یک گروه به نمایندگی از کانادا رهبران کسب و کار است که دعوت از نخست وزیر جاستین ترودو را بیشتر اقدام قاطع برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Goldy Hyder, رئيس جمهور و مدیر عامل شورای کسب و کار از کانادا, نوشت, نامه ای سرگشاده به ترودو در شنبه خواستار سخت خود سیاست جدا سراسر کشور برای کمک به کاهش سرعت رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما مصرانه از شما و رهبران از استان ها و مناطق به وضوح صحبت می کنند و با یک صدا” می خواند این نامه است. “آغاز بلافاصله همه کانادایی ها باید گفته شود نه خواسته و یا توصیه به ماندن در خانه مگر اینکه شغل خود را ضروری است و یا آنها را باید به ترک خانه برای خرید مواد غذایی و سایر ملزومات.”

شورای کسب و کار در کانادا نیز می گوید که دولت باید از این قدرت برای کاهش این بیماری همه گیر مرگ و میر, اما تنها اگر آنها عمل می کنند به شدت.

سازمان — که عضو شرکت ها استخدام 1.7 میلیون نفر از مردم در هر منطقه و بخش از کشور — می گوید: اقتصاد کانادا را بهبود می یابند و بیشتر تندرو رویکرد را در واقع سرعت این بهبود است.

“ما تحسین مراحل خود را در دولت و دیگران در سراسر کشور گرفته اند به آدرس بهداشت و درمان اضطراری و ارائه کمک های مالی به افراد خانواده ها و کسب و کار” می خواند این نامه است. “اما در تمام جبهه ها خیلی بیشتر مورد نیاز است. کارفرمایان ما به نمایندگی از شما حمایت خواهد کرد در نظر گرفتن قوی ترین اقدام ممکن است به مبارزه با گسترش COVID-19.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 21 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو