این در زمانی که حقوق قانونی برای, لزبین, گی, bisexual, transgender و افراد دو جنسیتی کاهش حق در سراسر قاره آفریقا است. در ماه اکتبر گذشته LGBTQ فعال برایان Wasswa به قتل رسید و در خانه خود در اوگاندا به دلیل افزایش تماس برای احیای اوگاندا به اصطلاح کشتن همجنسگرایان لایحه که زده این کشور به دادگاه عالی در سال 2014. در شرق و کشورهای آفریقایی مانند اوگاندا و بروندی, LGBTQ مردم نیست فقط ترس از دست دادن شغل خود را مورد ضرب و شتم توسط پدر و مادر خود و یا باندهای پدر و مادر و همسایگی جوانان و اخراج از خانه های خود. اولویت خود را فقط زنده ماندن.

در حال بارگذاری

دادگاه سکوت در چنین جنایات صحبت می کند حجم در مورد جهان بینی: که زندگی همجنسگرایان مردم یکبار مصرف هستند که آنها از مراتب کمتر ارزش بیش از دیگران است. “من نفرت نیست کسی” او بارها ادعا کرد در دفاع اما تیز حقیقت این است که او یک حامی و توانمند از نفرت. سازمان مانند FamilyVoice استرالیا است که سازمان دادخواست آنلاین مانند من ایستاده با مارگارت دادگاه و استرالیا مسیحی لابی تلاش خواهد کرد به شستن خود با نفرت گفت: این یک مسئله آزادی بیان است. آنها چشم پوشی گی یا لزبین, در بروندی در روزانه ترس از زندگی خود مدفون در کنیا کشته شده به دست پلیس; هزاران نفر محبوس به پوسیدگی در زندانها در خاورمیانه; همجنسگرایان بچه ها زورگویی در مدارس در استرالیا. دادگاه نظرات در مورد تغییر جنسیت ورزشکاران و نوجوانان فراجنسیتی بودن کنترل توسط شیطان خواهد بود خنده دار اگر آنها استفاده می شود به اعتبار آزار و اذیت و جشن جهل.

وجود دارد بدون در نظر گرفتن دور دادگاه سرنوشت دستاوردهای به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تنیس از همه زمان. در سال 1970 او برنده چهار عنوان عمده – Australian Open, French Open, Wimbledon, و ما باز است. این اتفاق جلوگیری نمی کند او را از بودن یک promulgator از نفرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو