کسب و کار نوک پا راه رفتن به جهان از ماسک و دستکش و با احتیاط مشتریان

یک آرایشگر دادن یک اصلاح در آتلانتا با یک ماسک صورت و دستکش در محل, لباس شد بیشتر شبیه به یک جراح آماده شدن برای یک آپاندکتومی. سالن زیبایی شد, درخواست مشتریان به ثبت قانونی چشم پوشی قبل از آنها تا به حال موهای خود را رنگ یا فر. و گرجستان مقامات توصیه می شود که صاحبان سالن انجام حرارت چک در ورودی خود را.

دهانه باعث پرشور انتقاد برخی از آن که از ساکنان و صاحبان کسب و کار و برخی از بسیار بالاتر ، Gov برایان کمپ را برای گرجستان مورد انتقاد قرار گرفت به عنوان زودرس این هفته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به طور کلی ابراز اشتیاق برای باز کردن اقتصاد آمریکا. در آتلانتا شهردار Keisha لنس کف رفت و در تلویزیون ملی صبح روز جمعه به اصرار ترکیبات خود را به ماندن در خانه.

همه گوش.

Chris Edwards خود را باز کرد آتلانتا آرایشگاه جمعه در ساعت 7 صبح فقط به عنوان او قبل از همه گیر جاروب کشور است. او عینک آبی فولاد ماسک و فشرده خود دست به دستکش که به سختی تحت پوشش کف دست خود را. او فکر نمی کنم او می تواند مشغول با توجه به اختلاف بیش فرماندار منظور اجازه مغازه ها مانند بازگشایی در گرجستان است.

و در عین حال متواضع جریان از مشتریان به زودی وارد برخی از braving صبر کنید داخل در صندلی گسترش چند پا از هم جدا دیگران حلق آویز کردن فقط در خارج از درب و یا در اتومبیل های خود را.

“من فکر نمی کنم من خواهد بود ناودان” ادواردز, 47, گفت:. “برخی از مردم از ترس به بیرون. من آن را دریافت کند.”

آرام قوانین متنوع در تعداد انگشت شماری از کشورهای است که در زمان گام های اولیه در این هفته به بازگشایی شده است. بسیاری از ملت بود که به مراتب بیشتر هوشیار و آگاه است که ما تبدیل شده به کشور با بیشترین تعداد موارد شناخته شده. اگر چه نشانه هایی وجود دارد که نگران کننده رشد در COVID-19 عفونت به کاهش ملی تلفات همچنان به صعود با بیش از 45 ، 000 مرگ و میر همراه در سراسر هر ایالت واشنگتن دی سی و چهار ما سرزمین.

در روز جمعه وجود دارد کمی پنجره باز: آلاسکا مجاز محدود در فروشگاه خرید در فروشگاه های خرده فروشی. اوکلاهما بازگشایی دولت خود را پارک. کارولینای جنوبی بود که در مقابل بقیه کشور در تلاش خود برای جلب ساکنان از خانه های خود را یک بار دیگر اجازه دسترسی به سواحل عمومی.

Gov کیم رینولدز آیوا روز جمعه گفت که او اجازه می دهد بازارهای کشاورزان به بازگشایی و اجازه دهید پزشکان از انجام اعمال جراحی غیر ضروری آغاز و تا روز دوشنبه. که آمد به عنوان دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد که دولت تا به حال تایید 521 جدید کروناویروس موارد و 11 مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته و بزرگترین آن یک روز پرش در موارد.

برخی از کشورهای دیگر — از جمله پنسیلوانیا, ایلینوی و کارولینای شمالی — که به مراتب بیشتر محتاط با فرمانداران اعلام الحاقات از اقامت خود را در خانه سفارشات برای یکی دیگر از چند هفته.

و در نیویورک که در آن مرگ و میر ناشی از این ویروس خود را ادامه داد تدریجی تبار با دولت ضبط 422 پنج شنبه به کمترین تعداد از آوریل 1 Gov اندرو کومو گفت: او نمی خواهد تصمیم بگیرد تا هفته آینده که آیا برای حفظ شهر نیویورک مدارس بسته برای بقیه سال تحصیلی.

دولت-با-رویکرد دولت به معنای وجود یک استراتژی واحد برای بازگشایی این کشور است.

حامیان آرامش قوانین گفت: آن زمان برای پایان دادن به کنترل در ایالت’ اقتصاد و اجازه می دهد صاحبان کسب و کار برای باز کردن زمانی که آنها آماده بودند.

A barber in Broken Arrow, Okla, cuts a customer's hair on Friday, April 24, 2020, the first day he could reopen during the coronavirus pandemic. The New York Times

یک آرایشگر در پیکان (فلش) شکسته Okla کاهش مشتری در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 اولین روز او می تواند بازگشایی طول coronavirus بیماری همه گیر. نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $484 میلیارد امداد لایحه به صورت قانون در جمعه جایگزینی یک صندوق برای کسب و کارهای کوچک بسته با مستندات و ارائه پول برای بیمارستان ها و افزایش تست به عنوان دفتر بودجه کنگره گفت: انتظار می رود فدرال کسری بودجه به آمار $3.7 تریلیون دلار برای سال 2020 سال مالی و بیکاری به شناور در حدود 12٪.

دولت هرزه Kasey نجار گرجستان جمهوری خواه که نشان دهنده شهر دالتون برنامه ای برای باز کردن دو رستوران او صاحب با محدود صندلی شروع دوشنبه زمانی که کمپ را به منظور اجازه می دهد تا رستوران شروع به ناهار خوردن در سرویس دوباره.

نجار تمجید فرماندار تصمیم گیری و مقایسه وضعیت favourably را پس از حمله کوسه: برخی از beachgoers او گفت که عجله حق بازگشت به آب است. دیگران می ماند با خیال راحت بر روی شن و ماسه.

در بسیاری از آلاسکا قوانین برای رستوران ها در حالی که به طور رسمی اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی شد تا محکم محدود است که این امر نه از لحاظ اقتصادی برای بسیاری به باز حداقل در هر زمان به زودی گفت: سارا Oates رئیس جمهور و رئیس اجرایی از آلاسکا کاباره هتل و رستوران و خرده فروشان در ارتباط است.

داخل صندلی در رستوران ها وجود دارد محدود به 25 درصد ظرفیت و جداول باید 10 فوت از هم فاصله اندازه گیری لبه به لبه.

در میانه شهر اوکلاهما مشتریان نشسته در کامیون وانت در خارج از جو آرایشگاه در صبح روز جمعه در انتظار نوبت خود را به رفتن در یک در یک زمان. پس از تعطیل برای پنج هفته صاحب جو Gann گفت که او برای رزرو قرار ملاقات در تمام طول روز.

“من خوشحالم که آن را شروع به باز کردن” Gann گفت: صحبت کردن از طریق یک فولاد ماسک به عنوان او به یک مشتری در یک خدمه را کاهش دهد. او رشد کرده بود نا امید در طول خاموش کردن بدانم که آیا مقامات تا به حال overreacted.

اما نه هر کس شد خیلی سریع به بازگشت به کسب و کار. دو مغازه پایین ناخن سالن شد و هنوز هم توقیف. و در نورمن اوکلاهما که در آن شهردار Breea کلارک صادر کرد, اقامت در خانه سفارش محلی محدودیت های باقی مانده در اثر حداقل تا آوریل 1.

در کارولینای جنوبی ترافیک بود و نور در امتداد دشت بزرگراه به طور معمول شلوغ راهرو خودرو نمایندگی رستوران ها و فروشگاه ها در نزدیکی چارلستون است. فروشگاه های مواد غذایی مشغول بودند اما بسیاری از محلی متعلق به مغازه ها و تمام چشمه های معدنی و سالن باقی مانده توقیف.

در گرجستان کمپ دریافت بیشترین توجه ملی و محکومیت — برای خود به خصوص تهاجمی برنامه ریزی طول می کشد که حتی به عنوان ویروس همچنان داد و بیداد و با وجود هدایت از مقامات بهداشت فدرال است که می گوید اول باید رکورد 14 روز رو به پایین مسیر از موارد. گرجستان شروع ماه با کمتر از 5,000 موارد شناخته شده و کمتر از 160 coronavirus مرگ و میر. در حدود سه هفته است که رقم رشد کرده است به 20,905 موارد و 871 مرگ اکثر آنها ساکنان سیاه, حتی اگر آنها حساب برای حدود یک سوم از جمعیت این ایالت.

چند ساعت قبل از اولین آرایشگاه باز کمپ دوباره در دفاع از تصمیم خود در توییتر. “در حال حاضر با مساعد داده و تایید از مقامات بهداشتی دولت ما در حال گرفتن یکی دیگر از اندازه گیری گام به جلو با باز کردن توقیف کسب و کار به صورت محدود عملیات,” او نوشت.

آتلانتا در روز جمعه به سختی احساس مانند یک شهر به حالت عادی بازگشت. خیابان ها به طور معمول snarled با ترافیک هنوز تجربه نور قطره ای از وسایل نقلیه. تعدادی از فروشگاه ها که اجازه داده شد برای باز کردن — مو مکان های ناخن, سالن, تا تو, سالنهای بولینگ کوچه — بسته باقی ماند.

Midtown کاسه 60 سال آتلانتا جزء اصلی تاریک بود. اما 25 دقیقه دور در حومه کنساو گرجستان Bowlero یک آلاینده کوچه بولینگ و بازی باز کرده بود با ویژه ساعت. همه این بازی ها روشن شد و جایزه بود و کارکنان و در عین حال هیچ یک از بازی. پرتاب شد و با استفاده از تنها یک زن و شوهر از خطوط.

در آتلانتا محله Buckhead اتومبیل cruised توسط کمپ های رانندگان بوق نارضایتی خود را در یک برنامه ریزی حرکتی اعتراض. نشانه ضمیمه شده به یک ماشین هایلایت اولین نامه از فرماندار آخرین, نام, اعلام, “کشتن همه Meemaw قبل از موعد مقرر.”

گرجستان لوازم آرایشی هیئت مدیره صادر دستورالعمل برای بازگشایی چشمه های معدنی و سالن نشان می دهد استفاده از ماسک برای مشتریان و کارگران متوسط چک با مادون قرمز دماسنج غربالگری سوالات (“آیا شما تا به حال سرفه? آیا شما تا به حال یک تب?”), و-انتصاب-تنها قوانین. اما این دستورالعمل نمی شد که به دنبال آن در بسیاری از بازگشایی سالن بازدید جمعه.

در یکی از محله تاتو و سوراخ کردن سالن نامیده می شود Iinked مشغول بود با 10 مشتریان کهنه به فضای کوچک است. برایان پن صاحب مغازه بود ارائه $10 سوراخ به پیاده روی به حدود 40,000 Instagram followers برای اولین روز خود را پشت باز و بسیاری از مردم در نظر گرفتن مزیت های.

پن گفت: آنها مراقب باشید به نگه داشتن چیزهای ضد عفونی. اما او با پوشیدن یک ماسک و تنها برخی از کارگران و مشتریان آنها را در. هیچ کس حرارت هوا گرفته شد. و در حالی که او گفت که او نگران بود در مورد ایمنی او نیز تعجب اگر virus به عنوان خطرناک به عنوان گزارش شده بود.

“من هنوز هم می گویند در خانه بماند” گفت: Amanda جکسون یک مشتری و یک پرستار در بیمارستان های عمومی در مرکز شهر. اما او ساخته شده یک استثنا برای تولد او — به سوراخ کردن زبان.

در ستاره نقره ای آرایشگاه در قلب شیرین Auburn یکی از آتلانتا ترین طبقه آفریقایی محلات وجود دارد سه آرایشگران با دستکش و ماسک و بدون ماسک گرفتن کوتاهی مو.

“مردم باید برای دریافت کلمه است که ما باز گفت:” ادواردز خواهد شد, یک شرکت صاحب مغازه. “این رفتن به گرفتن برخی از زمان.”

ادواردز گفت که او با حمایت فرماندار منظور اجازه می دهد مکان هایی مانند خود را به باز کردن. “اگر مردم نمی خواهید برای آمدن, آنها ندارد, به,” او گفت:.

ادواردز گفت: سلمانی کاربردی برای وام های فدرال از اداره کسب و کار کوچک بود اما نه دریافت هر گونه کمک. که در سمت چپ این کسب و کار کوچک چاره ای جز باز کردن درهای خود را به او گفت. نبود چک کردن مشتریان درجه حرارت با دماسنج مادون قرمز, چرا که او تا به حال دریافت نکرده حمل و نقل او دستور داده بود.

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان و فعالان استدلال می کنند که بازگشایی کسب و کار می تواند به افزایش خطر عفونت در میان آسیب پذیرترین اشاره کرد که بسیاری از کسانی که از بازگشت به شغل خود می شود و کم درآمد کارگران که دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی.

فعالان را با اشاره به نژادی و نابرابری اجتماعی و اقتصادی در میان کسانی که با دریافت coronavirus تشخیص و با هم تداخل دارند با کسانی که کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“یکی از چیزهایی که نگرانی های ما تا حد زیادی” گفت: Oleta گرت فیتزجرالد, است که بخشی از جنوب روستایی سیاه زنان ابتکار “است که این عجله برای رفتن به محل کار ساخته شده است در یک قضیه است که ما کارگران و مردم ما قابل تعویض هستند.”

کارشناسان گفت: این مهم به صورت گسترده تر تست انجام می شود و برای کمک به محافظت از این کارگران است.

“در غیر این صورت ما ارسال ما مردم به خروش کوره به سوزانده گفت:” دکتر کامارا فیلیس جونز, استاد جامعه, بهداشت و طب پیشگیری در Morehouse دانشکده پزشکی.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de