انگلیسی ساکنان خانه سالمندان ایستاده در سنگ ستاره درخشان در آلبوم تفریح

تورنتو — یک پروژه برای بلند کردن ارواح از ساکنان انگلستان پرستاری خانه است که دوباره یک سری از آلبوم های کلاسیک را پوشش می دهد-هر کس از الویس به Taylor Swift-با سالمندان مردمی نما به عنوان ستاره راک تبدیل شده به یک ویروسی احساس.

ایده این بود که افکار رابرت Speker فعالیت مدیر در Sydmar تسلیم در ادگور فقط در شمال لندن است. او گفت: CTV News Channel دوشنبه که او تا به حال این ایده اما به سختی گیر مستند است که به معنای ساکنان نشده اند قادر به دیدن خانواده یا دوستان و یا خارج سرگرمی از مارس 12, ساخته شده از آن زمان مناسب برای انجام آن است.

“ما یک کلیشه مراقبت صفحه اصلی” Speker گفت. “ما واقعا انجام آزمونها و bingos های. ما فکر می کنیم راه خارج از جعبه. ما حتی نمی توانید ببینید جعبه.”

Speker تن به تن جلد آلبوم او احساس مناسب هر ساکن و در زمان شارژ از کمد لباس, آرایش, نورپردازی و عکاسی.

“هر resident من آن را با حال خوب خنده آن را انجام می دهند.”

ورا 93 می کند و یک نسخه دوست داشتنی از Adele 21 جلد. مارتین استاینبرگ در شلوار جین آبی می ایستد در مقابل یک پرچم به از نو خلق کردن بروس اسپرینگستین را یاد متولد شده در ایالات متحده آمریکا رکورد را پوشش میدهد.

ساکنان ملبس به کت چرم و خالکوبی بیرون آورده درونی خود را از ستاره های موسیقی راک به پرداخت خراج به مدونا مایکل جکسون, Johnny Cash و نوابغ David Bowie برخورد و ملکه دوم شامل کارکنان از خانه است.

“مراقبین بسیار سخت کار کرده اند بسیار در طول زمان تست” گفت: Speker. “من احساس کردم این بود که یک راه خوب برای تصدیق آنها.”

او ارسال شده عکس های جدید در کنار این آلبوم را پوشش می دهد به توییتر جمعه و همانطور که از دوشنبه شب در آن بیداد می کرد تا بیش از 39,000 رسانهها و نظرات بیش از 125,000 دوست دارد و رسانه ها درخواست از سراسر جهان است.

Speker می گوید واکنش شده است “قاطع” و خواهر او تا به حال به خود را تبدیل به دستیار شخصی در حالی که همسر او تمایل به زن و شوهر فرزند سوم به دنیا آمد و فقط یک زن و شوهر از هفته پیش.

“هر کس می خواهد به صحبت کردن با من که سردرگم است.”

Speker امید ناگهانی شهرت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بالا بردن بودجه برای آلزایمر انگلستان و زوال عقل دوستان دو خیریه انتخاب شده توسط خانه شهروندان است. او راه اندازی یک GoFundMe کمپین با هدف مورد $3,400 (2,000 پوند انگلیس).

“این وضعیت در حال انجام آن می تواند ماه قبل از تغییر وضعیت برای آنها و نیاز به نگه داشتن آنها را شاد و سرگرم و پر از روح است هرگز بیشتر مهم” Speker نوشت: در crowdfunding تجدید نظر شود.

“افراد مسن باقی خواهد ماند در مستند برای مدت زمان طولانی و من می خواهم به خود را در زمان به عنوان شاد و پر از لذت و علاقه خود را به عنوان امکان پذیر است.”

بسیاری از نظر در Speker توییتر پست پیشنهاد کرده اند که او ایجاد یک کتاب و یا تقویم را به جمع آوری پول و مقدار زیادی وزن با پیشنهادات خود را برای آینده آلبوم تفریح از جمله لیدی گاگا Fleetwood Mac, جنیس جاپلین و لئونارد کوهن.

“این فوق العاده رابرت…شما گرم من قلب و ساخته شده من گریه. ایده از شما و فروتن با تشکر از همه خود را درخشان ساکنان & مراقبین برای شرکت … شوخ اما پر از شفقت & بشریت بیش از حد” توییتی Patrina سهره.

جولی سومو نوشته شده: “این بسیار در حال حرکت است. مرا به یاد من 97 ساله مادر بزرگ به من گفتن که در داخل او هنوز 18. زیبا.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de