تورنتو — دو برادر از ایالت آیووا در زمان عشق خود را از پیکسار “داستان اسباب بازی 3” به ارتفاعات جدید دوباره ایجاد کل شات فیلم-به صورت-شات در انیمیشن توقف حرکت.

مورگان و ماسون McGrew شروع “داستان اسباب بازی 3 IRL” هشت سال پیش زمانی که آنها فقط نوجوانان است. برادران گفت: CTV News Channel که آنها همیشه علاقه مند به فیلمسازی و پس از تماشای “داستان اسباب بازی 3” آن تبدیل به “یک کلاسیک از طریق مسنجر.”

“ما همیشه فکر می کنیم می خواهم می خواهم به داستان در ویژوال متوسط” گفت: میسون. “این فیلم پیکسار همیشه برای ما مهم است. ما آنقدر شگفت زده شده توسط ‘داستان اسباب بازی 3″ و ما می خواستیم برای ایجاد چیزی شبیه به آن.”

این فیلم یک کار از عشق برای خواهران و برادران که حتی پیگیری از هزینه های مرتبط با پروژه.

“ما نمی خواهید آن را به توان در مورد آن است. آن را بیشتر شور و شوق در اطراف آن” مورگان گفت.

“داستان اسباب بازی 3 IRL” تولید شد به طور کامل توسط McGrew برادران از طریق فرایند پر زحمت stop-motion. به مورگان که به معنای تجزیه و تحلیل بخش های از فیلم فریم به فریم و روز از تیراندازی.

“راه اندازی مجموعه خواهد گاهی اوقات سه تا چهار ساعت” او گفت:. “هنگامی که ما به تیر اندازی که می خواهم گاهی اوقات نگاهی به هشت تا نه ساعت است.”

همانطور که برای چه آنها به ارمغان آورد و شخصیت ها به زندگی میسون گفت: آنها ساخته شده تغییرات به شخصیت با قرار دادن سیم های فلزی در اسباب بازی.

“ما می خواهم آنها را به حرکت فریم به فریم گرفتن یک تصویر در یک زمان و هنگامی که شما آن را بازی شما بدست آوردن توهم حرکت در زندگی” گفت: میسون.

“داستان اسباب بازی 3 IRL” به دست آورد تا دو میلیون بازدید در یوتیوب از آن برتر در Jan. 25.

به مسائل مربوط به کپی رایت برادران گفت: آنها خوب از دیزنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو