BTRC حاضر Tk 1 میلیارد از Grameenphone

این BTRC یا بنگلادش مخابرات نظارتی کمیسیون می گوید که نمی تواند فراتر از یک حکم دادگاه برای بزرگترین اپراتور مخابراتی به پرداخت Tk 20 میلیارد دلار در حال حاضر است.

این شرکت پیشنهادی را تنظیم سپرده Tk 1 میلیارد به BTRC و ورود به یک “حسن نیت بحث به سمت مورد قبول دو طرف چارچوب روند و قطعنامه”, حسین سادات رئیس امور نظارتی در Grameenphone گفت: رسانه ها در داکا هتل در روز چهارشنبه.

“اما BTRC قبول نکردند پیشنهاد سپرده های امروز,” او اضافه شده است.

Hossain Sadat

حسین سادات

علاوه بر Grameenphone این BTRC خواستار تقریبا Tk 8.7 میلیارد دلار از, دومین اپراتور تلفن همراه Robi.

تنظیم کننده تهدید کرده است که این دو اپراتور با مجوز لغو هنگامی که آن را شکست خورده را به آنها پرداخت و با وجود تلاش های مکرر.

به عنوان BTRC موافق نیست به یک پیشنهاد در حل و فصل این موضوع از طریق داوری دو شرکت نقل مکان کرد و دادگاه. وزیر دارایی AHM مصطفی کمال را پیشنهاد میانجیگری از طریق بحث و گفتگو با مقامات BTRC و Grameenphone نیز شکست خورده است.

دادگاه عالی بعد مسدود برای دو ماه پایین تر حکم دادگاه نیاز به Grameenphone به حذف ممیزی تقاضا در اکتبر 17 سال گذشته است.

اما پس از BTRC به دنبال درخواست تجدید نظر در برابر اقامت استیناف بخش دیوان عالی کشور در نوامبر 24 دستور Grameenphone به پرداخت تنظیم کننده Tk 20 میلیارد دلار در عرض سه ماه.

Grameenphone پس از آن خواسته برای بررسی به دیوان عالی کشور منظور و در پی دادگاه نظر اجازه می دهد تا شرکت برای واریز در سراسر Tk 5.75 میلیارد دلار در 12 برابر اقساط ماهانه در Jan 26.

آخرین توسعه می آید یک روز قبل از دادگاه تجدید نظر است مجموعه ای به شنیدن نقد و بررسی درخواست.

سادات گفت: این پیشنهاد را به پرداخت Tk 1 میلیارد است نه مربوط به روند قانونی.

“این ابتکار عمل است که به منظور پیدا کردن یک راه حل مبتنی بر شایستگی از ممیزی ادعا است و بنابراین جدا از جریان دادگاه رسیدگی به,” او گفت:.

دادگاه تنها ماند تحقق ممیزی تقاضا و نه خطاب به شایستگی از این ادعا با توجه به او.

پس از امتناع از خود ارائه توسط BTRC شرکت را در حال حاضر مجموعه آن دوره بعد از عمل پس از نتیجه جلسات دادگاه او گفت:.

ذاکر حسین خان سخنگوی BTRC گفت: “BTRC نمی تواند فراتر از حکم دادگاه در Grameenphone حسابرسی موضوع است. کمیسیون این است که صادقانه در مورد زیر به دادگاه.”

BTRC رئیس Jahurul Haque گفته بود در اوایل این ماه که آن را به شروع روند انتصاب یک مدیر به Grameenphone اگر آن را پرداخت نمی کند در مهلت Feb 24, و اگر دادگاه تغییر نمی کند تصمیم خود را در زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im