انگلیسی سومالی و ختنه: “همه این است که یک مظنون – شما در حال گناه تا ثابت’

Female Genital Mutilation (FGM) به موجب آن تناسلی زن هستند عمدا مجروح و یا تغییر به دلایل غیر پزشکی در نظر گرفته شده است توسط سازمان ملل به عنوان یک “جهانی نگرانی”.

سازمان های بین المللی اغلب گزارش آماری شواهدی وجود دارد که 98 درصد از زنان و دختران در سومالی/سومالی قرار گرفته اند ختنه.

به این دلیل بین المللی شواهد دختران متولد شده به سومالی پدر و مادر زندگی در انگلستان در نظر گرفته شود در معرض خطر تجربه ختنه. در عین حال تحقیقات نشان می دهد که نگرش نسبت به ختنه تغییر به طور چشمگیری پس از مهاجرت و در نتیجه دختران در انگلستان بعید است که از طریق این روش است.

نگرانی بیش از عمل ختنه باعث شده است تا دولت بریتانیا برای ایجاد سیاست های در نظر گرفته شده برای محافظت از دختران در معرض خطر است. شناخته شده به عنوان ختنه در حفاظت از این سیاستها نیاز به حرفه ای ها – مانند معلمان بهداشت و درمان و یا جوانی کارگران – به گزارش پلیس هر گونه نگرانی که یک فرزند داشته و یا می تواند در معرض خطر از ختنه.

تحقیقات ما ارائه دیدگاه های سومالی خانواده زندگی در بریستول با تجربه ختنه حفاظت. یافته های ما بودند جمع آوری شده در طول شش گروه تمرکز با 30 سومالی مردان و زنان و جوان, بزرگسالان در طول تابستان 2018.

سومالی در مطالعه ما بودند متعهد به پایان دادن به ختنه اما احساس زیان متاثر از رویکردهای موجود به ختنه حفاظت. حس بهره برداری از یک disempowered جامعه رسوخ بحث های ما.

ثابت حفظ

بسیاری از مردم ما صحبت کرد و با احساس که ختنه حفاظت led کسانی که در موضع قدرت و اعتماد به تحت فشار قرار دادن خانواده خود را مطابق با خواسته های که stigmatising, غیر قابل توجیه و خلاف حقوق خود به عنوان شهروندان بریتانیا.

زنان با تجربه ختنه حفاظت بارها و بارها در روال سلامت بازديد – با ماماها GPs و سلامت بازدید کنندگان است. آنها احساس کردند که کادر پزشکی همگانی شدن اطلاعات برای دولت FGM آمار بیش از سلامت خود نیاز دارد – بدون توجه به تروما و این می تواند باعث.

زنان صحبت در مورد چگونه بهداشت حرفه ای بارها و بارها “قرار دادن نمک روی زخم” ناشی از تجارب خود را از ختنه از طریق بی امان و حساس بازجویی. در پاسخ شرکت کنندگان, گزارش, اجتناب از و یا اینکه می ترسم برای دسترسی به مراقبت های پزشکی. یکی از زنان صحبت می کنیم به ما گفت:

قبل از آنها در مورد مراقبت های بهداشتی خود را و چگونه کودک احساس شد. در حال حاضر آن را فقط برای ختنه.

ختنه حفاظت در مدارس معمولا هنگامی رخ داد که والدین خواست تا فرزندان خود را در تعطیلات و در طول مدت زمان است. به جای مناسب دستورالعمل اعمال شرکت کنندگان معتقد بودند که سومالی در بریستول شد با اشاره به خدمات اجتماعی توسط مدارس به عنوان یک ماده البته – بدون در نظر گرفتن هر گونه شناسایی سطح خطر برای فرزندان خود.

این تجربیات stigmatised, دچار آسیب های روانی و بیگانه سومالی خانواده آسیب رساندن به خود و اعتماد در مدارس. به عنوان یکی از کسانی که با ما صحبت کرد و با توضیح:

من فکر کردم که حفظ شد هنگامی که یک کودک در معرض خطر است. اما برای ما آن را فقط به خاطر اینکه ما سومالی.

ارجاع به خدمات اجتماعی غالبا منجر به اعلام نشده بازدیدکننده داشته است خانه اجتماعی کارگران و (گاهی اوقات لباس) ، این بازدیدکننده داشته است می ترسم و دچار آسیب های روانی کودکان و دریافت خاص محکومیت از مردم در مطالعه ما.

حفاظت از افسران به عنوان عدم احترام به حقوق مردم را برای حفظ حریم خصوصی و استقلال. مردم توضیح داد که چگونه افسران جدا خواهد و بازجویی از اعضای خانواده از جمله کودکان و جسمی جستجو ملک بدون توجیه.

هر کس یک مظنون

شرکت کنندگان بارها و بارها گفت که ختنه حفاظت درمان سومالی مانند جنایتکاران. آنها احساس اعتماد و که نیازهای خود را نادیده گرفته بودند. وجود دارد یک حس است که کل سومالی جامعه ناعادلانه هدف قرار داده بود.

آنها همچنین توصیف حفظ سیاست ذاتا نژادپرستانه و احساس کردند که گسترده تر سیاسی و رسانه ای بحث در FGM به طور مستقیم کمک به تجربیات شخصی خود را از نژادپرستانه و خشونت است. به عنوان یکی از شرکت کنندگان گفت:

همه یک مظنون است. شما در حال گناه تا زمانی که شما اثبات شده بی گناه است.

مردم در مطالعه ما گفت که تجربه خود را از ختنه حفاظت تضعیف کرده خود حس قوی بودن انگلیسی و آنها را احساس می کنید مثل آنها زندگی در یک محیط خصمانه. آنها همچنین به تشریح راه های که در آن کار مهمی که انجام شده توسط سومالی فعالان به کاهش ختنه شد نادیده گرفته می شود و این تغذیه به کلیشه های منفی در مورد سومالی فرهنگ است.

سومالی خانواده احساس ‘stigmatised’ با ختنه زنان حفظ شیوه های. شاتر/udeyismail

مردم در مطالعه ما احساس کردند که این دست سنگین روش تشویق شدند توسط باورهای نادرست که ختنه شد و هنوز هم محبوب در میان انگلیسی سومالی جمعیت. ما شرکت کنندگان توضیح داد که مردم زندگی در انگلستان بودند بسیار کمتر حمایتی از ختنه از در نظر گرفته شد. این نظر توسط تحقیقات دیگر در این زمینه. این سوال ارزش FGM با استفاده از آمار از سومالی/سومالی به عنوان پایه ای برای درک ختنه خطر ابتلا به سومالی زندگی مردم انگلستان است. یکی از کسانی که با ما صحبت کرد گفت:

ما در حال تلاش برای پیدا کردن هویت ما به عنوان انگلیسی سومالی و ما نمی خواهیم FGM به بخشی از آن.

این است که چرا دولت بررسی آماری شواهد زیر بنای ختنه حفظ سیاست است که به فوریت نیاز به پیدا کردن راه های بهتر برای ایجاد ختنه خطر است.

بهداشت و درمان کارگران نیز باید آدرس شواهد که برجسته است که ختنه حفاظت در تنظیمات پزشکی می تواند منجر به فقیرتر مراقبت و traumatise قربانیان ختنه.

به طور مشابه, مدارس باید اطمینان حاصل شود که تمام روش های ختنه حفاظت مطابق با موجود هدایت. صفحه اصلی بازديد همچنین باید تنها انجام شود یک بار در معرض خطر شناسایی شده است – و انجام شده در راه است که احساس نمی کند ناراحت جرم یا اجباری در طبیعت است.

تحقیقات ما نشان می دهد که ختنه تأمین خدمات در بریتانیا می تواند صدمه حتی به افرادی که قصد محافظت می کند. تنها با همکاری با یکدیگر می تواند خدمات توسعه یافته است که برای همه کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو