بیشتر مدارس را از روز جمعه اگر چه برخی از خواسته خواهد شد که برای باز بماند برای حمایت از فرزندان کارگران ضروری مانند مراقبت های بهداشتی کارکنان آموزش و پرورش, وزیر گاوین ویلیامسون گفت: مجلس.

“من می دانم که این وضعیت تبدیل شده است به طور فزاینده به چالش کشیدن. قبل از من گفت که اگر علم و مشاوره تغییر به طوری که نگه داشتن مدارس باز خواهد دیگر نمی تواند در بهترین منافع کودکان و معلمان است که ما عمل می کند” او گفت:.

“ما در حال حاضر در این مرحله است. سنبله از این ویروس در حال افزایش است در سرعت سریع تر از پیش بینی است.”

بستن بسیاری از مدارس را بزرگ اقتصادی و اجتماعی پیامدهای جهان پنجم-بزرگترین اقتصاد است. آن را تغییر دهید, زندگی تقریبا 9 میلیون انگلیسی, کودکان و نیروی والدین به ماندن خانه از محل کار به بعد از آنها نگاه کنید.

این تصمیم پس از headteachers شد به طور فزاینده ای نیاز به نوبه خود به دور دانش آموزان به هر حال به دلیل کمبود کارکنان.

حرکت به تعطیل مدارس اصلاحی دولت اخیر محتاطانه ای نسبت به مقابله با این ویروس.

بریتانیا قبلا در برابر فشار به دنبال رهبری و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و گفت که مدرسه تعطیل نمی خواهد متوقف کردن شیوع و محروم کشور از کلید کارگران بخش عمومی.

امتحانات لغو

تمام امتحانات لغو خواهد شد اما دولت خواهد پیدا کردن یک راه برای اطمینان از دانش آموزان دریافت مدارک تحصیلی خود Williamson گفت.

مدرسه بسته شدن در می آید و پس از تعداد مرگ و میر افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان افزایش یافت و به 99 48% پرش از روز قبل.

قبلا اسکاتلند اعلام کرد آن را خواهد دید از آن مدارس از روز شنبه و دولت در ادینبورگ گفت: وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را بازگشایی قبل از تابستان است.

“ما خواهد شد البته تنها نگه داشتن آنها را بسته تا زمانی که ما کاملا به گفت:” اولین وزیر Nicola Sturgeon. “اما در این مرحله نمی توانم قول می دهم که آنها را بازگشایی قبل از تعطیلات تابستان.”

ویلیامسون گفت: برخی از مدارس باز خواهد ماند و به حمایت از این کودکان از کلید کارگران مانند, پزشکان پلیس و یا تحویل رانندگان از جمله در آینده تعطیلات عید پاک.

اما این به این معنی برخی از کودکان را به مدارس مختلف اگر خود شده است و تعطیل.

کوین کورتنی مشترک دبیر ملی آموزش و پرورش, اتحادیه اروپا با استقبال از دولت را اعلام.

“بهتر است برای این کار را در یک دستور راه از هرج و مرج الگوی تعطیلی که در حال توسعه بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو