تحولات اخیر و که آن را به قصد تغییر استراتژی خود را. این کمپین اعلام کرد بیش از آخر هفته بود که با شروع موج جدیدی از تبلیغات در ایالات متحده است که رای گیری در روز سه شنبه یا بعد از جمله میدانهای مانند فلوریدا و میشیگان و آریزونا.

“تماشای این کمپین به تماشای 10 بحث گشوده ما معتقدیم آنها باید به طور مداوم نشان داده شده است که برنی است که قوی ترین نامزد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این که هنوز مورد” رابین-Havt گفت. “و ما فکر می کنم ما هنوز هم در یک موقعیت قوی از رفتن به سه شنبه.”

وجود دارد چند نشانه هایی از سرخوردگی از ساندرز’ اردوگاه مهمتر زمانی که هری رید سابق رهبر اکثریت سنا از نوادا صادر حمایت از بایدن. اعلام این خبر باعث ترش واکنش از فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین و یکی از دستیاران سابق رید که توییتی که آن را “ناامید کننده است.”

“من برای همیشه باید احترام و عشق برای بهداشت ، رید” فولادوند گفت. “اما من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که او فکر بایدن ایده بودند ارزش بودن را در شومینه.”

دموکراتیک مقامات می گویند که رید شده است مفید در تجمع حمایت بایدن و بی سر و صدا صحبت به یک تعداد انگشت شماری از شرکت سابق نامزدها. در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه شب رید اذعان صحبت با Klobuchar پیش از آن در روز قبل از او کاهش یافته است. و در حالی که او اصرار داشت که او در حال حاضر برنامه ریزی برای خروج از نژاد زمانی که آنها صحبت کردیم رید اذعان کرد او کار کرده است در پشت صحنه.

“من بهترین من انجام,” او گفت:. “ما نیاز کمتر سردرگمی در مورد که ما که هستیم برای همه.”

تا کنون ساندرز ساخته شده چند امتیاز و یا حتی حرکات آشتی به سوی حزب دموکرات استقرار او است که با هدف جابجایی و اگر بایدن مدیریت می کند تا به آهسته یا متوقف کردن صعود خود را سه شنبه می تواند دیده می شود در بخشی به عنوان یک تابع فقط کمی ساندرز انجام داده است برای ارام کردن میانه رو’ اضطراب در مورد مبارزات انتخاباتی خود.

ساندرز به زور رفت و پس از بایدن در یک تجمع در St Paul, Minnesota در جمعه شب با شور و نشاط حمله به او را برای خود رکورد در تجارت, جنگ عراق امنیت اجتماعی و ورشکستگی.

“او فقط اشتباه در مسائل” ساندرز گفت: حتی به عنوان او تلاش برای آرام بوس از جمعیت است. “او فقط اشتباه با توجه به چشم انداز خود را برای آینده است.”

ساندرز محفوظ ترین خود با اشاره به حمله بایدن رکورد در تجارت مسئله ای است که به خصوص رزونانس در میانه.

“آیا کسی فکر می کنم که جو می تواند به میشیگان یا ویسکانسین یا ایندیانا یا مینه سوتا و می گویند “رای من رای دادند برای کسانی که وحشتناک موافقت نامه های تجاری’?” ساندرز گفت. “من فکر نمی کنم.”

پس از پیروزی, پیروزی در نوادا قفقاز در اواخر ماه گذشته ساندرز تحویل یک سخنرانی پیروزی در تگزاس که صدا مانند یک درخواست برای وحدت. اما او پس از صرف مقدار از هفته آینده در دفاع از خود اظهارات تحریک آمیز از جمله گذشته خود را ستایش برای دولت کوبا و ساخت یک محکوم به تلاش برای تضعیف بایدن در دژ کارولینای جنوبی است. و او را صرف وقت با ارزش مبارزه در وارن ماساچوست و Klobuchar به مینه سوتا به سعی کنید به ضرب و شتم آنها را در خانه خود چمن — یک قمار است که می تواند عواقب غیر قابل پیش بینی با توجه Klobuchar تصمیم به ترک نژاد.

وارن نشان داده که هیچ نشانه ای از بازده به ساندرز و جمعه او جمع آوری حمایت از امیلی لیست ملی دموکراتیک زنان ، او در مبارزات انتخاباتی گذاشته است یک طرح برای جمع نمایندگان, دولت, توسط دولت تا نامزدی تصمیم گرفته است در یک رقابت کنوانسیون — یک استراتژی پر مخاطره و یکی که می تواند به طور قابل توجهی پیچیده ساندرز’ امید ساختن یک سنگ جامد ائتلاف پشتیبانی در سمت چپ.

بیش از آخر هفته Klobuchar سیاسی متفقین تقسیم شد در مورد اینکه آیا او باید در مطبوعات با این استدلال که او باید رقابت از طریق سهشنبه چرا که او احتمالا حمل مینه سوتا و انکار ساندرز این فرصت را به برداشت تعداد زیادی از نمایندگان وجود دارد. در رای گیری داخلی, Klobuchar برگزار شد 13-نقطه سرب بیش از ساندرز بود که در جایگاه دوم با یک باریک و سرب بیش از بایدن با توجه به یک کپی از این نظرسنجی بررسی توسط بار.

اما پس از بایدن جای کسی را گرفتن ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی نزدیک به 29 درصد و outdistancing Klobuchar و Buttigieg با حتی بیشتر قوی margin — Klobuchar شروع به عمدی با مشاوران در مورد اینکه آیا این حس به ادامه در این مسابقه حتی تا روز سهشنبه به گفته افراد آشنا با مکالمات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

تصمیم گیر برخی از کارکنان با تعجب در آینده حتی به عنوان اعضای تیم او در روند خرید اعتبار برای آینده تلویزیون تبلیغات. در سالت لیک سیتی تجمع صبح روز دوشنبه Klobuchar خیانت هیچ نشانه ای که او در مورد به پایان نامزدی او را.

با خروج ناگهانی, Klobuchar معتقد است که حداقل برخی از فرصتی که در مینه سوتا می تواند نکته سوی بایدن. در یک تماس تلفنی با کارکنان خود را, او گفت که او با افتخار از داشتن اجرای “مبارک مبارک کمپین.”

Klobuchar گفت: در تماس است که او تا به حال به در نظر گرفتن “آنچه که بهترین است برای کشور ما در حال حاضر” توضیح داد که تا به حال منجر به حمایت بایدن.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im