هر کسی در این کشور قادر خواهد بود برای دریافت مشاوره از 200 متخصصان از طریق یک تلفن تدریس خصوصی در خانه “به زودی” نرم افزار-معاونت محمد Rafiqul علم گفت: bdnews24.com در روز دوشنبه.

خدمات خواهد بود مانند کسانی که از ridesharing شرکت – های موجود را پاسخ به یک بیمار تماس, با توجه به شمیم احمد, استادیار دانشگاه پزشکی تنفسی بخش که عنوان کمیته ای برای راه اندازی این سرویس است.

مذاکرات با ridesharing شرکت Uber نیز در راه خود را به استفاده از شبکه ماهواره ای برای سرویس Rafiqul گفت.

خدمات در دسترس خواهد بود برای بیماری که پزشکان توصیه می کنند بیماران از راه دور, او گفت:. دیگران را توصیه به بازدید از بیمارستان های او اضافه شده است.

این BSMMU pro-VC گفت: آنها افتتاح یک واحد در یک ساختمان مجزا برای بیماران مبتلا به تب و سرفه و یا سرد, علائم شبیه به کسانی که از COVID-19.

او گفت: آنها در مذاکرات با دو ایستگاه های تلویزیونی برای ارائه مشاوره به بیماران مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و سرطان کلیه و یا دیگر بیماری های پیچیده از طریق یک برنامه تلویزیونی.

این سرویس نیز در دسترس خواهد بود از طریق تلفن شمیم گفت.

Mugda کالج پزشکی بیمارستان در پایتخت تا به حال در حال حاضر راه اندازی یک خط تلفن برای خدمات پزشکی از راه دور.

شماره تلفن به سود خدمات 01844665336, 01844665337 و 01844665585.

برخی از 25 بيمار در زمان خدمات بیست و چهار ساعته و روزانه پس از راه اندازی on Mar 26, بیمارستان معاون مدیر ابو هاشم شیخ گفت. محلی و MP صابر حسین چودری اهدا گوشی برای سرویس, او گفت:.

“ما تماس بگیرید هر زمان که یک بیمار می فرستد ما یک اس ام اس. ما به بیمار تجویز پس از شنیدن شکایت خود را. بیمار می تواند خرید داروهای اما در صورت ناتوانی مالی برای انجام این کار یک بیمار در نزدیکی بیمارستان می آیند و جمع آوری داروهای” هاشم گفت.

استادیار پزشکی افسر و یک عضو هیات ارائه خدمات در هر یک از سه تا هشت ساعت در شیفت, او گفت:.

بیمارستان آماده کرده 60 تخت و 10 ICU هواکش برای coronavirus بیماران با توجه به معاون مدیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو