معماران و مهندسان ساختمان در تلاش برای ایجاد امن و مولد مکان های که در آن انسان ها زندگی می کنند و کار می کنند. ما توسعه مجتمع مقررات و دستورالعمل ها برای رسیدن به اهداف از جمله سازه, ایمنی, آتش, ایمنی, تهویه کافی و بهره وری انرژی و به پیش بینی شدید حالات مانند 100 سال سیل. این سوال برای ما حرفه ای در حال حاضر این است که آیا و چگونه 100 سال ویروسی همه گیر خواهد شد و تغییر طراحی معماری و ساختمان ،

چگونه می توانید جوامع حفاظت از ساختمان ها و یا خانه از یک پاتوژن های ویروسی در طول یک بیماری همه گیر? چه که آن را به طراحی مجدد عمومی و ساختمانهای اداری به طوری که آنها می تواند کمک به “صاف منحنی” به جای به سادگی تخلیه سرنشینان? اگر مردم می تواند شکل و تغییر جوامع میکروبی در حال حاضر در داخل ساختمان به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض پاتوژن های مضر?

در دانشگاه اورگان زیست شناسی و محیط ساخته شده (BioBE) مرکز ما مطالعه تعاملات بین انسان و ساختمان ها و میکروارگانیسم ها. اعتقاد ما بر این است که معماری نیاز به انطباق و تکامل در راه است که کمک به مردم در مدیریت داخلی microbiomes برای حمایت از سلامت. در یک مقاله جدید ما ترکیب تحقیقات در مورد چگونه میکروب تابع در داخل خانه با دانش در مورد رمان coronavirus به طرح راه های به حداقل رساندن COVID-19 انتقال در ساختمان.

کشت و یا قتل میکروب

حتی در زمان خوب و قطعا در طول بیماری های همه گیر اصلی ترین چیزی که مردم به طور معمول می خواهید به دانستن در مورد میکروب است که چگونه به آنها را بکشند. اما در واقع اکثریت قریب به اتفاق از میکروب ها به کمک انسان ها بیش از آنها ما صدمه دیده است. این ایده که میکروب های موجود در اطراف ما نقش مهمی در زندگی ما شناخته شده است به عنوان دوستان قدیمی فرضیه یا بهداشت فرضیه.

هر یک از ما خود ما میکروبیوم – مجموعه ای از باکتری ها قارچ ها ویروس ها و تک یاخته است که ساکن ما پوست و بدن است و ممکن است به عنوان منحصر به فرد به عنوان ما اثر انگشت. برخی از این میکروب ها کمک به ما را سالم نگه دارید در حالی که دیگران ممکن است باعث شود ما برای تبدیل شدن به بیمار است.

این موجودات کمک به تنظیم هضم ما و خلق و خوی ما تاثیر و وزن ما. پوست میکروب می تواند immunoprotective اثر است.

وجود دارد نیز بسیار پیچیده میکروبی اکوسیستم در فضاهای داخلی. از بین بردن تمام زندگی میکروبی از این تنظیمات می توانید ایجاد مشکلات. برای مثال روده تحریک پذیر بیماری آسم و برخی از اختلالات خلقی مرتبط شده اند به طور کلی کاهش می یابد در ما میکروبی قرار گرفتن در معرض. عدم قرار گرفتن در معرض در طول دوران کودکی به فکر جرقه overreactive عملکرد سیستم ایمنی بدن در مراحل بعدی زندگی به طور بالقوه منجر به افزایش التهاب و کمک به این مصیبت.

تمرکز صرفا بر قتل میکروب می تواند عواقب ناخواسته. برای مثال ما در آزمایشگاه به تازگی کشف ارتباط بین غلظت ترکیبات ضد میکروبی و فراوانی از آنتی بیوتیک مقاوم در برابر باکتری ها در داخل خانه. این یافته باعث شده است تا تیم ما به بازبینی داخلی تمیز کردن شیوه های به طور گسترده تر.

طراحی داخلی microbiomes

معماران می توانید با استفاده از بسیاری از ویژگی های طراحی به شکل و تغییر ميكروب درون خانه ها و ساختمان های اداری. آنها شامل فضای پیکربندی و مستاجر تراکم; داخلی انتخاب مواد; پنجره محل و اندازه و نوع شیشه; برقی طیف و شدت و حرکت هوا و تهویه استراتژی.

مدیران ساختمان نیز نقش دارد. آنها می توانند با تنظیم مقدار هوای بیرون که بستری شده است و فراوانی در آن رد و بدل هوا در محیط داخلی. دیگر اهرم ها عبارتند از رطوبت و رطوبت و البته تمیز کردن محصولات و شیوه های.

ما تحقیقات اخیر نشان می دهد که بسیاری از سیستم های طبیعی مانند نور روز و تهویه طبیعی نه تنها کاهش مصرف انرژی و حمایت از سلامت انسان – آنها همچنین حمایت بیشتر متنوع داخلی اکوسیستم میکروبی و کاهش فراوانی بالقوه پاتوژن. به طور مشابه, طبیعی چوب ناتمام سطوح نشان داده شده است به کاهش فراوانی برخی از ویروس ها با سرعت بیشتری نسبت به دیگر مشترک سطوح داخلی مانند فولاد ضد زنگ یا پلاستیک.

رطوبت تاثیر مهمی در داخل تنظیمات. اکثر محیط داخلی و محیط های بسیار خشک در فصل گرم. رطوبت می تواند تولید قالب, اما بسیار خشک نیز یک مشکل است. آن dehydrates ما غشاء مخاط و پوست و حمل ذرات عمیق تر به دستگاه تنفسی ترک ما بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است.

چگونه رمان coronavirus ممکن است گسترش در داخل خانه: (یک) ذرات ویروسی تجمع در یک فرد آلوده به ریه ها و دستگاه تنفسی فوقانی. (ب) قطرات و aerosolized ذرات ویروسی در حال اخراج از بدن از طریق فعالیت هایی مانند عطسه و صحبت کردن و گسترش می تواند به نزدیکی و اطراف و افراد است. (c و d) ویروسی ذرات دفع شده از دهان و بینی اغلب بر روی دست (c) و می توان به طور معمول لمس آیتم های (d) مانند کامپیوتر, عینکی, لوله ها و کانتر. Dietz et al., 2020, http://dx.doi.org/10.1128/mSystems.00245-20 CC BY-SA

هوای خشک نیز باعث کاهش جذب ذرات اجازه می دهد فوق العاده ذرات ریز باقی می ماند aerosolized دیگر. این افزایش خطر هوابرد انتقال میکروب.

داخل سالن هوا با رطوبت نسبی 40%-60% جلوگیری از این اثرات مضر. آن را نیز نشان داده شده است به کاهش عفونت ویروسی به احتمال زیاد با اخلال ویروس’ غشای خارجی

بر ما گذشته تحقیقات ما را توسعه داده اند برخی از دستورالعمل های اساسی برای افزایش ساختمان عملیات در طول COVID-19 بیماری همه گیر. هدف آنها برای کاهش خطر ابتلا به داخل سالن انتقال ویروسی در تنظیمات از جمله خانه پزشکی ساختمان ها و دیگر زیرساخت های حیاتی.

این استراتژی را می توان تقریبا در هر ساختمان است. نمونه شامل معرفی بیشتر خارج از هوا افزایش تبادل هوا و حفظ رطوبت نسبی 40%-60% باز ویندوز به ارائه تهویه طبیعی و خیط و پیت کردن فضاهای داخلی افزایش دسترسی به نور روز و اجرای هدفمند ضد عفونی تکنیک های مانند UV-C نور در مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

مردم می توانند با استفاده از استراتژی های مشابه برای کاهش خطرات در خانه. اگر کسی در خانه آلوده شده است یا علامتی توصیه می کنیم با داشتن آنها را از خود جدا در یک فضا در کنار یک حمام با یک اگزوز فن است که می تواند به طور مداوم. این کشش هوا از بقیه از خانه از طریق آلوده فضا و حمام اگزوز.

اجازه در نور خورشید و هوای تازه و حفظ سلامت سطح رطوبت می تواند کمک به ایجاد یک سالم محیط داخلی در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

زندگی بهتر از طریق میکروب شناسی

تیم ما را هدف بعدی این است که برای تعریف آنچه باعث می شود تا یک جامعه مفید میکروب. ما در حال همکاری با صنعت و موسسات و سازمان های دولتی به منظور توسعه های زمان واقعی داخلی میکروبی نظارت بر فن آوری است که می تواند پشتیبانی عامل بهتر و بهبود شیوه های تماس با ردیابی استراتژی. با این دانش ما نظارت می تواند برای عوامل بیماری زا و استفاده از اطلاعات علمی برای بهبود درک ما از سالم داخلی microbiomes.

چگونه ممکن است مردم کشت سرپوشیده جامعه از خوش خیم و مطلوب میکروب ؟ چندین محصول تمیز کردن تولید کنندگان در حال حاضر در حال کاوش در ایده اضافه کردن خاص میکروب به داخل محیط به outcompete یا حمله میکروب های مضر و معاون کشیش بخش دیگران است. این محصولات جلوگیری از بسیاری از سنتی پاک کننده’ “زمین سوخته” رویکرد که متکی بر مواد سوزاننده و فرار مواد تشکیل دهنده.

ما اعتقاد داریم که این مفهوم است که ارزش کاوش اما باید بر اساس تحقیقات قوی با نظارت موثر. کلید آژانس در این منطقه توسط سازمان حفاظت محیط زیست که تنظیم ضد میکروبی محصولات طراحی شده به عنوان آفت کش ها از جمله محصولات تمیز کردن.

برای چند دهه, طراحی معماری و صنعت ساخت و ساز شده است در حال توسعه استانداردهای برای راهنمای ساختمان و عملکرد از جمله جنبه های مرتبط با سلامت انسان است. به نظر ما آن زمان به تمرکز بر روی شکل سالم داخلی microbiomes به طوری که آنها می تواند ما را شکل.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im