به عنوان بالا افزایش شهرستانها رشد به سمت بالا و بیرون افزایش تعداد پرندگان می میرند توسط توفنده به شیشه ساختمان در هر سال. و البته بسیاری دیگر شکستن منقار بال و پاها و یا دیگر رنج می برند آسیب فیزیکی. اما ما می تواند کمک به از بین بردن خطر با طراحی خوب.

اکثر تحقیقات به ساختمان مربوط به مرگ پرنده انجام شده در ایالات متحده و کانادا که در آن شهرهایی مانند تورنتو و شهر نیویورک قرار دارد در مسیرهای مهاجرت پرندگان. در شهر نیویورک به تنهایی و مرگ و میر از پرواز به ساختمان مورد 200,000 پرندگان در سال است.

در سراسر ایالات متحده و کانادا پرنده جمعيت منقبض شده حدود 3 میلیارد دلار از سال 1970. این علل عبارتند از از دست دادن زیستگاه و شهرنشینی و آفت کش ها و اثرات گرمایش جهانی که باعث کاهش منابع غذایی.

حدود 365 میلیون به 1 میلیارد پرندگان می میرند هر سال از “غیر طبیعی” باعث می شود در ایالات متحده است. بزرگترین پرنده قاتل در آمریکا باقی مانده است حدود 60-100 میلیون رایگان-محدوده گربه که کشتن نزدیک به 4 میلیون پرنده در سال است. استرالیا فکر این است که تا 6 میلیون گربه وحشی.


ادامه مطلب: For whom the bell tolls: گربه کشتن بیش از یک میلیون پرندگان استرالیا هر روز


اما شایع جهانی شهرنشینی است که با قرار دادن تکیه بر شیشه های ساختمان های جلو از مرحله ای به عنوان یک “غیر طبیعی” علت مرگ پرنده و مشکل نمایی در حال رشد است.

در خط پرواز

اکثر پرندگان پرواز در حدود 30-50km/h با شاهین قادر است تا 200 کیلومتر/ساعت. در هنگام مهاجرت پرندگان به طور کلی صرف پنج تا شش ساعت پرواز در ارتفاع 150 متر و گاهی بسیار بالاتر است.

و اینجاست که مشکلات شروع با ساختمان های بلند. بسیاری از آنها بسیار بلندتر از ارتفاع که در آن پرندگان پرواز. در ملبورن به عنوان مثال استرالیا 108 316 متر Eureka 300 متر شفق 270 متر و ریالتو 251 متر است. لیست در حال رشد است به عنوان شهر گسترش عمودی.

پارادایم بالا افزایش gothams, New York City, صدها آسمان خراش بیشتر به طور کامل با شیشه انعکاسی دیوار. یک تجارت جهانی است و 541 متر بالا 1931 Empire State 381 متر (اگر چه نه تمام شیشه ای) و حتی شهر 100-بالاترین ساختمان 712 خیابان پنجم 198 متر است.

برای اضافه کردن به مشکلات این جنگل از شیشه های شهر نیاز به ساختمان به ارائه پشت بام سبز ، این جذب roosting پرندگان که پس از آن راه اندازی کردن داخل دره از انعکاسی شیشه ای دیوار – اغلب اشتباه این برای آسمان باز و یا درختان منعکس شده از پشت.

بازتاب درختان و آسمان فریب پرندگان به پرواز مستقیم به ساختمان. فرانک L Junior/شاتر

مشکل از نور و بازتاب

اکثر شهرهای امروز شامل عمدتا شیشه ساختمان – حدود 60 درصد از سطح خارجی دیوار. این ساختمان ها نه تکیه بر قابل مشاهده فریم همانطور که در گذشته بسیار محدود و یا بدون openable ویندوز (برای انسان دلایل ایمنی). آنها به طور کامل تهویه مطبوع ،


ادامه مطلب: شیشه ای آسمان خراش ها: بزرگ زیست محیطی حماقت است که می تواند اجتناب شده است


پرندگان نمی تواند تشخیص نور و بازتاب های شیشه ای به نظر نمی رسد به آنها را به جامد. اگر آن را روشن است که آنها آن را به عنوان تصویر فراتر از شیشه است. آنها همچنین می توانند در ساختمان cul-de-sac حیاط – فضاهای باز و بسته می رسد تله.

در شب مشکل این است که نور از ساختمان که ممکن است disorientate پرندگان. پرندگان کشیده شده به چراغ در شب. دیوار شیشه ای و سپس به سادگی به عنوان اهداف.

برخی از گونه های ارسال پرواز تماس های که ممکن است فریب پرندگان دیگر به مرگ خود را.

سفید-بویژه گنجشک جمع آوری شده در یک دانشگاه میشیگان-چراغ مطالعه پرندگان کشته شده توسط پرواز به ساختمان در شب روشن در شیکاگو و کلیولند. راجر هارت دانشگاه میشیگان/اینده سی سی توسط

ادامه مطلب: می خواهید برای ذخیره میلیون ها مهاجر پرندگان ؟ خود را خاموش کنید و چراغ های در فضای باز در بهار و پاییز


ما می توانیم ساختمان های امن برای پرندگان

عناصر معماری مانند چادر, صفحه نمایش, بریان ، کرکره و verandas جلوگیری از پرندگان از ضربه ساختمان. مات و شیشه ای نیز فراهم می کند یک هشدار است.

پرندگان دیدن نور ماوراء بنفش است که انسان نمی تواند. برخی از تولید کنندگان در حال حاضر در حال توسعه شیشه ای با الگوهای با استفاده از یک مخلوط اشعه ماوراء بنفش با طول موج طیف که هشدار پرندگان است اما هیچ تاثیری بر چشم انسان است.

شهر نیویورک اخیرا به تصویب یک پرنده پسند قانون نیاز به تمام ساختمان های جدید و ایجاد تغییرات (حداقل زیر 23 متر قد که اکثر پرواز) طراحی شود تا پرندگان می تواند به تشخیص شیشه ای. ویندوز باید “fritted” با استفاده از اعمال labels, نقطه, راه راه و….

جستجو برای دیگر راه های مختلف از هشدار پرندگان از خطرات ناشی از دیواره های شیشه ای و ویندوز.

ترکیبی از روش های استفاده می شود برای ترساندن و یا هشدار به دور پرندگان از پرواز به دیوار شیشه ای. این محدوده از ساختگی شاهین (دشمن) و واقعی شاهین و شاهین که ترساندن پرندگان به بالن (مانند کسانی که مورد استفاده در طول حمله رعد اسا لندن در جنگ جهانی دوم), صداهای ترسناک و گاز توپ … حتی دیگر پرندگان مرده.

محققان با استفاده از لیزر برای تولید نور ری اختلال در شهرستانها به خصوص در شب و در تاریکی روز.

سر و صدا می تواند موثر باشد اگر چه پرندگان انجام acclimatise اگر صداهای تولید شده تمام وقت. اما سر و صدا استفاده می شود به عنوان یک “صوتی خالص” می تواند به طور موثر غرق کردن پرنده پچ پچ و که دخالت نیروهای آنها را به حرکت به دنبال ارامش. تکنولوژی استفاده شده در فرودگاه ها ،

ذن پرده های توسعه یافته در بریزبن مشغول به کار در دانشگاه کوئینزلند. این رویکرد با استفاده از پرده از طناب صحافی در کنار ساختمان. این بال بال زدن در نسیم الگوهای ساخت و سایه در شیشه ای که پرندگان را دوست ندارم.

این ذن پرده نیز می توان به ویندوز را در یک خانه امن برای پرندگان است. چنین دستگاه را برخی از کار را برای بزرگ سازه های شهری است.

شایع تر است و بهترین به تصویب رسید در فاز طراحی یک ساختمان است که علامت پنجره شیشه ای تا پرندگان می توانید آن را ببینید. فقط به عنوان ما etch تصاویر بر روی درب های شیشه ای برای هشدار به مردم ما اعمال می شود یک برچسب یا عکس برگردان به یک پنجره به عنوان یک هشدار به پرندگان. حتی با استفاده از داخلی پرده نیمه باز خواهد شد و جلوگیری از پرندگان.

پرندگان شهرستانها دوستانه به عنوان بخشی از محیط مشترک. ما مسئولیت داریم که به ارائه امن پرواز و امنیت از اثرات زندگی انسان و ساخت و ساز و ما می دانیم که چگونه برای رسیدن به آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو