کسب و کار چهره زشت انتخاب: چشم پوشی از coronavirus مشاوره و یا در معرض خطر بودن شکایت برای نقض قرارداد

محدودیت هایی که معرفی شده اند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن به خوبی مستند اثر در کسب و کار. بخش های مختلف هستند اما تا اطلاع ثانوی بسته در حالی که دیگران در حال عملکرد خوبی در زیر قابلیت های معمول خود را. یکی از مهم نتیجه است که دریافت کرده است و بدون توجه است که این برنامه به طور بالقوه برگ بسیاری از کسب و کار در قبال نقض قرارداد است که ساخته شده است بسیار دشوار به انجام.

این قانون که حاکم این منطقه در انگلستان و ولز شناخته شده است به عنوان سرخوردگی از قرارداد. آن را می گوید که زمانی که چیزی اتفاق می افتد از طریق هیچ تقصیر از هر دو حزب است که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای دیدار با تعهدات قراردادی و قرارداد به طور موثر به پایان می آید. هنگامی که یک قرارداد نا امید است در این راه هیچ کس می تواند شکایت کرد و خسارت چرا که پیمانکاران در حال رهایی از بدهی های خود را.

این برای تلفن های موبایل مانند حس مشترک اما باید متعادل در برابر پتانسیل بی عدالتی به طرف دیگر هنگامی که یک قرارداد فسخ شده است. به همین دلیل دادگاه صرفا محدود به شرایطی است که در آن سرخوردگی صدق می کند.

آنها از کسب و کار از مسئولیت اگر آنها ارائه شده است کاملا قادر به انجام وظایف قراردادی خود را اما هنوز هم کسانی هستند که از لحاظ فنی قادر به پاسخگویی به آنها. در حال حاضر بحران این را انکار می کند حفاظت برای بسیاری از وظایف را به انجام برسانند. در اثر این قانون incentivising چنین کسب و کار به عمل غیر مسئولانه و چشم پوشی دولت توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از نقض قراردادهای تجاری – با به طور بالقوه خطرناک حذفی, اثرات, برای سلامت عمومی است.

که محافظت شده است

فرض کنید یک قرارداد نیاز به خدمات خاص انجام شود توسط یک فرد خاص در یک زمان خاص – یک متخصص نقشه بردار می گویند. اگر شرکت قادر به ارسال نقشه بردار مربوطه به سایت به دلیل آنها در انزوا خواهد بود که به احتمال زیاد آنها را تبرئه مسئولیت.

به همین ترتیب قرارداد به احتمال زیاد نا امید که آنها نمی تواند انجام شود چرا که یکی از کسب و کار شده است و دستور به توقف تجارت. این امر احتمالا به عنوان مثال محافظت از یک رستوران و یا میخانه از شکایت برای امتناع از گرفتن پستان تحویل گوشت از آن عرضه شده است. این امر تنها قابل اجرا خواهد بود اگر این رستوران به طور انحصاری در خدمت مردم در محل به عنوان در غیر این صورت هدف خود قرارداد عرضه خواهد در اثر باقی می ماند.

نکته در اینجا این است که نا امیدی تنها کمک های کسب و کار است که به طور کامل قادر به تجارت. کسانی که باقی می ماند و قادر به انجام برخی از فعالیت های معمول خود را به عنوان مثال مواد غذایی غذای آماده و یا سفارش پستی شراب باقی می ماند ممکن است موظف به عقد قرارداد با تامین کنندگان خود را – مگر اینکه آنها می توانند مذاکره قطعنامه با تامین کنندگان خود را. اگر آن را باید تبدیل به uneconomical به انجام این فعالیت ها بدون همچنین در ادامه به تعامل در محل فروش آن را بدون تفاوت آنها را هنوز هم به طور بالقوه محدود می شود هر قرارداد عرضه یا هر چیز دیگری.

هنوز مشکل بیشتر است و این وضعیت با کسب و کار است که دستور داده شده است اما انتخاب کرده اند به انجام این کار به دنبال دولتی راهنمایی. شرکت های ارائه خدمات در سراسر کشور را متوقف تجاری مطابق با دستورالعمل های مسافرت در اطراف غیر ضروری سفر, به عنوان مثال. دفاتر خواهد درهای خود را بسته اند چرا که آنها باید فضای کافی برای ارائه اجتماعی فاصله. این شرکت ممکن است قطع خدمات است که می تواند ارائه شده از راه دور.

هنوز هم حمل و نقل? hxdbzxy

اینها همه مسئولیت اجتماعی انتخاب شده در جهت منافع عمومی اما هیچ یک از آنها محافظت خواهد شد توسط سنتی سرخوردگی بوده است. دکترین هرگز نمی تواند استناد در پاسخ به “خود ناشی از” حوادث صرف نظر از انگیزه های پشت این تصمیم است.

این است که چرا این قانون در حال حاضر به نظر می رسد به مجازات کسب و کار است که در حال مسئولیت اجتماعی. آن incentivises آنها را به غیر مسئولانه است. دکترین نا امیدی به طور معمول فراهم می کند بسیار مورد نیاز به یقین به هر کسی که ورود به یک قرارداد. طنز در بحران کنونی این است که همین محدودیت ها در واقع ایجاد عدم اطمینان به جای.

که در آن این آگهی

به عنوان برخی از موارد پیدا کردن راه خود را به دادگاه قضات نیز ممکن است پیدا کردن راه در اطراف این مشکلات است. در زمان جنگ به عنوان مثال دادگاه ها دیده می شود مناسب به “خم” قوانین موجود برای پیشبرد سیاست های اجتماعی با هدف حفاظت از امنیت ملی: در Spolka Akcyjna v Faribairn Lawson Combe باربور (1943) دادگاه نادیده گرفته و قوانین معمول در مورد نوشته شرایط قرارداد به عنوان احزاب ممکن است در غیر این صورت باید خود را از جیب برای امتناع از تجارت با اشغال لهستان در طول جنگ جهانی دوم است.

بحران کنونی است که در همان نوع از قلمرو بنابراین مشابه استدلال به خوبی می تواند قانع کننده با توجه به سلامت عمومی است. برای درمان مسئولیت اجتماعی احزاب favourably قضات ممکن است درخواست یک لیبرال تفسیر به “خود انگیزه” و یا به چه تعداد به عنوان “غیر قانونی” در این زمینه همه گیر محدودیت.

در عین حال این امکان از کمک به کسب و کار که نیاز به تصمیم گیری در اینجا و در حال حاضر و چنین خوش بینی خواهد بود بی پروا. قضات ممکن است به همان اندازه توان و تمایلی به گسترش قانون موجود با توجه به ترس است که آن را مجموعه ای از رویه ها است که می تواند سرخوردگی دکترین بیش از حد گسترده ای در موقعیت های دیگر. آنها همچنین ممکن است نگران باشید که آنها اجازه کسب و کار به بهره برداری دکترین در “ایمان بد” برای فرار از بدهی – دانستن است که کسانی که با عمیق ترین جیب احتمالا قادر خواهد بود به ترین مزیت.

تنها راه برای ارائه کافی یقین برای کسب و کار است که دولت به قانون بلافاصله. این ممکن است شامل سفارش غیر کلیدی کسب و کار به بلافاصله یا با قرار دادن فاصله دستورالعمل الزام آور قانونی جای پا; و یا عبور از قانون absolving شرکت مسئولیت در این قرارداد که در آن آنها به طور داوطلبانه در تعامل اجتماعی مطلوب رفتار مانند فاصله.

حاکم بر عملیات کسب و کار توسط diktat در این مد به نظر می رسد ممکن شدیدی اما آن است که تنها راه برای ارائه یقین است. این یقین است که سرمایه گذاری های تجاری بیشترین نیاز در حال حاضر: منابع کمیاب در این بار تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو