HMS تلاش را یک هفته اقامت در سواحل Kamay در سال 1770 به همراه داشت بسیاری از گیاه شناسی نمونه ناشناخته برای علم غربی کاپیتان جیمز کوک به نام منطقه خلیج گیاه شناسی.

در این دیدار کشتی, تاریخ طبیعی, متخصص جوزف بانک صحبت کرد favourably از چشم انداز و گفت: این شبیه “moorlands انگلستان” با “knee-high برس از گیاهان کشش بیش آرام و treeless تپه تا آنجا که چشم می تواند”.

از آن پس Kamay تبدیل به یک آیکون از استرالیا را محکوم تاریخچه و حاکی از سلب مالکیت از مردم بومی از کشور است.

A new series from The Conversation.

اما خاطرات قبل از, انگلیسی, فلور را تا حد زیادی از دست داده است. تحقیقات در حال انجام نقاشی بر روی داده های زیست محیطی و بومی اروپا و تاریخ نشان می دهد چه این محیط یک بار نگاه کرد. این نشان می دهد که بسیاری از مفروضات در مورد چشم انداز تاریخی ما امروز در واقع ممکن است اشتباه باشد.

سایت بهتر منعکس 20 قرن اروپایی بهره برداری از چشم انداز از آن را در اوایل و یا pre-انگلیسی گیاه شناسی خلیج.

از مرداب به حومه

امروز در ساحل شمالی Kamay اعمال استرالیا به عنوان دروازه ورود به جهان است. این میزبان استرالیا شلوغ ترین فرودگاه بین المللی و یکی از استرالیا بزرگترین ظرف بنادر عمده راه های شریانی و به سرعت در حال رشد مسکونی مردم است.


ادامه مطلب: سیاه آسمان و دریاهای مواج: چگونه اولین ناوگان کردم برای اولین بار طعم استرالیا بی رحم آب و هوا


از اوایل قرن 19 توسعه شهری به تدریج overprinted یک شبکه گسترده ای از آب های زیرزمینی تغذیه swamplands که حوضه آبریز تمدید شمالی از Kamay به آنچه که در حال حاضر مرز جنوبی سیدنی CBD.

این مرداب ها را تا حد زیادی ناپدید شده در زیر حومه شهر شده اند و یا محصور به زمین گلف و استخر یا محدود تالاب در کنار صلیب جنوبی درایو – دید آشنا به هر کسی که رانده بین سیدنی شهر و فرودگاه خود را.

Kamay دارای یک سرعت در حال رشد مسکونی مردم است. شاتر

بازدید استعماری بریتانیا مقامات به عنوان هر دو ناسالم مزاحمت و بحرانی منابع همیشه در حال کوچک شدن تالاب ها نقش حیاتی در تامین آب و توسعه صنعتی از اوایل سیدنی قبل از تبدیل شدن به آلوده و بیماری زا دمه.

یک misremembered گذشته

“طبیعی” باقی مانده از سابق swamplands امروز در نظر گرفته شده به ارزش حفاظت بالا در هر دو ایالتی و فدرال محیط زیست و حفاظت از میراث قانون.


ادامه مطلب: جمعه مقاله: تاریخ نوشته شده در زمین – سفر از طریق Adnyamathanha Yarta


اما تلاش برای محافظت از اکوسیستم است که منعکس کننده یک نسخه از گذشته دارای یک محدودیت عمده. اطلاعات در دراز مدت مورد گذشته خود گونه ترکیب و ساختار می توان تکه تکه misremembered و یا وجود ندارد.

یک نقشه نشان دادن Kamay (گیاه شناسی خلیج) Swamplands از سال 1894. تصویر از Mitchell, مجموعه, State Library of NSW نویسنده ارائه شده

این مسئله در مورد Kamay swamplands که مانند بسیاری از اکوسیستم شهری بوده است تکه تکه hydrologically تغییر و آلوده است.

هنوز همه از دست داده است. مطالعه گرده منتشر شده از گیاهان گلدار و مخروطیان است که می تواند جمع آوری و حفظ در رسوب لایه از طریق زمان.

به دنبال این حفظ گرده به ما امکان ایجاد یک جدول زمانی از پوشش گیاهی تغییر بیش از صدها تا هزاران سال.

ترجمه باتلاق

یکی تالاب باقی مانده به نام Lachlan باتلاق رخ می دهد در springhead از swamplands در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک. Boardwalks و علائم در سایت تشویق بازدید کنندگان به تصور مرداب و paperbark جنگل (Melaleuca quinquenervia) اطراف آنها را به عنوان یک یادگاری از pre-انگلیسی سیدنی.

Paperbark درختان تسلط بر چشم انداز در Lachlan باتلاق. نویسنده ارائه شده

ما با استفاده از روش گرده در Lachlan باتلاق برای تعیین اینکه آیا معاصر اکوسیستم نشان دهنده قبل از چشم انداز اروپا محافظت می شود.

و نتایج ما نشان می دهد که در زمان اشغال بریتانیا به مرداب احاطه شده بود باز Ericaceae تحت سلطه هیت. Casuarina و Laevigatum گونه بودند غالب باتلاق درختان نمی باتلاق paperbark.

این گیاه جامعه بود و در حال حاضر در محل برای حداقل قبل از 2000 سال بود و تنها جایگزین معاصر paperbark جنگل بین 1890s و 1970s.

یک سال 1844 نقاشی از Lachlan باتلاق نشان دادن باز و چشم انداز. تصویر از دیکسون مجموعه, State Library of NSW نویسنده ارائه شده

دانش فرهنگی

کار مداوم از لا Perouse جامعه بومی رهبری تیم تحقیقاتی نقاشی بر دانش بومی و تاریخ اروپا نشان می دهد این باز heathland پوشش گیاهی بزرگ شد به طور مداوم در سراسر Lachlan گیاه شناسی و مرداب ها در طول و قبل از استعمار اروپایی از سیدنی.

مستمر دانش فرهنگی در مورد محیط زیست برگزار می شود محلی Dharawal مردم ارائه می کنند یک تصویر غنی از Kamay را گیاهشناسی و چگونه از آن استفاده می شد – و قبل از ورود HMS تلاش.


ادامه مطلب: حافظه کد: چگونه دهان و دندان فرهنگ حفظ اطلاعات زیادی


مثلا Garrara یا چمن درخت (Xanthorrhoea) که به تصویر کشیده شده است در بسیاری از اوایل استعماری, نقاشی, چند استفاده از گیاه استفاده می شود برای ساخت ماهیگیری spears – یک سنت را تایید کرد امروز در لا Perouse بومی جامعه است.

به طور مشابه دیگر مواد غذایی و گیاهان دارویی شده است مدت طولانی است که مورد استفاده توسط این جامعه است. این شامل پنج گوشه ها (Ericaceae), بومی, عشبه بیابانی (Smilax), Lomandra (Lomandra) و چند استفاده از هیت و باتلاق گیاهان مانند ساحلی تاج (اقاقیا پونه ايرانی) باتلاق بلوط (Casuarina glauca) و ساحلی درخت چای (Laevigatum leptospermum).

Xanthorrhoea گیاهان بزرگ در سراسر خلیج گیاه شناسی قبل از استعمار اروپایی. شاتر

این گیاه گونه شرح داده شده و استفاده شده توسط مردم محلی در ارتباط با پيش اروپایی بازسازی پوشش گیاهی از Lachlan باتلاق گرده ضبط و با آنچه که شرح داده شده در اوایل انگلیسی, سوابق.

همه از دست رفته است

ما درک مشترک از Kamay چشم انداز به عنوان به رسمیت شناخته شده در باتلاق حفاظت شده باقی مانده در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک مبتنی بر misremembering از گذشته است.

اگر ما اهداف آینده هستند به حفظ زیبا و منحصر به فرد اکوسیستم که فرار کرده اند اروپایی بهره برداری و سوء مدیریت – مانند نسخه گیاه شناسی خلیج شرح داده شده توسط بانک ها — آن را بسیار مهم برای شروع جمله و گوش دادن به بلند مدت زیست محیطی تاریخ به تعریف ما تحقیقات علمی است.


ادامه مطلب: Dreamtime علم و روایت های بومی استرالیا


ما باید انعطاف پذیر اکوسیستم غنی از چشم انداز مطلع انباشته دانش بومی گذشت بیش از نسل های بسیاری است.

هر چند سیدنی زیست محیطی گذشته ممکن است misremembered آن را از دست داده است به طور کامل. میراث خود را ماهرانه رمزی به مانده مناظر قبل از اشغال بریتانیا و حفظ مستمر در سیستم های دانش زمین برای اولین بار مردم.

با مراقبت از آن خوانده می شود و مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت انعطاف پذیر و معتبر شهری اکوسیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de