یک BSTI نظارت تیم نمونههای مورد بررسی مربوط به افطار و سحر موارد جمع آوری شده از بازار آزاد و تایید آن به عنوان “عام کالا’ را که در رسانه ها انتشار در پنج شنبه.

BSTI دستور داد که شرکت های به یاد این محصولات از بازار و در خدمت این شرکت با نشان دادن علت استفاده نمي نماييد. آن را نیز در دستور تولید کنندگان و تامین کنندگان و عمده فروشان و خرده فروشان به خودداری از فروش و توزیع, حفظ و تبلیغات این محصولات است.

این محصولات عام و شرکت عبارتند از:

AP-1 روغن از Kalpana کالاها و Ankor سمولینا از Chattogram آرد با مسئولیت محدود در Chattogram Al امین شکلات آل امین نانوایی و قنادی در Jashore آقای بیکر بیسکویت آقای بیکر قنادی در داکا صبا چیپس سیب زمینی امن صنایع غذایی در فریدپور, Bango نمک Ryad نمک صنایع در کخس بازار, RM, روغن حیوانی از Rajshahi Mistanno Vander ویژه نام تجاری روغن كنجاله سويا و روغن و پودر زردچوبه از نابغه غذای سالم و مصرف کنندگان و سیما سمولینا از سیما آرد میلز با مسئولیت محدود در Bogura AB-1 کره و روغن راجا نام تجاری روغن GM محصولات غذایی و Noorjahan نام تجاری کره شاه بین المللی مواد غذایی محصول در Gazipur بهترین-1 نام تجاری روغن از لبنیات و مواد غذایی محصول در شریتپور, Shomshernagar شاهی با نام تجاری روغن از شاهی محصول غذایی در مولویبزر و ناشناس روغن سویا.

بیش از دو ماه گذشته BSTI است مورد بررسی قرار 253 محصول از 521 نمونه های جمع آوری شده از بازار در مناطق مختلف. آن را در بر داشت 236 محصولات ملاقات با استانداردها در حالی که 17 طبقهبندی شدند و عام است. یکی دیگر از 268 نمونه هنوز در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو